2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Benim doktorumda aynısını demişti canım bebeği gönderdik temiz çıkmıştı pıhtılaşma testine bile gerek duymadı ama ben zorlayınca araştırma hastanesinde kendi istedi ama detaylı bi test değilmiş. İnşallah gelmes tekrar başımıza

Anladım canım çıkmaz inşallah bir sıkıntı bende daha doktoea gitmeme var ne yapsam bilemedim beklemedeyim

Dünya imtihan yeri. Kimseye şahane bir hayat yaşayacaksın diye taahhütte bulunmadı Allah, bunun bilincinde olmalıyız. Benim imtihanım ise ölümler, ayrılıklar. Kabullendim artık. Rabbim hayırlısı ile sağlıkla almayı nasip etsin bebeklerimizi kucağımıza.

İlk bebeklerde sorun illaki oluyormuş, çok düşük yapan var. Evet içimde ikinci bebeğim için bir korku var muhakak ama testlerde sen ve eşinde bir şey çıkmadıysa bence takma kafana. Her yeni gebelik farklı bir hikaye.

İnşallah kuzum inşallah öyledir ever doktorumda çok normal olduğunu söyledi bakalım kısmet inşallah sağlıkla ilerleriz

Bir_Kucuk_Mars Merhaba, bende bu akşam betahcg testi yaptırdım 131 çıktı. 29 yaşındayım İstanbul da yaşıyorum. SAT 26 Mart, beklenen doğum tarihi 31 Aralık. Hamile olduğumdan iki gün önce ani bir yemek isteğiyle şüphelendim 2. Çocuğum olacak. Biraz mide bulantısı haricinde bir şeyim yok.

Canım 4+2 imiş ben 3+5 sanıyordum şimdi baktım uygulamadan daha dün öğrendim reglime 2 gün var
Beta baktın mı kuzum bence çok geciktirme vitamin başlar filan düşük hikayende varsa ona göre bi yol izlenir beta benim 97 çıktı gittim hemen
Progestan başladı bana tutunsun diye unuttum bak onu yazmayı

Beta baktın mı kuzum bence çok geciktirme vitamin başlar filan düşük hikayende varsa ona göre bi yol izlenir beta benim 97 çıktı gittim hemen
Progestan başladı bana tutunsun diye unuttum bak onu yazmayı
Dün baktımdır canım gece özelde 62 çıktı yarın ve pazarteside sağlık ocağı takibi yapıp sonrasında gideyim diyoruum yaa olabilir aslında haftaya gideyim olmadı. Doktor bulamadım gerçi daha eski doktorumda devam etmek istemiyorum

Tabi kuzum bi kaç gün takip et olmadı betayı yeniymiş daha maşallah aynı kurumda ver ama hep fark çıkıyo çünkü
Beta yükselirken de doktoru bulursun hem

Bazen hiçbir sorun olmadan sorunsuz giden gebelikte de bebek aniden kaybedilebiliyor.
Bence de önemli olan gebeligin tadini çikarmak sonu yok diger duşuncelerin.
Ilk gebeligimden kalan cok pismanliklarim var bunda ayni seyleri yapip kendime zehir etmemeye bastan beri kodlanmiştim.
Sadece yasamak hissetmek istiyorum. Ben elimden geleni yapip önlemimi aliyorum gerisi Allaha kalmiş.
Olacak olan zaten oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…