2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Normaldi değil mi senin canım hemen sütün geldi mi mama gerekti mi :) bende hep muslin koydum bitanede penye koydum battaniye
Bir tane penye battaniye yetti bana canım. Evet normal oldu benim.ilk üç gün kolostrum denilen ağız sutu geldi evet o yeterli oluyo zaten bi damlası bile çok kıymetli. 2.gün duştan sonra indi sütüm çok şükür. mama kullanmadık hiç.

Kızlae benim kızın hareketleri artk tekme şeklinde değil...
Böyle içimde esniyor gibi, yukarı doğru geriyor kendini.. Göğsümün altında midemde felan hissediyorm
Normalmi.. Böyle olan varmı...
Kuzum yerleri daraldığı için artık dalgalanma şeklinde hissetmen normal. Eğer bir taraf yükseliyor felan o anda da sertleşiyorsa karnın komple sonra serbest bırakıyorsa o da kasılma oluyor hazırlıyor kendini 😊 endişelencek durum yok senin kız uslu maşallah sakin olacak öyle hissediyorum 😂
Kızlar allah razı olsun sormuşsunuz doktoru aradım nst istedi hastaneye geldik nstdeyim şimdi ama tam nst bağladı ebe benim kız hareketlendi boşuna gelmişim 😒
😂 bir senin birde gmz41 gmz41 bebeği bitiriyor beni😂 sağlıcakla kucağınıza alsaydınız hayırlısı ile oh çekseydik topikçe 🌸😅 yarım saat girmedim kaç sayfa birikmiş yine

Kuzum yerleri daraldığı için artık dalgalanma şeklinde hissetmen normal. Eğer bir taraf yükseliyor felan o anda da sertleşiyorsa karnın komple sonra serbest bırakıyorsa o da kasılma oluyor hazırlıyor kendini 😊 endişelencek durum yok senin kız uslu maşallah sakin olacak öyle hissediyorum 😂

😂 bir senin birde gmz41 gmz41 bebeği bitiriyor beni😂 sağlıcakla kucağınıza alsaydınız hayırlısı ile oh çekseydik topikçe 🌸😅 yarım saat girmedim kaç sayfa birikmiş yine
Aynen öyle oluyor
Bu durunda kasılmam mı varrr z🙄🙄🙄

Kız biz doğursak size kim ekşın yaşatacak 🤣🤣

Benim bugün bir hafta oldu bugün toparladım ama sırt ağrısı geçmiyor
Canım kendini çok kasıyosan eğer malum sende kv sorunsalıda var strese girdikçe kasılmışsındır ondan da toparlanman zor olmuştur.bi arkadaşımızda demiş korse kullanmıyorsan bide korse kullan belki daha çabuk toparlanırsın

Selam güzel anneler nasılsınız?
Uzun süredir yazmamıştım ama takip ediyorum. 5 Temmuz için sezeryan randevusu aldık, bebek kilosundan dolayı, spinal mi genel mi belli değil bunu son anda biz mi tercih ediyoruz ?
Bir de epilasyon olayını nasıl çözdünüz
Hepimiz sağlıkla kucaklayalım inşallah 🌺

Kız biz doğursak size kim ekşın yaşatacak 🤣🤣
Ben eminim doğurduktan sonrada bitmez o ekşın sizde bu bebeler olduktan sonra 😂😂
Aynen öyle oluyor
Bu durunda kasılmam mı varrr z🙄🙄🙄
Karnında komple Sertleşme oluyorsa o hareketinden sonra kasılma kuzum ama korkulacak bir durum değil o 🥰
Selam güzel anneler nasılsınız?
Uzun süredir yazmamıştım ama takip ediyorum. 5 Temmuz için sezeryan randevusu aldık, bebek kilosundan dolayı, spinal mi genel mi belli değil bunu son anda biz mi tercih ediyoruz ?
Bir de epilasyon olayını nasıl çözdünüz
Hepimiz sağlıkla kucaklayalım inşallah 🌺
Hoşgeldin 5 temmuzda doğuracak 4 kişi olduk 🌸 genellikle ilk olarak spinal tercih ediliyor ama randevu alırken sorsaydın keşke ameliyatta da karar verilebiliyor soruyorlar gerçi. Epilasyona gebelikten dolayı ara verdim Ağdaya gittim ben

Sanırım benim olacak😅sabah 7 buçukta hastanede olacağız❤️
Yaaa bebişine mi kavuşuyorsun yarın 😍

Ben eminim doğurduktan bitmez sizde bu bebeler olduktan sonra 😂😂

Karnında komple Sertleşme oluyorsa o hareketinden sonra kasılma kuzum ama korkulacak bir durum değil o 🥰

Hoşgeldin 5 temmuzda doğuracak 4 kişi olduk 🌸 genellikle ilk olarak spinal tercih ediliyor ama randevu alırken sorsaydın keşke ameliyatta da karar verilebiliyor soruyorlar gerçi. Epilasyona gebelikten dolayı ara verdim Ağdaya gittim ben

Yaaa bebişine mi kavuşuyorsun yarın 😍
Aynen🥰sabah sezaryenle alınacak

X