2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Günaydın kızlar
Bugün doğumu olanlara Rabbim kolaylık versin sağ salim bebişine kavuşsun inşallah
Ben birazdan hastaneye gidicem suları kontrol edilecek. Bugün doğurmam bence
Günaydın cnm,

Hadi hayırlı haberlerle gel. Kızlarını tembih et ne erken nede geç gelsinler. O zmn kadar uslu uslu beklesinler,

Anca hersey gulum sakin ol hepsi zmnla oluyo bn ilk gun sanki hic iyilesemicekmism gibi geliyodu ama bugun 3.gunum kendim herseyimi yapabiliyorum soylemesi ayip gazim buyuk abdestimi falan cok rahat yapiyrm

Günaydın kızlar doğum yapan annisler benim tansiyonum 14 e 9 çıkıyor vücut olarak iyi hissediyorum ama ebe iyi değil dedi sizdede varmı

Kuzum ben dogum yaptim biliyorsundur belki, bu bahsettiklerin son bir haftadir yasadigim seylerdi ,
Damla damla idrar kacirdim saniyordum, bacagimin icine bicak saplaniyordu aniden geçiyordu, bi de karnimin kenarlarinda hafif agrilar oluyodu. İstersen bir gidip baktir ama belki de bu zamanlarda tamamen normaldir bu belirtiler

Günaydın kızlar.. Hayırlı cumalar bu haftalarda işte olmak çok zor yaa neyseki yarın tatil
Slm canım keşke baktirsaydin böyle söylenen kadar kötü bir şey değil . Başka türlü açılman var mi yok mu bilinmez
Öyle ama şuanda çok erken geldi bana. Dr da ısrar etmedi. Ben korkuyorum gerek yok deyince iyi peki madem, şurayı imzala dedi. Demekki çok önemli görmedi. Belki de doğumu tetikleyecek muayene kim bilir

Anca hersey gulum sakin ol hepsi zmnla oluyo bn ilk gun sanki hic iyilesemicekmism gibi geliyodu ama bugun 3.gunum kendim herseyimi yapabiliyorum soylemesi ayip gazim buyuk abdestimi falan cok rahat yapiyrm
İnşallah canım ya çok stres yaptım ama çok şükür taburcu olduk bi yarım saate evime gidicem ama bebeğim küvezde kalıcak sağlıklı olsun da ya çok şükür bu günümüze

Allah alaa yok olmuyor arkadaş baksana seninn doktorun adını numarasini verde ben bir goruseyim hocam benim kizda cok agir benim kızı birilerinin dürtmedi lazım diyim
Kiz bak bende 35 e giricem bendede tik yok bide dursun daha hem. 37 altinda dogumlar erken gebelige geviyorlar. 38 39 da dogirursun

Günaydın kızlar doğum yapan annisler benim tansiyonum 14 e 9 çıkıyor vücut olarak iyi hissediyorum ama ebe iyi değil dedi sizdede varmı
yapmadım ama çarşamba günü kontrolümde benimde 8/14 çıktı gebe kaldığımdan bu yanada hep 8/13 çıkıyordu doktor çocugun gelişimi sıkıntıya girer dedi. korktum et ot yoğurt hayatına başka bişi almıcan dedi. ben hala çalışıyorum buna şansım yok özel yemek yapamam e son zamanlarım olmasına rağmen çalışıyorum maddi durumda iyi değil anlicanız üzre özen göstermeye çalışıyorum ama büroda ne pişerse onu yiyorum. sıkı ntı yaşarmıyım acaba. birde salı akşamı kızarma yemiştim yağına bana bana ondan olabilirmi çünkü pazartesi sağlık ocagındada 8/13 çıktı. benim oğlan 2600 çatı dar dedi. birde 3ün altında olmazsa normal yapamazsın dedi

Kizz sen naptin hayirli ugurlu olsun bebesin anam sen is yerine sinirlendinde gittin çocuğumu doğurdun al öyle olmaz böyle olurmu dedin

Kiz bak bende 35 e giricem bendede tik yok bide dursun daha hem. 37 altinda dogumlar erken gebelige geviyorlar. 38 39 da dogirursun
Hee kuzum yaa bakalim diyorlarki kaç haftalik hamilesin 36 diyorum kaç aylık oluyor diyolar dedim 9 ay millete 40 haftanın 10 ay muhabbetine giremoyorum girsem çıkamam eeee neyi bekliyor doğsun diyolar yok ben sanki çıkarmıyorum

Kizz sen naptin hayirli ugurlu olsun bebesin anam sen is yerine sinirlendinde gittin çocuğumu doğurdun al öyle olmaz böyle olurmu dedin
Hahahah canim ya kahkaha attim resmen bizim kiz dedi ki benim annemi üzemezsiniz öyle bi gelirim ki iş miş veremezsiniz acayip süpriz oldu kuzum 23 temmuzdu beklenen doğum tarihim yani 40.hafta ama ben 23
Haziranda doğum yaptım haziran anası oldum
İş yerindekiler şok yaşamıştır kesin ama çaktırmadılar kuru kuru tebrik ettiler

Aynen hele sicak hic cekilmiyor inan birde oturmaktan popom ağrıyor cok sukur haftaya carsamba benim son gun birde mesai saatleri degisiyor vallaha ben yirttim 10.00 16.00 coo iyiydi

Aynen vallaha senden ve kızından korkulur baksana birde benim kıza el atsa senin kız dese senin annende gel diyor filan araya girse oolmazmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…