2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Buna örnek benim işte... Düşük tehlikeleri yataklarda yatmak kızımı karnında tutmak için savaşmak... Ülkede daha adı konulmamışken kovit geçirmek o dönem zatürre denilip geçilmesi... 8. Ay sağlıklı erken doğum... Aman az kilo alsın diye yoğun bakıma bırakılma... Yoğun bakımda ciğerine mama kaçırılması ve bitkisel hayata girmesi... 1 yıl yaşaması vefat etmesi. Herşeyi kontrol ederim sanmıştım. Öyle değilmiş. Kader hepsi.

Çok üzüldüm canim senin konunu okumustum ama çok etkilendim, bitiremedim yorum da yapamamiştim.
Cennette bekliyorlar bizleri en güzel yerdeler.
Allah bir daha evlat acisi göstermesin hicbirimize.
Saglikla alalim bebeklerimizi kucagimiza insallah ❤

Selam hanımlar ben enox iğne kullanıyorum doktor bugün progestan fitil ve haftada bir kullanmam için progestan iğne verdi tedirgin oldum kullanan var mı alerjik rinit var biraz çekiniyorum yan etki yapar mi

Amin. O yüzden anı yaşamak en önemlisi hepimizi Allah nazarlardan korusun rahat huzurlu dertsiz tasasız hamilelik nasip etsin

Boşverin okumayın zaten bu aralar okunacak bir hikaye değil. Uçan kuşa ağlıyoruz

Arkadaşlar ben çok kötüyüm. Uzanınca bulantım çok fazla oluyor, geceleri bulantı yüzünden uyuyamıyorum. Hiç bir şekilde sabah bulantım yok. Gün içinde bulantım başlıyor gece olunca da tavan yapıyor. Böyle durumlar yaşayanlar var mı? Bir kaç gündür 3-5 saat uyuyup işe gitmek zorunda kalıyorum. Normalde bu kadar uyku bana yeter ama şimdi yetmiyor. Ne yapacağımı bilemedim.

Git gide de artıyor hormonlar ayaklarımı göremiyorum diye ağladığımı biliyorum ben.
Ben de kiz olacagini ögrendigimde günün anisi olsun diye magazaya gitmistim, içeri girer girmez beni bir aglama tutmuştu
Eşim herkese bu her seye agliyo hamile diyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…