2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ağlamışsındır canım Bende tam tersi biraz daha dursun içimde böyle güzel heryere birlikte gidiyoruz çok alıştım diye ağladım geçen gün
Ha masallah sanada millet çıksın artık yüzünü görelim aa guu desin diyor bizimkide karnimda ben nereye gidersem oda oraya gelsin diyor

Benimkiler benimle inatlaşiyor 28den beri her hafta bi korkutup dogmaktan vazgeçiyorlar zekâ konusunu bilmiyordum ha gerçekten öyle miymis
Evet gerçeklik payı varmis hadi yaşadın seçilmiş özenli bebeler seninkiler seninkilerde seni parmağında oynatacak bu gidişle birde iki tane allah yardımcın olsun

Valla canım aynen öyle çok alıştım ya açıp açıp karnımı hareketlerini seyrediyorum çok duygusal oldum
Ama alisilmayacak gibi değil ya şaka maka hani derdikya nezmana harekelerini hissedeceğiz şimdi varya sanki surekli hep bastan beri boyle hareket edoyormus hissi var rabbim saglicaklada kucagimiza almayi nasip etsin

Kızlar ağlamaktan bahsetmişsinizde bence umutlanmayın doğuruncada geçmiyor gündüz 2 saat uyudu neden çok uyuyo koklayamadım uyanmıyo diye ağladım sonra göğsümde uyutmadan kendi uyudu diye ağladım bikaç sn önce kocamı öptüm kızımı çok seviyom diye ağladım kafa dağıtmaya girmiştim ama yok ben biraz daha ağliim

A unutuyodum geceki maceramda dün gece hiç uyumadık uyuyamıyom diye kızıp ağlıcakken kahve yapiim bari diye gidiyom sonra suyun ısınma süresi uzun geliyp kaynatmadan biran önce hazır uyanıkken kokliim diye ev içinde koşarak dönüyom ılık kahvemle

Zaten sancının düzenli olup olmadığını anlamak için baya vakit geçiyo canım saat tutuyosun emin olmak için.ben sancılarımın düzenli olduğunu anlamıştım ama çok yüksek olduğunu düşünmemiştim acı eşiğim yüksek sanırım.nişanım gelmese erkenden gitmezdim yine baya sancıyı evimde çekeyim diye düşünürdüm.hakkımızda hayırlısı bakalım senle aramızda tam 1 hafta var her ctesi benimde haftam doluyo doktorum suyum yada sancım gelmezse 39da alırım dedi şurda kaldı 2 haftam diyorum bende

Vallah cnm Türkiye'de tüp Bebekleri niyese hep sezeryana aliyolar. Yurtdışında öyle degil birazda doktordan doktora değişen birşey ama arkadaşıma da ayni senin gibi tüp bebek diye sezeryana aldilar

Slm canım keşke baktirsaydin böyle söylenen kadar kötü bir şey değil . Başka türlü açılman var mi yok mu bilinmez

Vallah cnm Türkiye'de tüp Bebekleri niyese hep sezeryana aliyolar. Yurtdışında öyle degil birazda doktordan doktora değişen birşey ama arkadaşıma da ayni senin gibi tüp bebek diye sezeryana aldilar
Normlde arkdsmin tandgi bicok kişiyi ayni dr norml doguma tesvik etms ama bnm sanrm yas faktoru de olnca riske atmk istemyor..hayrlsi artik.. aksi bsey yaptgmda sorunla karsilasrsam kndimi affetmem diye de cesur davranamyorum..

Normlde arkdsmin tandgi bicok kişiyi ayni dr norml doguma tesvik etms ama bnm sanrm yas faktoru de olnca riske atmk istemyor..hayrlsi artik.. aksi bsey yaptgmda sorunla karsilasrsam kndimi affetmem diye de cesur davranamyorum..

illa ki doktorlarin bir bildiği bir şeyi vardır içini ferah tut belki böylesi hayırlısı olandir

Ayy dogurmussun canım gözün aydın Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah yavrun hemencik toparlar inşallah sen nasılsın ameliyat hakkında bizede bilgi ver müsait olduğunda
Allah razı olsun canım çok teşekkür ederim Anca girebildim ameliyatım güzel geçti belden uyuşmalı oldu adını pek bilmiyorum ağrım sızım yaklaşık 5 saat hiç olmadı sonra yavaş yavaş olmaya başladı ama yürüyüşle azalıyor ama işte gaz çıkarmak sıkıntı ve çıkaramasam burda kalıcam yani izin vermiyorlar çıkışa

İçini temizlediler mi canim ebeler? Ağrı kesiciyi vurdur çık koridorlara sonra bebisine
Gördüm bebeğimi çok güzel ya çok müthiş bir duygu tarifi yok bol bol yürüyüş yapıyorum inşallah hemencicik toparlarız bebeğimle

Canım hayırlı hayırlı olsun rabbim analı babalı büyütsün inşallah en kısa suredede bebeğini kucağına alıp emzirirsin
Süt sağıp veriyorum küçük olduğu için izin vermiyorlar dı görmeme ama bu gün az önce sağ olsun hemşire beni aldı gördüm oğlumu elini tutta bildim sadece Allah razı olsun canım güzel dileklerin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…