2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benm dr da cok espirli bi tık ona güveniyorum ben de orda bi şaka yap bişi yap anlamadan kes valla yaa 😅 uyuştunmu acaba de ama bebek çıkmış olsun mesela 😅 şey aklıma geliyo alişanın karısı çok korkuyomuş damar yolu açmaktan bile dr zor ikna etmiş lokal için güle oynaya çkmıştı Doğumdan ama kesildiğini bilmek olayı snaırm geren şey ama acı yoksa gerisine katlanılır ya bi şekilde allah yardım eder diyorum ben de sonucta tek biz değiliz yani. 7.30 da hastanede olcaz kuzm 9 daymış ameliyat
Ayy evet bak onu bende isterim acaba hangi evrede şu bu derken bebek çıkmış olsa😂
Aynen acı yoksa o esnada Bi şekilde hallolur Allahım ın izniyle inşallahh. İçerde bişe unutmasınlar da 😂😂
Bize de 7.30 da olun dediler biz 7 de oluruz diyoruz odaya falan yerleşiriz anca. Bzii de mi o saatte alırlar ki demediler 🤔

Bi de şey diyorum elalem güzellik uğruna kendini kestiriyo valla ama bence yarın bi olsun da bana bi cesaret gelicek yani ve allah yardım edicek bi şekilde zaten bebek hemen çıkar arkası bi dikiş bekleme olcak yani operasyon basladımı bitecek elbet zaten bi tık sakinleştirici veriyor olmaları güzel ne oldgnu anlamadm diyen de var cunku hayal meyal hatırlıyorum dedi birisi
Hadi inşallah ay Bi avazda da diyemiyorum 😂
Yaa düşünsene tel serbesmiş yazıyomuşsun kızlar kestiler aha şimdi aldılar 😂😂

Yeme dedi kabız olma dedi 😜 ben de komposto yoğurt su flan öyle geçiyo bugün valla ayrıca stresten cırcır olucam zaten genelde öyle olurm yani tertemiz bağırsaklarla giderim yarın 😅 bu arada ful ağdamı yaptırdım saçıma dalgalı fönler çektirdim 😅 kuafördekiler diyo doğum ne zmn dedim yarın 😅 şok oluyolar 😅
Yaa bende zaten kabızlık değil tam tersi barsaklar kendini boşaltıyo sanırım. Eminim yediğimden bağımsız onlar da kendini doğuma hazırlıyo. Yani özellikle kabız yapıcak bişe olmadığı sürece olmam heralde yerim yani 🤭😁
Aaa evet senin bugun o işlerin vardı. Ağdayı nasıl acımadı mı benim aşağısı zaten acıyo dayanamazdım kesin.
Fön fikri benim aklımda da var dalgalı 😁ama çok bozulmaya müsait olduğu için boşa mı olmuş olur diyorum.
Ben de aynı şeyi düşündüm gitsem bir gün önce millet sorsa yarın doğum var adama gülerler dedim 😁😁

Ayy evet bak onu bende isterim acaba hangi evrede şu bu derken bebek çıkmış olsa😂
Aynen acı yoksa o esnada Bi şekilde hallolur Allahım ın izniyle inşallahh. İçerde bişe unutmasınlar da 😂😂
Bize de 7.30 da olun dediler biz 7 de oluruz diyoruz odaya falan yerleşiriz anca. Bzii de mi o saatte alırlar ki demediler 🤔
Evet 9 da olabilir canm sizin de. Benm aklıma sey de geldi benm şimdi pazar ya hep nöbetçi anestezi uzmanları gençler oluyomus gencler de spinale cok hevesli dedi dr um umarım tecrubeli genclerdir 😅 onu da düşündm bi de uyusuklgun o esnada geçme ihmali yok dimi 🤣 iyice kafayı yedim

Evet 9 da olabilir canm sizin de. Benm aklıma sey de geldi benm şimdi pazar ya hep nöbetçi anestezi uzmanları gençler oluyomus gencler de spinale cok hevesli dedi dr um umarım tecrubeli genclerdir 😅 onu da düşündm bi de uyusuklgun o esnada geçme ihmali yok dimi 🤣 iyice kafayı yedim
Gerçekten pazar olmasından nöbetçi ekibin genç olacağına ordan da tecrübelerine nasıl bağladın alkışlıyorum seni 😂😂😂

Yaaa 😂😂
Senin o aldığın düzenleyici Bime geldi de ben almadım biliyomusun 🙄
Şimdi başka 4 lü Bi düzenleyicim vardı onun en büyüğüne koydum ama gözleri yok tek parça.
Ne koyuyorsun düzenleyicine anlatsana 🤭😁
Hemde daha ucuza geldi bime 😅bi pk pamuk islak mendil pisik kremi simdi bavulda da onuda koyucam bez koyuyorm yag losyon aspiratör izotonik su emzik aklima ne eserse iste😅

Yaa bende zaten kabızlık değil tam tersi barsaklar kendini boşaltıyo sanırım. Eminim yediğimden bağımsız onlar da kendini doğuma hazırlıyo. Yani özellikle kabız yapıcak bişe olmadığı sürece olmam heralde yerim yani 🤭😁
Aaa evet senin bugun o işlerin vardı. Ağdayı nasıl acımadı mı benim aşağısı zaten acıyo dayanamazdım kesin.
Fön fikri benim aklımda da var dalgalı 😁ama çok bozulmaya müsait olduğu için boşa mı olmuş olur diyorum.
Ben de aynı şeyi düşündüm gitsem bir gün önce millet sorsa yarın doğum var adama gülerler dedim 😁😁
Valla benm normal ağdacım doğum izninde 2 ay önce gittiğim ağdacı da evlenmiş düğün iznnde bugn baska kıza gittim ama müthiş şipşak o kdr hızlıydı ki hamileyim diye de cok yatarak tutmak istemiyorum dedi şak şak aldı zaten cok az vardı komple ağda 15 dk sürdü hemencik acımadı dedm acısa da yarından baska bişi korkutamaz beni şuan 😅

Gü nayyy dınnnn canımm💃 💃 💃( üstümde şıngır şıngır ses yapan belden bağlamalı şeyle göbek atarak gunaydın dediğimi hayal edin siz de 😂 ) midemde bi kelebekler uçuşuyor bi kramplar giriyor karnıma heyecandan 😅 eşim de sabah kalkmış son 24 saaattt diyo 😅 keşke tüm çekeceğin acıları ben yaşasam diyor kıyamammm 🥰 bi an önce yarın olsunn bu saatlerde doğmuş olacak inşallaahh yavrummm 😍😍😍
Heyy maaşallah taze babaya 👍
Böle babaların sayısı artsin🤲
Sağlıkla kolaylıkla bekliyoruz minnoşu😊

Hemde daha ucuza geldi bime 😅bi pk pamuk islak mendil pisik kremi simdi bavulda da onuda koyucam bez koyuyorm yag losyon aspiratör izotonik su emzik aklima ne eserse iste😅
Hımmm tamam hemen hemen aynı iki müslin de sıkıştırırsın Bi yerine sonra. Benim emzik birer tane koyamam şimdik😁
Aspirwtörü de koyayım millet günlük bakım rutininde kullanıyor 🤭😁

Valla benm normal ağdacım doğum izninde 2 ay önce gittiğim ağdacı da evlenmiş düğün iznnde bugn baska kıza gittim ama müthiş şipşak o kdr hızlıydı ki hamileyim diye de cok yatarak tutmak istemiyorum dedi şak şak aldı zaten cok az vardı komple ağda 15 dk sürdü hemencik acımadı dedm acısa da yarından baska bişi korkutamaz beni şuan 😅
Ay maşallah iyi bari kız 😊

Kizlar ben yine dert yanmaya fikir sormaya geldim .ben çarşamba günü nst ye gireceğim muayeneler sıklaştı dr artik doğumla ilgili karar vermeliyiz diyor fizigin ve bebegin küçük olmasi beni normal doguma elverişli yapıyormuş ama ben kararsizim bebek zorlanir mi ?yada ben becerebilir miyim diye bi yandan da normal doğum sonrası daha rahat edilir diyorlar tam kararsizlik içindeyim önceki dr umda sezeryani destekliyordu yaş ve tüp bebekle oldugu için kiymetli bebek diyordu kafam allak bullak oldu. Birde bebek küçükmüş 2860 gr 50 cm

Canım şuan için herşey yolunda ise , bekle derim normal doğumu dene.Zaten 21 günün kalmış o sırada bebeğinde 3 kiloyu geçer. Tabi olası bi durum olursa mecburu sezeryan olur.

Hımmm tamam hemen hemen aynı iki müslin de sıkıştırırsın Bi yerine sonra. Benim emzik birer tane koyamam şimdik😁
Aspirwtörü de koyayım millet günlük bakım rutininde kullanıyor 🤭😁
He bak müslin bide alt acma örtüsü koydum iki tane evde kullamacagim bakim ortusunun ustune sermek icin o kirlenmesn😂😂

Ayy iyi bari agrimamasina sevindim suan bende dusunuyorm ay sonunu beklesem mi yoksa bi simdi gidip bi ay sonu mu gitsem heran gelir boyle kalirim diye korkuyorm😅

Screenshot_20211211_184100.jpg
SGK nın benım dogum ıcın ödediği para kızlar 😬

X