2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Canım sağlik ocagi hic aramiyor diye seninle konuşmuştuk sanırım misery89 misery89
Bebek doğduktan sonra da hiç aramadılar 😂😂normalde topuk kanı için falan arıyorlarmış
Allahtan ben hastanede hallettim o işi de
Ben numaramı değiştirdim. Çok uğraşıp Yeni numaramı bulmuşlar beni aradılar . Çok şaşırdım sizin sağlık ocağına. 😅

Kızlar herkese merhaba 👋🏼 37+4 de sabırsız oğluşum 29 haziran 18.04te doğdu😊 Çok şükür ikimiz de iyiyiz ve evimizdeyiz. Normal doğum ve epidural ile gerçekleşti doğumum. Kesi atılmadı ancak ıkınmadan dolayı çatlaklar oluştuğu için biraz dikişlerim var. İnşallah kısa zamanda toparlayacağım 😊 emmeyle ilgili biraz problem yaşıyoruz ama sanırım benim tecrübesizliğimden kaynaklanıyor, çünkü oğlumun emme refleksi gayet iyi çok şükür 😊 sormak istediğiniz olursa fırsat buldukça mutlaka cevaplarım🌺 iyi dilekleriniz ve dualarınız için çok teşekkür ederim, Rabbim herkese evladını hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲🏼🌸
Perine masajı yapmış mıydın 🙂 bir de yürüyüş o kadar ağırlaştım ki hiçbir şey yapasım gelmiyor ama normal olsun da çok istiyorum

Kızlar herkese merhaba 👋🏼 37+4 de sabırsız oğluşum 29 haziran 18.04te doğdu😊 Çok şükür ikimiz de iyiyiz ve evimizdeyiz. Normal doğum ve epidural ile gerçekleşti doğumum. Kesi atılmadı ancak ıkınmadan dolayı çatlaklar oluştuğu için biraz dikişlerim var. İnşallah kısa zamanda toparlayacağım 😊 emmeyle ilgili biraz problem yaşıyoruz ama sanırım benim tecrübesizliğimden kaynaklanıyor, çünkü oğlumun emme refleksi gayet iyi çok şükür 😊 sormak istediğiniz olursa fırsat buldukça mutlaka cevaplarım🌺 iyi dilekleriniz ve dualarınız için çok teşekkür ederim, Rabbim herkese evladını hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲🏼🌸
Hayırlı olsun sağlıcakla buyuttun yavrunuzu. Bende normal epıduralle istiyorum. Kaç cm de vuruldu epudral vurulana kadar çok sancı var mıydı. Ikınma anında his kaybı var mıydı

Bir tane penye battaniye yetti bana canım. Evet normal oldu benim.ilk üç gün kolostrum denilen ağız sutu geldi evet o yeterli oluyo zaten bi damlası bile çok kıymetli. 2.gün duştan sonra indi sütüm çok şükür. mama kullanmadık hiç.
Maşallah size canım 🧿🤲 Bol bol sütümüz olsun inşallah hepimizin 🥰

Ayy ne güzel maşallah bebişe ya çok güzel bir doğum bence canım 🧿🤲 Sağlıkla büyüt yavrunu inşallah🤲😍 darısı başımıza 🤲🌸

Canım sağlik ocagi hic aramiyor diye seninle konuşmuştuk sanırım misery89 misery89
Bebek doğduktan sonra da hiç aramadılar 😂😂normalde topuk kanı için falan arıyorlarmış
Allahtan ben hastanede hallettim o işi de
ben salı günü gittim kan tahlili yaptırmak istiyorum dedim doktor bu ayki hakkım dolu Pers gel diye cins cins konuştu kavga ettim başka doktordan giriş yaptırıp kan verdim Kan sonuçları çıkmadı sacmasapan bi sağlık ocağı ya şikayet etmeyi düşünüyorum
beni de aramazlar zaten bebek doğunca hiç umudum yok 😃
bebiş nasıl bu arada canım kaç günlük oldu güle güle büyüsün kuzu ❤️

Günaydın kızlar, dun kontrol e gittim sancım yoktu ama ultrason da bebegin hic suyunu göremedi doktor benim de karnım taş gibiydi, alttan muayene yaptı açıklık yoktu, suni verip normal doğum deneyelim dedi sonrasında sanci verdikçe bebişin kalp atışı 80 lere düştü mecbur sezaryen oldum , belden uyuştum bebeğimi gördüm sonrası narkoz geçince ağrılı insallah çabuk toparlarım

Günaydın kızlar, dun kontrol e gittim sancım yoktu ama ultrason da bebegin hic suyunu göremedi doktor benim de karnım taş gibiydi, alttan muayene yaptı açıklık yoktu, suni verip normal doğum deneyelim dedi sonrasında sanci verdikçe bebişin kalp atışı 80 lere düştü mecbur sezaryen oldum , belden uyuştum bebeğimi gördüm sonrası narkoz geçince ağrılı insallah çabuk toparlarım

Temmuz 'un ilk bebeği geldi 🧿❤️ Allah analı babalı büyütsün inşallah. En kısa zamanda sağlıkla evinize gitmemiz dileğiyle

ben salı günü gittim kan tahlili yaptırmak istiyorum dedim doktor bu ayki hakkım dolu Pers gel diye cins cins konuştu kavga ettim başka doktordan giriş yaptırıp kan verdim Kan sonuçları çıkmadı sacmasapan bi sağlık ocağı ya şikayet etmeyi düşünüyorum
beni de aramazlar zaten bebek doğunca hiç umudum yok 😃
bebiş nasıl bu arada canım kaç günlük oldu güle güle büyüsün kuzu ❤️
İyiyiz çok şükür kuzum bir haftası dün doldu😍😍
hava sıcak diye memede emmeyip mayışıp uyuyordu süt çok olduğu halde sarılığı biraz arttı, sonra doktor tavsiyesi ile sadece çıtçıtlı atlet giydirmeye bere çorap falan giydirmemeye başladık çocuk kendine geldi birkac günde. Yani evler sıcak ise dikkat edin çocuk üşür diye kat kat giydirmek bazen çocuğun mayışıp aç olsa bile yememesine sebep olabiliyor. 24 dereceden fazla ise çıtçıtlı+ uyurken müslin şeklinde devam ediyoruz. İnsallah tamamen gececek yakinda🥰

Ben numaramı değiştirdim. Çok uğraşıp Yeni numaramı bulmuşlar beni aradılar . Çok şaşırdım sizin sağlık ocağına. 😅
Aaa helal olsun işini düzgün yapanlar da varmış demek 😂
Beni bilmem kaçıncı kere arıyorlar..
En son geçen aradılar emzirme eğitimi oldu.. İşte kimlikle ilgili şeyler anlattılar
Topuk kanı anlattılr.. Aşı kartı verildi
Gerçekten cok ilginç :KK43:
Maşallah ya 🤩🤩 bi de bizimkine bak şaka gibi

Allah analı babalı sağlıkla büyümeyi nasip etsin kuzuya canım benim 😍

Bazı bebekler öyle olabiliyor canım birde benim bebegim prametüre doğduğu için belkide şuan 75cc 90cc arası yiyor beni iyi emerse 60 cc yetiyor az bi dibinde bırakıyor ama beni pek emmese 75cc 90 cc yiyor doktora sor ama doymayan bebek aglar hep
Bu arada mamanın üzerindede yazıyor kaç cc verilir diye . Belki cocuktan cocuga fark ediyordur
Teşekkürler canım mutlaka sorucam doktorumuza bebişini kokladım burdan buarada ☺️

39. haftada olacak şu an 3850 görünüyor, bir de pozisyonda değil kafası midemde hâlâ, çok çok zorlaniyorum artık, doktorum direk sezeryan önermedi ama risklerini anlatınca ikna oldum 😬
Anladim. Saglikla gelsin insallah.. zaten zamni da kilosu da dogum icn uygunms 🧿doktrlarn ikna kabiliyeti,sezaryen olnca cok ust duzey oluyo :)

Hayirli olsun 🥰gozunuz aydin..saglikla,anali,babali buyusun insallah⚘

Sizn de hayrli olsun..topic sahibi olarak temmuzun açılışını yaptınız:) sağlıkla,anali babali buyusun insallah..gozunuz aydin⚘

X