2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
yok yanlış anlaşılmış ilkinde paket satın almamıştım. Doktorun özel muaynehanesine gidiyordum. O nedenle maddi bir kaybım olmadı. O nedenle bu kez paket alsam mı almasam mı kafam karışık.

aslında sınırsız muayene ve detaylı ultrasonun paket içinde olması çok iyiymiş. Ancak git devlette doğur diyen bu doktor muydu yoksa başka bir doktor muydu? Kendisine güvenmemiş resmen. Aynı doktorsa bence ona gitmeyin ama daha güvendiğiniz bir doktorsa hatta konuyu da açıp sorun. Belki içiniz rahat ederse yaptırabilirsiniz.

Ben iki gün önce karından baktırdım bu gün kendi doktoruma randevum var acaba vajinal mı istesem diye düşündüm sizlere danışmak istedim çünkü benim pco var geç mi döllenmiş herşey yolunda mı merak ediyorum net oldun diye istesem mi bilemedim

Vajinal kontrol hem bebek , hem de rahimin kontrolü için daha avantajlı

Öyleymiş gerçekten ahh ahh bugün sağlık ocağına bilgi vermek için gidicektim kalp atışına da bakabiliyorlarmiş orda baktırırım
Sağlık ocağındaki dopplerler belli Bir haftadan sonra bakar canım
Benim hep ağrıyor. Hatta sabah uyanınca içime hava basmışlar gibi uyanıyorum şişkinlik ve ağrı
400 Gr almışım
Hahaha yok artık deli
ahaha ben de 400 gram aldım
Ay ben öncesinde kaç kilo olduğuna bile bakmadım. Onlar normal oynamalardır kilo değil

Kızlar ya bu doğum paketi güzelmiş ben Kayseri de 2 hastaneye sordum hem muayene hem doğum içinde yok. Direk hastaneyi belirleyip doktoruma gideyim dedim ama sadece doğuma 9-10 hatta king oda 16 diyen oldu hahah sinirlerim bozuldu

aynı doktora gitmeyeceğim o başka doktordu. Aslında baya iyi bir doktor ama devlette doğurmamın bebek için daha iyi olacağını söylemişti. Yani küvezde kaç gün kalacağı belli değil ve doğum hastanelerinin küvezleri özel hastanelerden çok daha iyi demişti. Ve özelde sizin için maddi olarak çok külfetli olur demişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…