2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben almadım, almayı da düşünmüyorum. Nerde okudum tam hatırlamıyorum ama bebeklerde otizmi tetikliyomuş. Onun yerine beyaz gürültü yapan uyku arkadaşı alınabilir
Otizm mj hic duymamistmaldigimiz ana kucaklarinda da üstte susler var yada oyun halisi felan dönencede ne tetikliyor ki aceba

Yani gercekten gereksiz bir uygulama olmus asil orda calisanlarin temiz oldugunu ne biliyim o zaman odama girecek personelde aşisini testini göstersn
O kadar haklısın ki sanki kendileri hergün test veriyorlar iyi aklima getirdin ben bunu en azindan yuzlerine vururum
Canım şuan için herşey yolunda ise , bekle derim normal doğumu dene.Zaten 21 günün kalmış o sırada bebeğinde 3 kiloyu geçer. Tabi olası bi durum olursa mecburu sezeryan olur.
Aslina bakarsan bebegin gelişimi açısından ideal olabilir sadece ilk dr un dedikleri aklima takildi bir de beceremezsem çocuk strese girer mi diye düşünüyorum

Otizm mj hic duymamistmaldigimiz ana kucaklarinda da üstte susler var yada oyun halisi felan dönencede ne tetikliyor ki aceba
Sabit oyuncaklarda böyle bi durum söz konusu diil sanırım. Ama dönen nesnelerde henüz teşhisi konmamış otizmli çocuklarda otizmi tetiklediğini duymuştum. Dönence otizme doğrudan Sebep olmaz ama tetikler, evet sebebi bilinmiyor bu hastaligin ama dönen nesnelere bakınca çocuk dış dünya ile iletişimini kapatıyormuş.

Valla hic bilmiyordm almadan vazgectm suan

Bebeğimmm çok sağolll güzel hayır dualarınıza ihtiyacım varr kolaylıkla geçer inşallahhh aminnn ilk fırsatta haber vericem bebişim

Valla hic bilmiyordm almadan vazgectm suan
Ben de duyduktan sonra dönence almaktan soğumuştum. İnternette “dönence bebek otizm” diye aratırsan yapılan yorumları okuyabilirsin.
Gerçi böyle bi durum varsa fisher price gibi oyuncakta dünya markası bi firma neden üretip satıyo ki
Benim için olmazsa olmaz bi şey diil, almasam da olur dedim. Yarın bi gün bi şey olsa, kendimi suçlarım

Labellaaa canım bebeğine kavuşmana saatler kaldı Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Şu an kendimi unuttum, senin heyecanını yaşıyorum bugün doktor kontrolümüz vardı, beklerken benimle aynı haftadaki annelerle konuşma imkanım oldu. Birisi haftaya sezaryene girecekmiş, diğerinin de nst’sinde sancı çıkmış, ona göre doğumunu planlayacaklarmış. Hiç tanımasak bile birbirimizi, görmesek dahi böyle aramızda bi sisterlık bağı kuruluyo Kalbim, dualarım hep sizinle. Allah hepimizi bi avazda kurtarsın

Ayy kuzummm Allah razı olsunnn aminnn gerçekten öyle hepimiz birbirimize destek oluyoruz burada ve gercekten bana iyi geliyorsunuz inşallah hepimiz sırasıyla kolaylıkla kurtuluruz ve bebişlerimize kavuşuruz. Allahım sağ salim hızlıca kavuşmamızı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…