2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar merhaba normalde 40. Haftam 16 temmuzda doluyordu ama bugün doktor kasılmaların fazla olduğunu heran gelebileceğini söyledi. Cumartesi sabah sezeryan olacağım spinal ile.. daha önce spinal sezeryan olanların önerleri ve tavsiyelerine ihtiyacım varİlk doğumum ve doğumun her türlüsünden çok korkuyorum

Yıka artık bacım elbiseleri

Cok teşekkür ederim. Sagolun..
Korseyi daha yeni kullanmaya başladım dikişlerim yüzünden çok zorlandım iňşallah faydası olur
Insallah ⚘

Bildiğim kadarıyla spinal konforlu bir yöntem canım benimde öyle olacak bilemiyorum şimdi ama yaşayıp göreceğiz inşallah ağrısız acısız doğumlar nasip etsin rabbimSenin neden sezaryen olacak normal olmama sebebi varmı

Oncelikle gozun aydin canim rabbim vatana millete hayirli evlat eylesin dogumun cok zorladi mi canim bebisinin durumu nasil boy kilo olculerini soyleyebilir misiniz ve hemen sutunuz geldi mi

Aslında bi sebebi yok benim yoğun korkularım sebebiyle sezeryan olacak. Doğru mu yapıyorum bilmiyorum ama genelde stresli olabilen ve ağrı eşiği düşük biriyim bu yüzden psikolojik sebeplerle ben istedim

Öğleden sonra doğuma alacaklar beni
Aa sonunda beklenen haber geldi canim Allahim bebislerini sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah.
güzel haberlerini bekliyoruz canım
Şehir hastanesine gittim. Bütün terslikler beni bulsa da bebekte bir sıkıntı yokmuş çok şükür geçen haftadan bu yana fazla kilo almamış. Neredeyse sadece karpuzla beslenmistim işe yaramamış demekki.. Daha iyi beslenmem gerek
Yok korkma canım doktor takibindesin onlar zaten anlıyor nasıl ilerleyeceklerini bir risk olacağı durumda sezeryana alırlar. Senin suyun gelmedikçe korkma

Sağlıcakla kavuş inşallah canım bebişlerine
Doktora soracaktim soramadim zaten. Senin dediğin mantıklı geldi canim.
Tek başıma hükmedecem buralara
Senide benden önce gönderecem kesin
Benim umudum buketim_0688 bir o kaldı artk
Valla ben kapanışı yaparım gibime geliyor Bal0ncuk Yazmıştim görmedin heralde. Rüyamda sen doğurmuştun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…