2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar sizce ben bugün oturup ben kızımı istiyorum artik diye ağlamış mıyımdır
Ağlamışsındırr ben de neden bile bulamadan ağladım eşim dalga geçmesin diye de çatlaklarıma ağlıyorum çok çirkinleştim dedim bu mantıklı sebepte hıçkırarak ağlamama neden oldu

Ay masallah sana canım çok bilincli davranmissin bende nisan ya da su gelmeden düzenli şancı olmadan gitmek istemiyorum cumartesi de 38 i dolduruyorum keske haftaya gelse bebis
Ağlamışsındırr ben de neden bile bulamadan ağladım eşim dalga geçmesin diye de çatlaklarıma ağlıyorum çok çirkinleştim dedim bu mantıklı sebepte hıçkırarak ağlamama neden oldu
Çatlak mevzusuna hic girmeyelim gece gece bi de ona ağlarım vallahii bu bebişler bizi oyuncak etti daha gelmeden ya

Yaa benim ağlamam 4 aylık filanın eşimin kuzenine gittik saat 23 .00 oldu hadi kalkalım ben acıktım mesajla dedim eşime oda tamam diyor biz kalkıyoruz diyor ooo daha erken oturun diyolar yok gidelim diyoruz geri oturtuyor sonra saat oldu 23.30 oldu hadi diyor esim ooo oturun diyorlar erken diyolar sonra oldu 00.00 hadi biz kalkıyoruz dedi eşim BUNE ARKADAS BIRI YANIMDA KARNIM ACIKTI DER BIRI OTURUN DER KALKIN ESIMIN KARNINI DOYURUN OTURUYUM DEMESINMI anam ben bir ağlamaya başladım niye ağlıyorsun diyolar ACIKTIM ona agliyorum dedim

bunlar da bize hamilelik anısı olarak kaldı aklımıza geldikçe güleriz ileride

Zaten öyle de olması lazım doğunca emmeyle uğraşacaklar gazla uğraşacaklar acele etmesinler
Baksana biz yanlismi yaptım acaba hadi ben neysede ya senn kadar laboratuvar ortamında en iyisi en güzel en zekisi edilmiştir sende de tik yok bu arada biliyormusun tub bebek çocukları çok zeki olurmuş yasadinnn

Baksana biz yanlismi yaptım acaba hadi ben neysede ya senn kadar laboratuvar ortamında en iyisi en güzel en zekisi edilmiştir sende de tik yok bu arada biliyormusun tub bebek çocukları çok zeki olurmuş yasadinnn
Benimkiler benimle inatlaşiyor 28den beri her hafta bi korkutup dogmaktan vazgeçiyorlar zekâ konusunu bilmiyordum ha gerçekten öyle miymis

İdrar problemi yaşayanlar olmuş bende aynı durumdayım. İşimi bitiriyorum tam çıkıcam kapıdan geri dönüyorum çok kötü bir his

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…