2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
İğne girerken hiçbir şey hissetmedim oo iyimiş dedim. İlacı verince yaktı oouuuuuuuuuu dedim
Biraz yanacagiz desene
Kendin yapabildin mi igneyi baskasi mi yapti ?
Aklim karisik ben de pihtilaşma yok test vermistim sonuc temiz.
Ama doktor önlem olsun diyor coraspin de verdi.

Ahh canım benim, başın sağolsun. Çok çok üzüldüm. Bu sefer sağlıkla kucağına al inşallah. Bir sebebi var mıydı.?
Stresten tansiyonum aniden firladi dogum başladi , bebek de strese girmiş kalp atisi zayifti hastaneye gittigimizde acil sezeryanla alindi ama kurtaramadilar. Bir gün öncesi kontrole gitmistik her sey yolundaydi bir gecede olup bitti her sey, kader . Normalde tansiyon sorunum da yoktu gebelikte de hep bakiliyordu normaldi.
Pihtilasmaya da bakildi temizdi sonuclar.

Ah canım çok zor. Allahım bir daha yaşatmasın.

Evet oksapar igne ve coraspin tablet verdi.
39+3 te kaybim var.
Benim de eşim kendi gönüllü oldu teklif bile edilmeden ben yaparim dedi hemen o yapacak
Canım iğneyi kendin yapmayı denesen daha iyi olabilir
Çünkü iğne kendim yaparken bile bazen aynı yapan ben olmama ragmen bazen fazla acıyor onu kendim yaparken daha iyi ayarlarsın
Daha uzun zamanımız var arada dene istersen (ben ilerde karnımda çok yer kalmayınca koluma eşime yaptırıyordum)

Ben de eşime seni her gün ayni saatte nerde bulacagim ben de yapip alisayim dedim.
Aslinda onun yapmasini tercih ederim acisa da.
Ama yol uzun ben de ögrenip yapmaliyim..
Koldan başlayacagiz önce, bir de her gün ayni saatte olmaliymiş.

Herşey bizlere bi sınav gerçekten nerde nasıl imtihan olacağız bilemiyoruz inşallah bu yavrucuğunu sağlıkla alırsınız kucağınıza

Evet oksapar igne ve coraspin tablet verdi.
39+3 te kaybim var.
Benim de eşim kendi gönüllü oldu teklif bile edilmeden ben yaparim dedi hemen o yapacak
Canım başın sağ olsun, Allah sağlıkla evladını kucağına almayı nasip etsin inşallah
Kızlar keseyi görürken vajinal muayene riskli mi ?
Hayır canım çoğumuz kese ve bebeği bu şekilde gördü. İlk dönemler daha iyi görüntüleme açısından tercih ediliyor. Halk arasında bir korku var ama emin ol karşılığı yok bunun.

Günaydın arkadaşlar olumsuz konuşmayı sevmiyorum ama düşünmeden edemiyorum benim bulantılarım bir anda geçti zerre bir şey yok oysaki dün tüm gün yatırdı beni o kadar çoktu. Bu sefer endişe ettim bebeğin kalbi filan mı durdu acaba diye gözüme uyku girmiyor böyle her endişe ettiğimde kendimi doktorda bulmak istemiyorum . Deneyimli arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Benim ilk g beligimde hic yoktu bulanti 7 yasinda kizim uyuyor simdi hic boyle dusunme. Olumsuzu cagirmayalim kendimize

Bu sey degil mi yaa ben bende klasik balon patlatmalarini hem sevmem hemde balondan korkarim ani refleks korkum oldugu icin. O yuzden ben mesale yakmak gibi bisey dusundum severim mesaleyi. Veyada kutunun icine kucuk kucuk balonlara gazli havadan sisirtip icine koydurtup kutu acinca evde balonlarin tavana dogru ucmasiyla da olabilir . Bu ikisinden birini dusunuyorum ama evde yaparsam meşale olmaz o anca disarda olur evdeyken en mantiklisi obur dedigim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…