2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayy evet bak onu bende isterim acaba hangi evrede şu bu derken bebek çıkmış olsa
Aynen acı yoksa o esnada Bi şekilde hallolur Allahım ın izniyle inşallahh. İçerde bişe unutmasınlar da
Bize de 7.30 da olun dediler biz 7 de oluruz diyoruz odaya falan yerleşiriz anca. Bzii de mi o saatte alırlar ki demediler

Hadi inşallah ay Bi avazda da diyemiyorum
Yaa düşünsene tel serbesmiş yazıyomuşsun kızlar kestiler aha şimdi aldılar

Yaa bende zaten kabızlık değil tam tersi barsaklar kendini boşaltıyo sanırım. Eminim yediğimden bağımsız onlar da kendini doğuma hazırlıyo. Yani özellikle kabız yapıcak bişe olmadığı sürece olmam heralde yerim yani
Aaa evet senin bugun o işlerin vardı. Ağdayı nasıl acımadı mı benim aşağısı zaten acıyo dayanamazdım kesin.
Fön fikri benim aklımda da var dalgalı ama çok bozulmaya müsait olduğu için boşa mı olmuş olur diyorum.
Ben de aynı şeyi düşündüm gitsem bir gün önce millet sorsa yarın doğum var adama gülerler dedim

Evet 9 da olabilir canm sizin de. Benm aklıma sey de geldi benm şimdi pazar ya hep nöbetçi anestezi uzmanları gençler oluyomus gencler de spinale cok hevesli dedi dr um umarım tecrubeli genclerdir onu da düşündm bi de uyusuklgun o esnada geçme ihmali yok dimi iyice kafayı yedim

Gerçekten pazar olmasından nöbetçi ekibin genç olacağına ordan da tecrübelerine nasıl bağladın alkışlıyorum seni

Hemde daha ucuza geldi bime bi pk pamuk islak mendil pisik kremi simdi bavulda da onuda koyucam bez koyuyorm yag losyon aspiratör izotonik su emzik aklima ne eserse iste

Valla benm normal ağdacım doğum izninde 2 ay önce gittiğim ağdacı da evlenmiş düğün iznnde bugn baska kıza gittim ama müthiş şipşak o kdr hızlıydı ki hamileyim diye de cok yatarak tutmak istemiyorum dedi şak şak aldı zaten cok az vardı komple ağda 15 dk sürdü hemencik acımadı dedm acısa da yarından baska bişi korkutamaz beni şuan

Heyy maaşallah taze babaya
Böle babaların sayısı artsin
Sağlıkla kolaylıkla bekliyoruz minnoşu

Hemde daha ucuza geldi bime bi pk pamuk islak mendil pisik kremi simdi bavulda da onuda koyucam bez koyuyorm yag losyon aspiratör izotonik su emzik aklima ne eserse iste
Hımmm tamam hemen hemen aynı iki müslin de sıkıştırırsın Bi yerine sonra. Benim emzik birer tane koyamam şimdik
Aspirwtörü de koyayım millet günlük bakım rutininde kullanıyor

Ay maşallah iyi bari kız

Canım şuan için herşey yolunda ise , bekle derim normal doğumu dene.Zaten 21 günün kalmış o sırada bebeğinde 3 kiloyu geçer. Tabi olası bi durum olursa mecburu sezeryan olur.

Hımmm tamam hemen hemen aynı iki müslin de sıkıştırırsın Bi yerine sonra. Benim emzik birer tane koyamam şimdik
Aspirwtörü de koyayım millet günlük bakım rutininde kullanıyor
He bak müslin bide alt acma örtüsü koydum iki tane evde kullamacagim bakim ortusunun ustune sermek icin o kirlenmesn

Ayy iyi bari agrimamasina sevindim suan bende dusunuyorm ay sonunu beklesem mi yoksa bi simdi gidip bi ay sonu mu gitsem heran gelir boyle kalirim diye korkuyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…