2022 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ne kadar çok uykusu olursa olsun hatta uykudan bayılmak üzere olsun fark etmiyor assla 1 saatten önce uykuya geçmiyor çıldırmak üzereyim uyku saati gelince beni sıkıntılar basıyor 😱
Ben bıraktım yoksa psikolojim bozuluyor. Bugün öğlen uyumadı mesela

Ben bıraktım yoksa psikolojim bozuluyor. Bugün öğlen uyumadı mesela
Öğlen uyumadığında bile gece uykusuna dalamıyor bebe gerçekten benim de psikolojim bozuluyor nasıl başa çıkacağımı bilemiyorum bazen 🤦🏻‍♀️ hoşgeldin 2 yaş sendromu 🤷🏻‍♀️

Ya 1 de uyanıp uyumamakta evlatlığa dahil mi 1 saattir sanki gündüz gibi tepiniyor evin içinde

Merhaba anneler 2 yaşa doğru giderken ful cümle kuran normal bir çocuk gibi konuşan bebiş var mı ? Yoksa endişelenmeli ve doktora götürmelimiyim ? Kelimeleri var ama cümle kurmuyor hala

Merhaba anneler 2 yaşa doğru giderken ful cümle kuran normal bir çocuk gibi konuşan bebiş var mı ? Yoksa endişelenmeli ve doktora götürmelimiyim ? Kelimeleri var ama cümle kurmuyor hala
Cümleden kastının ne olduğuna bağlı. Eğer anne gel baba git gibi 2 kelimelik temel cümleleri kurabiliyorsa gelişimi normal demişti bana sağlık ocağındaki ebe

Bazı bebekler erken konuşuyor, bazıları geç konuşuyor. Kelimeleri varsa sorun yok bence

Öğlen uyumadığında bile gece uykusuna dalamıyor bebe gerçekten benim de psikolojim bozuluyor nasıl başa çıkacağımı bilemiyorum bazen 🤦🏻‍♀️ hoşgeldin 2 yaş sendromu 🤷🏻‍♀️
Uyku konusu beni mahvediyor. Gece 12de uyuyor. Öğleyin direniyor direniyor en sonunda uyuyor. Düzenimiz bozuldu

Ay bu grup hala duruyor muuu 😱😂
Ve her zamanki gibi herkes aynı dertlerden muzdarip. Uyku düzeni saçma bir döngüye girdi uyumak istemiyor oyalanıyor sürekli eliyle yüzüyle oynuyor uykusunu engelliyor. Tuvalet alışkanlığı için bir cesaret bekliyorum bende bir çoğunuz gibi 🤭 memeyi mecburen kestim 7 aylık hamileyim, ramazandan önce kendisininde onayıyla(ben vermedim oda istemedi) bıraktık. Konuşmasına daha var sanırım tek tük bişeyler anlatıyr ama anlıyormuş gibi yapıyorum 😂😂
Bizde durumlar böyle sizler nasılsınız?
Ben de 3 aylık gebeyim. Memeyi 22 aylıkken bıraktık. Tuvaleti bi kaç kee söyledim üstelemeden. Tamam dedi ama halıya işedi yine de. Bezini sürekli çıkarıyor, takmak istemiyor ama çişinin geldiğini anlamıyor daha. Konuşması iyi çok şükür. Çıkaramadığı harfler falan var, çok üstüne gitmiyorum ters tepmesin diye.

Her cocuk bir degil endiselenmeyin. Buyuk oglum 2 yasindayken baya sohbet edermis bizle videolara baktikca sasiriyorum. Nasilsin iyiyim sen nasilsin gibi gibi. Kucuk oglum da kelimeler var anlamak icin biraz caba harcamam gerekiyo.

Ben de 3 aylık gebeyim. Memeyi 22 aylıkken bıraktık. Tuvaleti bi kaç kee söyledim üstelemeden. Tamam dedi ama halıya işedi yine de. Bezini sürekli çıkarıyor, takmak istemiyor ama çişinin geldiğini anlamıyor daha. Konuşması iyi çok şükür. Çıkaramadığı harfler falan var, çok üstüne gitmiyorum ters tepmesin diye.
Ben 1 gün bile dayanamadım şu çiş meselesine 2 ay sonra diğeri gelecek alıştırmam lazım artık sonra daha da zorlanmamak adına ama bilmiyorum nasıl olacak sen naptın çıkardın mı?

Ben 1 gün bile dayanamadım şu çiş meselesine 2 ay sonra diğeri gelecek alıştırmam lazım artık sonra daha da zorlanmamak adına ama bilmiyorum nasıl olacak sen naptın çıkardın mı?
Yok çıkarmadım arada kendi çıkarıyo ama tuvalete gitmiyor. Ben biraz erteliycem

X