2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kizlar sancilar 5 dk ya dusene kadar eve yolladi doktor sanci olursa yarin sabah gel dedi normal olursa duzensiz cumaya gel dedi aciklik ayni 5.5 cm mis

Ben eminim doğurduktan sonrada bitmez o ekşın sizde bu bebeler olduktan sonra 😂😂

Karnında komple Sertleşme oluyorsa o hareketinden sonra kasılma kuzum ama korkulacak bir durum değil o 🥰

Hoşgeldin 5 temmuzda doğuracak 4 kişi olduk 🌸 genellikle ilk olarak spinal tercih ediliyor ama randevu alırken sorsaydın keşke ameliyatta da karar verilebiliyor soruyorlar gerçi. Epilasyona gebelikten dolayı ara verdim Ağdaya gittim ben

Yaaa bebişine mi kavuşuyorsun yarın 😍
Bitsin nolur 🤣
Eşimin de işleri çok yoğun bu ara gece yarıları gelebiliyor eve nolur bu hafta doğurma diyor 😂 O yüzden aksiyon bitmiyor bizde yarın yine sancım olur kesin 😄

Heh aynı ben 😂

Ben çok uğraşıyorum ama tık yok 😂

Dimi ama ya heyecan katıyoruz foruma 😂
Bence artık heyecanı da kalmadı biz yazınca hee doğurmaz ki diyorlardır 🤣

Kizlar bu sancı düzensiz dimi?

Eklentiler

• 20210701_001247.jpg
    20210701_001247.jpg
    80,9 KB · Görüntüleme: 78
Kacinci hfta olck 5 temmuzda? Bi de kilosu kac ki kilodan dolayı dediler?Merak ettm sakncasi yoksa..
39. haftada olacak şu an 3850 görünüyor, bir de pozisyonda değil kafası midemde hâlâ, çok çok zorlaniyorum artık, doktorum direk sezeryan önermedi ama risklerini anlatınca ikna oldum 😬

Canım sağlik ocagi hic aramiyor diye seninle konuşmuştuk sanırım misery89 misery89
Bebek doğduktan sonra da hiç aramadılar 😂😂normalde topuk kanı için falan arıyorlarmış
Allahtan ben hastanede hallettim o işi de

Canım sağlik ocagi hic aramiyor diye seninle konuşmuştuk sanırım misery89 misery89
Bebek doğduktan sonra da hiç aramadılar 😂😂normalde topuk kanı için falan arıyorlarmış
Allahtan ben hastanede hallettim o işi de
Beni bilmem kaçıncı kere arıyorlar..
En son geçen aradılar emzirme eğitimi oldu.. İşte kimlikle ilgili şeyler anlattılar
Topuk kanı anlattılr.. Aşı kartı verildi
Gerçekten cok ilginç :KK43:

Ayyy sona geldikçe artk hiç uyuyamaz oldum :işsiz::işsiz::işsiz::işsiz::işsiz:

Günaydınnnnnnnnnnnn:halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay:

Hoşgeldin Temmuzzzzzzz ♥️♥️♥️♥️

Açılış yapılıyor seamoms seamoms cnm hayırlısı ile kucağına al sağlıkla inşallah 🤲🤲

Kontrolü olacak olanlarada bol şanslar ♥️

gmz41 gmz41 Nosking Nosking ve 1 1992Sevda bugn neler yaşatacaksınız bakalım bize :KK70:
Çekirdeğimi aldım bekliyorum :KK70:

Kızlar herkese merhaba 👋🏼 37+4 de sabırsız oğluşum 29 haziran 18.04te doğdu😊 Çok şükür ikimiz de iyiyiz ve evimizdeyiz. Normal doğum ve epidural ile gerçekleşti doğumum. Kesi atılmadı ancak ıkınmadan dolayı çatlaklar oluştuğu için biraz dikişlerim var. İnşallah kısa zamanda toparlayacağım 😊 emmeyle ilgili biraz problem yaşıyoruz ama sanırım benim tecrübesizliğimden kaynaklanıyor, çünkü oğlumun emme refleksi gayet iyi çok şükür 😊 sormak istediğiniz olursa fırsat buldukça mutlaka cevaplarım🌺 iyi dilekleriniz ve dualarınız için çok teşekkür ederim, Rabbim herkese evladını hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲🏼🌸

Kızlar herkese merhaba 👋🏼 37+4 de sabırsız oğluşum 29 haziran 18.04te doğdu😊 Çok şükür ikimiz de iyiyiz ve evimizdeyiz. Normal doğum ve epidural ile gerçekleşti doğumum. Kesi atılmadı ancak ıkınmadan dolayı çatlaklar oluştuğu için biraz dikişlerim var. İnşallah kısa zamanda toparlayacağım 😊 emmeyle ilgili biraz problem yaşıyoruz ama sanırım benim tecrübesizliğimden kaynaklanıyor, çünkü oğlumun emme refleksi gayet iyi çok şükür 😊 sormak istediğiniz olursa fırsat buldukça mutlaka cevaplarım🌺 iyi dilekleriniz ve dualarınız için çok teşekkür ederim, Rabbim herkese evladını hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲🏼🌸
Gözün aydın canım 🌸 Allah analı babalı büyütsün 🙂

X