2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Selam güzel anneler nasılsınız?
Uzun süredir yazmamıştım ama takip ediyorum. 5 Temmuz için sezeryan randevusu aldık, bebek kilosundan dolayı, spinal mi genel mi belli değil bunu son anda biz mi tercih ediyoruz ?
Bir de epilasyon olayını nasıl çözdünüz
Hepimiz sağlıkla kucaklayalım inşallah 🌺
Kacinci hfta olck 5 temmuzda? Bi de kilosu kac ki kilodan dolayı dediler?Merak ettm sakncasi yoksa..

Yaşarsın bacım bizimkiler yasak elmadaki ender gibiler aksiyondan besleniyorlar zevk alıyorlar resmen🤣🤣
Eşimin de işleri çok yoğun bu ara gece yarıları gelebiliyor eve nolur bu hafta doğurma diyor 😂 O yüzden aksiyon bitmiyor bizde yarın yine sancım olur kesin 😄
Ben bile biktim kendimden sürekli bugün doğurdum yarın doğurcam deyip bi türlü doğuramamaktan🤣🤣
Heh aynı ben 😂
😂 bir senin birde gmz41 gmz41 bebeği bitiriyor beni😂 sağlıcakla kucağınıza alsaydınız hayırlısı ile oh çekseydik topikçe 🌸😅 yarım saat girmedim kaç sayfa birikmiş yine
Ben çok uğraşıyorum ama tık yok 😂
Kız biz doğursak size kim ekşın yaşatacak 🤣🤣
Dimi ama ya heyecan katıyoruz foruma 😂

Sana teklif etmiştir cnm doktorun ilk başta. Kağıt doldurmustum ne aralıklarla istiyorsun diye yazılıyordu. Bende hepsini isaretlemistim Her ultrason başı 40 euro alıyor bizim doktor.
Yaptırıyorum oğlumu özlüyorum. Yeni çıktı 2021 de bu kanun. 3 defa bakıyorlar hamilelik boyunca. Sende istiyorum de

Kız temmuza bir kaç saat var, sık dişini, şaka maka cnm. Allah hayırlı dogurmak nasip etsin. Kolayca a fırt diye inşallah bir avazda.
Dualarım seninle. Esin inşallah yetişir.

Kız sen bir dur. Karıştı ortalık. Bir kaç saat girmedim yine temmuz sayfası coşmuş... Yavaştan gelin. Temmuza bir kaç saat kaldı 🙈
Hayır canım bana sorulmadı böyle birşey. Zaten ıkı kontrolum kaldı doğum yaklastı :) hayırlısıyla dogunca gorurum bol bol

X