2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Her gebe ve gebelik farkli canim.
Kimisi çok bulanti yasiyor, kimisi az, kimisi de hiç.
Neye göre oldugu da pek bilinmiyor.
Valla bisey diyimmi kuzenimin hamileligi benimle ayni onun hic bulantisi yok ama ben hergun sabah aksam bulantiidan bi hal oluyorum ve su son gunlerde kusmaya basladim surekli cok kotu kusuyorum. Canim hic bisey yemek istemiyor gunde tek ogun yemek yiyorum onuda az yiyebiliyorum. Zaten yedigimide kusuyorum. Ona ragmen de zayiflayamiyorum keske zayiflasam en azindan ama benimki zor gecicek gibi duruyo. Aman bebek saglikli olsundaa onemli olan o

Valla bisey diyimmi kuzenimin hamileligi benimle ayni onun hic bulantisi yok ama ben hergun sabah aksam bulantiidan bi hal oluyorum ve su son gunlerde kusmaya basladim surekli cok kotu kusuyorum. Canim hic bisey yemek istemiyor gunde tek ogun yemek yiyorum onuda az yiyebiliyorum. Zaten yedigimide kusuyorum. Ona ragmen de zayiflayamiyorum keske zayiflasam en azindan ama benimki zor gecicek gibi duruyo. Aman bebek saglikli olsundaa onemli olan o
Herkeste farkli oluyor canim. Hatta ayni kisinin hamilelikleri bile birbirinden farkli oluyor.
Canım başın sağ olsun, Allah sağlıkla evladını kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲

Hayır canım çoğumuz kese ve bebeği bu şekilde gördü. İlk dönemler daha iyi görüntüleme açısından tercih ediliyor. Halk arasında bir korku var ama emin ol karşılığı yok bunun.
Sag ol canimsin.
Insallah hepimiz saglikla alalim bebeklerimizi ❤

Bu sey degil mi yaa ben 😂😂 bende klasik balon patlatmalarini hem sevmem hemde balondan korkarim ani refleks korkum oldugu icin. O yuzden ben mesale yakmak gibi bisey dusundum severim mesaleyi. Veyada kutunun icine kucuk kucuk balonlara gazli havadan sisirtip icine koydurtup kutu acinca evde balonlarin tavana dogru ucmasiyla da olabilir . Bu ikisinden birini dusunuyorum ama evde yaparsam meşale olmaz o anca disarda olur evdeyken en mantiklisi obur dedigim
Evde yapmak zor olur bence en iyisi aile yakını ve arkadaşlarla ya bir cafe ya da büyük bir park gibi yerde yapmak. Balon artık çok klasik oldu, meşale güzel evet bir de gördüysen mesela futbol topu var bir vuruyorlar her yeri pembe/mavi yoğun bir toz kaplıyor o da güzel. Bir de kız ve erkek bebekler var büyük bebek kıyafetli kişiler yani, birkaç videoda gördüm parkta yarışıyorlar son dakikada biri diğerine çelme takıyor falan aşırı eğlenceli. Türkiye'ye de gelmiş onlar yoktu önceden ben baya hakimim konuya😂😂

Evet oksapar igne ve coraspin tablet verdi.
39+3 te kaybim var.
Benim de eşim kendi gönüllü oldu teklif bile edilmeden ben yaparim dedi hemen o yapacak 😬
Ahh sen de cennete uğurlamışsın miniğini... 😔 Kaderden öte yol yokmuş sahiden. Allah şefaatçin eylesin. Acılarını / acılarımızı dindirsin. Vaktinde sağlıkla o kapılardan bebekle çıkmayı nasip etsin bize. 🧿💐

Kızlar ya şimdiye kadar hiç olmayan bi belirtim var bu sabah endişelendim ve korktum biraz kasıklarıma şiddetli ağrılar girdi durdu şu an ama tekrar da ağrıyacak hissi de var. Yaşadınız mı böyşe bi sey

Kızlar ya şimdiye kadar hiç olmayan bi belirtim var bu sabah endişelendim ve korktum biraz kasıklarıma şiddetli ağrılar girdi durdu şu an ama tekrar da ağrıyacak hissi de var. Yaşadınız mı böyşe bi sey
Evet oluyor benim şuan farkettigim uzun süre idrara çıkmayınca çıktıktan sonra kasıklarım çok ağrıyor sırtıma vuruyor büyük ihtimalle enfeksiyon varbbugun bı gidicem teste bakalim

Kızlar kilo alanınız var mı :KK43: o kadar dikkat etmeme rağmen 1 kilo oynamış bende daha çok başındayım ya acaba ödem mı, suyu çok içiyorum onunla alakası olabilir mi

Kızlar kilo alanınız var mı :KK43: o kadar dikkat etmeme rağmen 1 kilo oynamış bende daha çok başındayım ya acaba ödem mı, suyu çok içiyorum onunla alakası olabilir mi
Ödem olabilir canım ben de senin gibiyim zaten şişkinliğim de çok karın davul gibi 😅

Günaydın arkadaşlar ☺️ olumsuz konuşmayı sevmiyorum ama düşünmeden edemiyorum benim bulantılarım bir anda geçti zerre bir şey yok oysaki dün tüm gün yatırdı beni o kadar çoktu. Bu sefer endişe ettim bebeğin kalbi filan mı durdu acaba diye☹️ gözüme uyku girmiyor böyle her endişe ettiğimde kendimi doktorda bulmak istemiyorum . Deneyimli arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?
Merhaba Bir gün felaket derecede kusarken ertesi gün hiçbir şeyiniz olmayabilir Genel olarak bu şekilde devam ediyor rahat olun lütfen

Ay burda da var medical park her yerde aynı mı acaba oraya daha gitmedim yine özel ama dsndik bi hastaneye gidiyorum şuan evime 5dk diye. Belki oraya geçebilirim 20dk flndır orasıda şuan hala karar aşamasındayım
Benim de evime 20 dk. Ama şehire göre fiyat degişiyordur. İstanbulda daha pahalı diğer şehirlerde daha uygundur tahminen.

X