2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Cok sevindim. Allah analı babalı büyütmek nasip etsin. Kendinize iyi bakın

Evet sancı çıkmış ama düzensiz cnm.
Dün bende sancı çektim, asaga doğru bastırdı bizimkisi.
Allah razı olsun canım çok teşekkür ediyorum

KIZLAR BENN NIYE SANCILANMIYORUM NEDEN SUYUM YADA NISANIM GELMIYOR KENDIMI ÇOK BOSTA HISSETTIM YAA 36 oldum bugün yok tik yok yatiss nst en fazla 20 gördüm gerisi yok
Benimde öyle 40 haftayı doldurucaz sanırım :)) yada birden hepsi olucak. Kızımda suyum gelmeden ıkı hafta önce sancı çıkmaya başlamıştı. Bu sevdi yerını

Kızlar günaydın, dün ikindi vaktinden geceye kadar bebek aşırı derecede baskı yaptı aralıklı olarak. Acı değil ama çok hafif sızı gibi bir his vardı. Oturamadım, ayakta durma isteği vardı. Sancı denilen şey bu mu, benim ilk çocuk ondan bilmiyorum . Bir de eşimle her akşam 1 saatten fazla yürüyoruz, onun etkisi var mıdır

Çok şükür canim dahada iyi olucaksin inşallah

Kizlar tek tek alnti yapamadim hepinize cok tesekkur ederim Allah razi olsun insallah dogum bekleyen anneler hayirlica sağlıklica dogursunlar. Bebegim donmemisti bugune gun verdiler normalde ama sonra aradilar hemen alicaz seni diye 3de sezeryana alindim 38+4 de belden uyusturmali. Bebek iyi cok sukur sadece cok kucuk . Anestezinin etkisi gectiginden beri cok agrim var ama gecer insallah diye umit ediyorum. Tekrar cok tesekkur ederim herkese ❤

Geçmiş olsun canım sağlıkla büyüt yavrunu inşallah herşey yoluna girer kısa sürede bol sütün olsun gazsız geceleriniz olsun darısı başımıza

Kızlar sürekli altıma iseyecekmisim gibi bir his var Normal biliyorum ama sizde de oluyor mu ya da kaçıran var mı Sürekli tuvalete gidiyorum tutmuyorum kaçmasın diye ama yine de her an kaçacak gibi hissediyorum
ayy onu bana sor ya yürüyüşe fln çıkamıyorum artık çiş nöbetlerim yüzünden Geçen gün wcye yetişcm diye yolda kaçırdım Gecesi ayrı gündüzü ayrı bu ara tek aşkım wc
Bazen tuvalete giderken yetişemiyorum birkaç damla kaçıyor
işte bana olan da tam olarak bu
Kızlar sizce ben bugün oturup ben kızımı istiyorum artik diye ağlamış mıyımdır
aglamissndr kuzum hemde öyle bi aglamissndr ki ben bu ara eşime kızıp kızıp ağlıyorum mesela
onlar da aç birakmasinlar hamişi ya ala ala

KIZLAR BENN NIYE SANCILANMIYORUM NEDEN SUYUM YADA NISANIM GELMIYOR KENDIMI ÇOK BOSTA HISSETTIM YAA 36 oldum bugün yok tik yok yatiss nst en fazla 20 gördüm gerisi yok
kız sen daha izne bile ayrılmadan ne bu doğurma telaşı biz oğlumla anlaştık izne ayrılana kadar bekleyecek gelmck

Canım ne kadar yürüyüş yaparsan o kadar çabuk toparlanırsın bende dün belden uyuşmalı oldum dünden beridir bayadır yürüyüorum ama gaz çıkarmak sıkıntı oluyor sende de aynı sıkıntı var mı acaba geçmesi için ne yapıyorsun

Bu arada İnşallah ikimizde bebişlerimizle evimize döneriz bekleyenlerde zamanında doğurur inşallah Hayırlı uğurlu gelsin meleğin size

Maşallah, gününü biliyor cnm bebeğin. O ne zmn isterse o zmn gelecektir.

Bebisin kafası yerlesiyordur kanala cnm. Dün aynı sızlanma bendede vardı. Ağrı denilemez ona. O yerleşmedir.
Ağrı belden oluyor karna doğru (açılma ani) Sonrada büyük çişin varmış gibi (doğum anı).
Maşallah. Allah analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…