2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
çatı muayenesini mi haftaya yaptiricaksin nst yi mi canim? Bi de tek tarafinda mi sancı oluyor senin de?
Ben anlamadım şimdi bnm nst ye göre düzenli mi düzensiz sancılarim
Catiyi yaptirmadim canim benim anladigim duzensiz sancilarin canim benim 20 dk da 13 sanci cikti bu hafta en dusugi 60 a vuruyordu

Alt dudağınımı yutmuş napmış öyle o annesi.üzdünüzmü küçük kuzuyu maşallah paşayao hafta banada aynı demişti doktor 2400kg 46-47cm boy diye
Bilmem. Çok tatlıymış demekki yemiş alt dudağıni teyzesi
Ayy senin sonucu görünce içim rahatladı valla acaba izin verse miydim çatıya falan oldum gelene kadar. Neyseki tek sancı ile günü kurtarmisim ama benim sürekli bi ağrım var orda. Demekki normal bu. Usutmus falan da olabilirim. Gün içinde çok terleyip soğuk yere gittiğim oldu o yüzden.

Yok yok korkma tek bir sancıyla bir şey olmaz ben haftalardır o muayene senin bu Nst benim dolaştığım için alıştım bu duruma

Anladim canim sağolasın. Demekki sen benim bugün gittigim hastaneye gitsen kesin çatıya alirlardi seni.. kurtuluşun yoktu
Benim doktorum da almak istiyor esim olmadigi icin cok israrci olmuyor acikcasi iyice tetiklemesin dogumu diye ilacta kullaniyorim dogum geciksin biraz daha diye

Kızlar sizce ben bugün oturup ben kızımı istiyorum artik diye ağlamış mıyımdır
Ağlamışsındır bence ben günlerdir afedersin ota b.ka ağlıyorum sürekli ağlayasım geliyor.en ufak şeyde gözüm doluyor benim kızda ağlama anne nolursun diye beni sakinleştirmeye çalışıyor.sonra saçma sapan şeylere ağlayıpta çovuğumuda etkiledim diye bide oturup ona ağlıyorum

Şu an sende 2. Çocuğa hamile halimi gördüm resmen ama ne yapalım hormonlar mahvetti bizi, sen yine iyisin kızın var benim ilk artik sabrım kalmadı bebişin de gelesi yok

Şu an sende 2. Çocuğa hamile halimi gördüm resmen ama ne yapalım hormonlar mahvetti bizi, sen yine iyisin kızın var benim ilk artik sabrım kalmadı bebişin de gelesi yok
Ayy evet doğum yaklaşınca böyle oluyorum ilkinde de böyleydi hormonlar son kozunu oynuyor bize senin kontrolün ne zaman canım?nst de sancın ne durumda?

Ayy evet doğum yaklaşınca böyle oluyorum ilkinde de böyleydi hormonlar son kozunu oynuyor bize senin kontrolün ne zaman canım?nst de sancın ne durumda?
Her hafta çarşamba gidiyorum kuzum, 80 lerde düzensiz sanci çıkıyor bi de daha hiç çatı muayenesi olmadim sen ilkilni kac haftalık doğurdun

Var canım bende de oluyor. Hatta bazen alttan öyle bir batma zonklama oluyor ki aha alt tarfaım patlayacak suyum gelecek diyorum

Her hafta çarşamba gidiyorum kuzum, 80 lerde düzensiz sanci çıkıyor bi de daha hiç çatı muayenesi olmadim sen ilkilni kac haftalık doğurdun
38+5 de canım.benim ilkinde hiç çatı muayenesi yapmadılar.evdeyken düzenli bi şekilde sancım vardı üstüne bide nişanım geldi hastaneye gittim nstde sancılar yüksek ve düzenli çıkınca ozmn baktılar çatıya.onun öncesinde düzensiz sancılarda bakma gereği duymadılar hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…