2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Benim nişanım geleli 2 hafta oldu tık yok bence de boşuna gitme sen zaten sancıların başlayınca anlarsın

Ne zaman gireceksin canım doğuma?
Canım kan sonuçlarını bekliyoruz yarısı çıkmış yarısı çıkmamış. Hepsi tamamlanınca ameliyathaneye haber vereceklermiş sıraya göre alacaklarmış. Kesin bi saat söylemediler ama bence 5i bulur

Ay burcu bogada olunca nasıl olurlar inşallah uyumlu sakın bebisler olur ya boğalar biraz zıt oluyorlar
Yok yok normal burçtan daha farklı oluyor ay burcu en azından ay burcu da yengeç değil öyle olsaydı vay halimize çok zorlardı bizi mıy mıy yakamıza yapışan depresif aşırı duygusal olurdu.
Şimdi ayakları yere daha sağlam basan,boğazına düşkün, karnı hep tok, maddi açıdan güvende olsun güvenli alanını kimse bozmasın yeter ona geri sakin biri olacak. Bu genel olarak böyle ama Daha detayı için dediğim gibi doğduğu saatin dksı vs kaç derecelik açıyla hangi evde olacağı felan bunlar önemli
Kızlar sabah 09.42 de oğlum doğdu.3400 gr doğdu.Sağlığı yerinde ama benim ağrılarım çok.Allah hepimizin yardımcısı olsun
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün

Peki bizim sezaryen olcgi icin norml dogum saatine ve gunune uymayismiza ragmn yukselen,ay burcu vs yine de gecerli oluyor mu?

Peki bizim sezaryen olcgi icin norml dogum saatine ve gunune uymayismiza ragmn yukselen,ay burcu vs yine de gecerli oluyor mu?
Evet çünkü bir zaman söyleniyor ama o zamanda olup olmayacağını Allah biliyor canım. biz örneğin tarih şu saat 11 e aldık diyoruz ama Allah dilerse ondan önce getiriyor veya o gün oluyor ama dksını saatini yine Allah biliyor. Gün almış olsak dahi hiç birimiz doğum saatini bilemiyoruz böyle olunca doğum saatini bilmeden de net analiz zaten yapılmıyor öncesinde sadece biz burcunu ve o gün ay hangi konumda onu bilebiliriz ama burcu ve ay burcunu etkileyecek olan asıl konu çocuğun doğduğu saat

Hadi bakalım inşallah sağlıkla kucağına al canım ne güzel değil mi tecrübeli olmak ben hemen hastaneye gitmiştim
Tecrübeli olmak güzel ama her hamilelik bir değil cnm. Öbür Kizkarimda nişanim gelmemişti mesela bunda geldi.

Doğum hemen başlıcak diye birsey yok ki. Bir saat sonrada olur bir ay sonrada ola bilir. Ama yakın olduğunun habercisi.
Cnm Allah analı babalı büyütsün gözünüz aydın

Ahaaaaaa ben şokkkkkk
Beni yanlızmı brakıosn kanka
Yok kız, sancım o kadar yok doğuma gidecek kadar. Dayan diyorum kendime. Biraz yordum kendimi, ev işiyle sanırım.
Ama ben yapmasam kim yapacak. Hersey temiz olsun istiyorum. H ay mileligime siginipta dayinikligi hiç sevmiyorum.
Benim nişanım geleli 2 hafta oldu tık yok bence de boşuna gitme sen zaten sancıların başlayınca anlarsın

Ne zaman gireceksin canım doğuma?
Aynen bak hemen olacak diye birsey yok demiştim sana hatırlıyorsun. Aradan iki hafta geçti senin.
Kızlar ölüyorum o nasıl dudaklar ya böyle gördükçe çıldırıyorum hemen doğsun diye

Eki Görüntüle 2880756
Kız bu oğlan sürstsiz mi olacak. Bükmüs dudakları

Oyy tipini yediğimm
bu bal dudak bir erkek için çok fazla değil mi teyzecim ya
Doktor da tam olarak aynı şeyi söyledi sen erkeksin bu dudaklar ne diye Babasına çekmiş dudakları
Kız bu oğlan sürstsiz mi olacak. Bükmüs dudakları
O dudaklarla suratsız olması nasıl mümkün olacak bilmiyorum ama Ultrasonu görünce kaşları çatıyor hemen sert erkeğim benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…