2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Labellaaa bebekkkk nasılsınnn heyecanınn hat safhada ayy naısl bısey cıkacak heyecnaı kıme benzıyecek operasyınu cok düşünüyorsun hıccc düşünme
Şöyle hayal et
1.2.3 lop bebek alındı hissedecegın sey bu kadar anlık acı degıl oda sadece alınma hissi sonra bakıyorusn benegın karsında

Labellaaa ayy yarın büyük gün..
Bebişine kavuşacaksın ne güzel bir duygu bu
Günü bilipte beklemekte başka bir heyecandır yaa,yarın sizin için çok güzel geçsin sağlıkla kucağına alacaksın inşallah

Yaa al benden o kadar
Kızz dun geldiğinden berı yatak odasından cıkamadım bunaldım terledım
Daha yenı salon a gectık esıme diyorum bubcocuk sanaa benzıyor al sen bak bıraz buyuncd bana verırısn
Gazlı hıçkırıklı kusmuklu bir de bezini açınca çişliyor biri huy edindi. Sürekli kıyafet değiş. Beynim dönüyor

Gazlı hıçkırıklı kusmuklu bir de bezini açınca çişliyor biri huy edindi. Sürekli kıyafet değiş. Beynim dönüyor

En son dün gelınen nokta alt alacakken cıkan gazla beraber azıcık kaka fırlattı uzerıme koluma felan da geldı tam temızledım hemen ıslak medılle mudahale ettım dedım kı dur altını degıstırmeyı bıtırdım yenı bıseyler gıyeyım temız bezı takar takmaz bırr kaka doldurdu
Ben ohhh dedım gazdan kıvranıyordu cunku
Bugun de yapmadı kaka yapsın dıee glzunun icıne bakıyorum

Kızlar 4 saat önce kontrolüm vardı.
13+3 olduk bugün.
Elhamdülillah, herhangi bir sıkıntı yok.
Kanama alanı tamamen geçmiş.
Bu hafta yine de 3 günde bir iğne yaptır dedi.
Biraz hareketliydi, tam göremedi.
Yüzde 70 erkek dedi.
İkili test istemedik.
4 hafta sonraya randevu verdi.
Ben nasıl sabredeceğim acaba?

Kızzz camasır makinesini mı bilmiyorsun bacımm
Camasır aldık otomatık bulaısk aldık otomatık supurge aldık otomatık
Bı ona bas bı buna bas
Neymıss
Barnagı agrıyormus
Seyy ben renkleri birbirine yakıştıramıyorum bunla bu atılır nolcak diyorum bi bakıyorm birbirine girmis esim evlendigimizde sok oldu kurban olaym bırak ben atarm dedi o gun bugundur makineye camasiri o atar

Aman bir paşa daha geliyor sağlıkla ins elhamdülillah çok şükür sıkıntıda çıkmamış annesi sağlıkla geçsin 9 ayın ins

Yaaa tamamen unuttumm benn ewetttt
Kuzummm masallah gozun aydın olsun rabbım saglıkla tamamlasın

Yaa canımsınnn gercekten günü beklemek çok heyecanlı ve evde çok büyük telaş var anneler flan herkes heyecanlı panik ne aldık ne eksik ayyy inşallahh hayırlı sağlıklı kavuşuruz canımm dua edin bana yarın sabah

Ayy maşallaahh canm siz de büyüdünüzz resmennn

Kuzummm dimiii yaa he bana böyle diyin sürekli unutuyorm ben tekrar tekrar duymak istyorm yani zaten orda uyustuktan sonra artık kaçış yok bi şekilde olup bitçek

Ohooo alışın daha çoook olacak göğsümün arasından sıcak kusmuklarını akıtırlardı elhamdülillah derdim

Seyy ben renkleri birbirine yakıştıramıyorum bunla bu atılır nolcak diyorum bi bakıyorm birbirine girmis esim evlendigimizde sok oldu kurban olaym bırak ben atarm dedi o gun bugundur makineye camasiri o atar
Aa tek sorun bu mu. Domol diye Bi mendil var ıslak mendil gibi. Ondan atıyorsun makina ya asla birbirine girmiyor. Ben ilerde bebelerimin çamaşıtlarıyla baktım ki baş edemiyorum alcam atcam ondan renkli beyaz karışık yıkansın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…