2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Aa güzel özellikler Sağol canım hadi bakalım inşallah doğunca yine konuşuruz nasıl olacaklar bakalım,
Aynen aynen canim valla dogumdan zerre korkum yok oncesi canimi sıkıyor sadee
İnşallah rabbim hayırlısıyla kucağımiza almayı nasip etsin canım güzel düşün güzel olsun
Hadi hayırlısı canım

Aynen kv strese soktu biraz bugün kontrol vardı çocuğum çok az kilo alabilmiş doktor yine aynı şeyleri söyledi eşim de vardı ben de annen inanmıyor ben açıyorum o örtüyor dedim eşim eve gelince örtmeyin böyle kalsın dedi örtmüyoz ki diyor ben örtüyoruz ya deyince suratı salladı napayım evladım önemli benim için korseyi de yeni kullanmaya başladım dikişlerim yüzünden kullanmamıştım umarım korsenin faydası olur

Hayırlı olsun canım Rabbim sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin inşallah

Perine masajı yapmış mıydın bir de yürüyüş o kadar ağırlaştım ki hiçbir şey yapasım gelmiyor ama normal olsun da çok istiyorum
PErine masajı yapmamıştım ama pelvik kas egzersizleri, pilates çok yaptım. Yürüyüş de gün aşırı çıkıyordum 3-4 bin adım civarı yürüyordum canım bence en önemlisi pilates topu hareketleri kasların açılması için çatın müsaitse, ekstrem bi durum olmazsa yaparsın canım normal doğum bence

Sağlıcakla doğmuş ya çok şükür ağrılar yavaş yavaş geçiyor benim bugün 8 gün oldu baya iyiyim artık sen de birkaç güne toparlarsın sağlıcakla büyüt canım yavrunu hayırlı olsun

Hayırlı olsun sağlıcakla buyuttun yavrunuzu. Bende normal epıduralle istiyorum. Kaç cm de vuruldu epudral vurulana kadar çok sancı var mıydı. Ikınma anında his kaybı var mıydı
5 cm olunca vuruldu canım çok şükür baş ağrısı bile yaşamadım doktorum çok iyiydi. Belki bazısına göre şiddetli olmayabilir ama ben dayanamadjm canım sancılara. Ikınmada kesinlikle his kaybı olmadı. Doğum sancılarını tamamen yaşadım ve ıkındım. Epiduralin dozunu ona göre ayarladı doktor

Rabbim hayırlısıyla sana da nasip etsin canım Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…