2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Yok yok normal burçtan daha farklı oluyor ay burcu 😂 en azından ay burcu da yengeç değil öyle olsaydı vay halimize çok zorlardı bizi mıy mıy yakamıza yapışan depresif aşırı duygusal olurdu.
Şimdi ayakları yere daha sağlam basan,boğazına düşkün, karnı hep tok, maddi açıdan güvende olsun güvenli alanını kimse bozmasın yeter ona 😂 geri sakin biri olacak. Bu genel olarak böyle ama Daha detayı için dediğim gibi doğduğu saatin dksı vs kaç derecelik açıyla hangi evde olacağı felan bunlar önemli

Gözün aydın canım 😍 Allah analı babalı büyütsün 🧿
Aa güzel özellikler 🤗 Sağol canım hadi bakalım inşallah doğunca yine konuşuruz nasıl olacaklar bakalım,😇
Aynen aynen canim valla dogumdan zerre korkum yok oncesi canimi sıkıyor sadee
İnşallah rabbim hayırlısıyla kucağımiza almayı nasip etsin canım güzel düşün güzel olsun 🤲🌸
Tecrübeli olmak güzel ama her hamilelik bir değil cnm. Öbür Kizkarimda nişanim gelmemişti mesela bunda geldi.

Doğum hemen başlıcak diye birsey yok ki. Bir saat sonrada olur bir ay sonrada ola bilir. Ama yakın olduğunun habercisi.

Yok kız, sancım o kadar yok doğuma gidecek kadar. Dayan diyorum kendime. Biraz yordum kendimi, ev işiyle sanırım.
Ama ben yapmasam kim yapacak. Hersey temiz olsun istiyorum. H ay mileligime siginipta dayinikligi hiç sevmiyorum.

Aynen bak hemen olacak diye birsey yok demiştim sana hatırlıyorsun. Aradan iki hafta geçti senin.

Kız bu oğlan sürstsiz mi olacak. Bükmüs dudakları 😂😂😂
Hadi hayırlısı canım 🤲🤗

Yetişmeyecek diye korkuyordum tam zamanında geldii 😍

Eklentiler

• 2DA5922C-5CCA-4222-82E6-977F29AB8223.jpeg
    2DA5922C-5CCA-4222-82E6-977F29AB8223.jpeg
    137 KB · Görüntüleme: 60
  • 79ED5304-54B2-4995-B47E-635F4BB932A8.jpeg
    79ED5304-54B2-4995-B47E-635F4BB932A8.jpeg
    190,6 KB · Görüntüleme: 53
Canım kendini çok kasıyosan eğer malum sende kv sorunsalıda var strese girdikçe kasılmışsındır ondan da toparlanman zor olmuştur.bi arkadaşımızda demiş korse kullanmıyorsan bide korse kullan belki daha çabuk toparlanırsın
Aynen kv strese soktu biraz bugün kontrol vardı çocuğum çok az kilo alabilmiş doktor yine aynı şeyleri söyledi eşim de vardı ben de annen inanmıyor ben açıyorum o örtüyor dedim eşim eve gelince örtmeyin böyle kalsın dedi örtmüyoz ki diyor ben örtüyoruz ya deyince suratı salladı napayım evladım önemli benim için korseyi de yeni kullanmaya başladım dikişlerim yüzünden kullanmamıştım umarım korsenin faydası olur

Kızlar herkese merhaba 👋🏼 37+4 de sabırsız oğluşum 29 haziran 18.04te doğdu😊 Çok şükür ikimiz de iyiyiz ve evimizdeyiz. Normal doğum ve epidural ile gerçekleşti doğumum. Kesi atılmadı ancak ıkınmadan dolayı çatlaklar oluştuğu için biraz dikişlerim var. İnşallah kısa zamanda toparlayacağım 😊 emmeyle ilgili biraz problem yaşıyoruz ama sanırım benim tecrübesizliğimden kaynaklanıyor, çünkü oğlumun emme refleksi gayet iyi çok şükür 😊 sormak istediğiniz olursa fırsat buldukça mutlaka cevaplarım🌺 iyi dilekleriniz ve dualarınız için çok teşekkür ederim, Rabbim herkese evladını hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲🏼🌸
Hayırlı olsun canım Rabbim sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin inşallah

Perine masajı yapmış mıydın 🙂 bir de yürüyüş o kadar ağırlaştım ki hiçbir şey yapasım gelmiyor ama normal olsun da çok istiyorum
PErine masajı yapmamıştım ama pelvik kas egzersizleri, pilates çok yaptım. Yürüyüş de gün aşırı çıkıyordum 3-4 bin adım civarı yürüyordum canım 😊 bence en önemlisi pilates topu hareketleri kasların açılması için 😊 çatın müsaitse, ekstrem bi durum olmazsa yaparsın canım normal doğum bence 😊

Günaydın kızlar, dun kontrol e gittim sancım yoktu ama ultrason da bebegin hic suyunu göremedi doktor benim de karnım taş gibiydi, alttan muayene yaptı açıklık yoktu, suni verip normal doğum deneyelim dedi sonrasında sanci verdikçe bebişin kalp atışı 80 lere düştü mecbur sezaryen oldum , belden uyuştum bebeğimi gördüm sonrası narkoz geçince ağrılı insallah çabuk toparlarım
Sağlıcakla doğmuş ya çok şükür ağrılar yavaş yavaş geçiyor benim bugün 8 gün oldu baya iyiyim artık sen de birkaç güne toparlarsın sağlıcakla büyüt canım yavrunu hayırlı olsun

Hayırlı olsun sağlıcakla buyuttun yavrunuzu. Bende normal epıduralle istiyorum. Kaç cm de vuruldu epudral vurulana kadar çok sancı var mıydı. Ikınma anında his kaybı var mıydı
5 cm olunca vuruldu canım çok şükür baş ağrısı bile yaşamadım doktorum çok iyiydi. Belki bazısına göre şiddetli olmayabilir ama ben dayanamadjm canım sancılara. Ikınmada kesinlikle his kaybı olmadı. Doğum sancılarını tamamen yaşadım ve ıkındım. Epiduralin dozunu ona göre ayarladı doktor

Aa dogurmadigina çok şaşırdım valla. Kesin gözüyle bakıyordum ben 😅 doktora caktirmiyorsun ama eşini bekliyorsun değil mi? 😄
Gece aklım topikte kaldı rüyama girdi hep. @Bal0ncuk doğum yapmıştın sen 🤭😅 hadi gözün aydın 😊

Aynısı gün içinde bana çokça oluyor valla. Demek kasilmaymis bu. 🙈 İşyerinde sürekli oturuyorum. Yürüyüşe ilk çıkacağım zamanda oluyor özellikle. Sezeryan öncesi kanala girerse diye korkuyorum ben. Öyle bir durum olursa gene de sezeryan yapılır değil mi canim? Var mi bi bilgin

Çok güzel yaa. Maşallah Allah analı babalı büyütsün canım 🥰 tam hayalimdeki doğum 🤭
Rabbim hayırlısıyla sana da nasip etsin canım 🤲🏼🥰 Allah razı olsun 🌸

X