2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuş rahat dur
Yalancı kasılmalar hoşgelmiş.
Benim bunlara bir de karında toplanmaları ekleniyor mesela şimdi. Ama sen de yat aşağı bak hiç akıllanmıyosun hee
Valla gumbur gumbur geliyor esimle bebisin dolabina bakiyorduk dedim görünce heyecan mi yaptn naptn kizim 3 hafta daha dayan en azindanvalla baska is yaptigimda yok inan evi b..k götürüyor resmen bi yemek yapyrm onuda yapamadm bugun esime biraktm ortaya ne cikarsa artk

Uykusuz her gece çılgın ölesiye su içmeye vakit olmuyor derlerdi inanmazdım. Ne zaman büyür bu bebeler. Boşuna bekleme her zamanı zor diyorlar
Yaa al benden o kadar
Kızz dun geldiğinden berı yatak odasından cıkamadım bunaldım terledım
Daha yenı salon a gectık esıme diyorum bubcocuk sanaa benzıyor al sen bak bıraz buyuncd bana verırısn

Yaa o da dolabını bilmiş de heyecanlanıyo
Yapar yapar sal artık. Kız valla benim kv gelmeseydi yemek konusu nanaydı bende

Yaa o da dolabını bilmiş de heyecanlanıyo
Yapar yapar sal artık. Kız valla benim kv gelmeseydi yemek konusu nanaydı bende
Ay valla kimseyi istemedim ama hata mi ettim bilmiyorum annemle babam cok fena grip tıkalı onlar cok kötüler gariplerim Allah tan negatif geldi testler kv de gelse de ne biliyim ay bizim yemek aliskanliklarimiz bile farkli istemedim artk gittigi yere kadar napym

Ya yok gelen giden yoksa idare et yine de ses etme bence
Tamam yapıyolar da 1 ay önceden gerek yoktu yatak odası mekanım oldu rahat yatmak için illaki kısıtlandım yani tv bakamıyorum ki ben çok bakardım

Kızlar ya bime hem gece lambasi hem nemlendirici geliyormus kullanan var mi is görür mü siz aldiniz mi nemlendirmek icin odayi bisey

Eklentiler

• Screenshot_20211211-172706_Instagram.jpg
    105,1 KB · Görüntüleme: 28
Laf aramızda ben de azcık korkuyorum ama geçip gitcek inşallah
Sen kesn yarım mı ay yumurta kapıya dayandı gerildim yaa sancı mancı olsa ne olcaksa olsun alın beni dicem de böyle o ortamı hayal edince bi ürktm bi de herkes bebek telaşnda ben kendi derdimdeym evde şuan sinirim bozuluyo

Kesin fikrim değişmez ama olaki o esnada bişe oldu genele dönmek zorunda kaldılar hani olmaz da olur ya öyle Bi durumda yapcak bişe yok elbet.
Bence eğlenceli olucak benim doktor bana Orhan açacakmış resimlerini de çektirirm dedi eşimi almayı kabul etmeyince
Saatin kaçtı bu aradaaa

Benm dr da cok espirli bi tık ona güveniyorum ben de orda bi şaka yap bişi yap anlamadan kes valla yaa uyuştunmu acaba de ama bebek çıkmış olsun mesela şey aklıma geliyo alişanın karısı çok korkuyomuş damar yolu açmaktan bile dr zor ikna etmiş lokal için güle oynaya çkmıştı Doğumdan ama kesildiğini bilmek olayı snaırm geren şey ama acı yoksa gerisine katlanılır ya bi şekilde allah yardım eder diyorum ben de sonucta tek biz değiliz yani. 7.30 da hastanede olcaz kuzm 9 daymış ameliyat

Kız sen 12ye kadar yemeğin anasını ağlatsaydın ya keşke sıvı beslenme neymiş
Yeme dedi kabız olma dedi ben de komposto yoğurt su flan öyle geçiyo bugün valla ayrıca stresten cırcır olucam zaten genelde öyle olurm yani tertemiz bağırsaklarla giderim yarın bu arada ful ağdamı yaptırdım saçıma dalgalı fönler çektirdim kuafördekiler diyo doğum ne zmn dedim yarın şok oluyolar

Kız sen 12ye kadar yemeğin anasını ağlatsaydın ya keşke sıvı beslenme neymiş
Bi de şey diyorum elalem güzellik uğruna kendini kestiriyo valla ama bence yarın bi olsun da bana bi cesaret gelicek yani ve allah yardım edicek bi şekilde zaten bebek hemen çıkar arkası bi dikiş bekleme olcak yani operasyon basladımı bitecek elbet zaten bi tık sakinleştirici veriyor olmaları güzel ne oldgnu anlamadm diyen de var cunku hayal meyal hatırlıyorum dedi birisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…