2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Aynen canım iyi olur toparlar bebişler

Öğleden sonra doğuma alacaklar beni
Hadi hayırlısı olsun canım Rabbim ağrısız sızısız kolay doğum nasip etsin,sağlıkla kucağına ikizlerini almayı nasip etsin inşallah doğum sonrası kendini iyi hissettiğinde bizleri haberdar et olur mu
Kızlar sabah 09.42 de oğlum doğdu.3400 gr doğdu.Sağlığı yerinde ama benim ağrılarım çok.Allah hepimizin yardımcısı olsun
Gözün aydın canım maşallah oğluşuna inşallah tez zamanda toparlanırsın sende

Beraber oluyor. Ben hem spinal hem epidural beraber oldum.
Aa hic duymamstm bunu..bi tanesi yeterli olmuyor mu
Kızlar sabah 09.42 de oğlum doğdu.3400 gr doğdu.Sağlığı yerinde ama benim ağrılarım çok.Allah hepimizin yardımcısı olsun
Gozunuz aydin..cabucak gecer agrilarnz da insallah..Allah saglikla,anali,babali buyutmeyi nasip etsin..hayırlı olsun⚘

Kızlar merhaba, doğum yapanlara hayırlı olsun
Şu doğum izni raporuyla ilgili bir sorum var. Çalışabilir almıştım, şimdi 37 haftalık olduğum için tekrar mı gidip alacağım? Hastanede tekrar gelmenize gerek yok demişlerdi ama e-devletten göremiyorum. Nerden takip edebilirim biliyor musunuz sitede? Kafam karıştı valla artık

Öğleden sonra doğuma alacaklar beni
Hadi hayırlı dogumlar in olsun inşallah. Sağ salim al kucağına bebislerini
hKızlar sabah 09.42 de oğlum doğdu.3400 gr doğdu.Sağlığı yerinde ama benim ağrılarım çok.Allah hepimizin yardımcısı olsun
Maşallah subhanallah.
Allah analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah.

Merhabalar bende temmuz annesi olacağım nasipse ameliyatım yarın bana dua edin.biraz korku ve heyecan birde aynı bedenden ayrılacak olmanın burukluğu var karışık duygular
Sağlıkla gelsin yavrun ağrısız acısız doğumlar nasip etsin Rabbim inşallah

Başka bir doktora mi dogurtacaksin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…