2021 Nisan Anneleri

Dikislere dikkat et zorlamadan dizlerini bükerek kalkip egilirsen, uzanirken yada uyurken ayaga kalkacagin zaman önce sagina veya soluna uzanip ayaklarini önce sarkitip destekle kalkarsan, agir kaldirmayip yüksege uzanmazsan bir sorun olmaz 2 haftada agrin sizin hicbirseyin kalmaz. Bana ilk sezeryanda bunlari söylediler uyguladim agri kesicileri düzenli aldim toparladim sükür hemen.

Hangi vitaminleri kulalniyorsun canım maasallah

S Sns34 seni göremedim nerdesinn

Merhaba arkadaşlar, doğum yapan arkadaşımız vardı, benim kafa gitti ismini hatırlayamadım. Haberi olan var mı? Nasıl bebiş acaba, neler yapıyorlar. Göbeğide
düşmüştür sanki 1 hafta oldu

İlk kızımda 39. Haftada gelmeyince rahmi uyarmıştı 3 gün sonra doğum olmuştu. Şimdi normalde haftaya bakacaktı alttan. Yani dediğiniz gibi tetikliyor alttan muayene
Aynen cnm benim ilk kızımda 37nin başında baktı alttan nişan gelirse haber ver dedi 3gün sonra nişan 2gün sonra doğum oldu Bende Cumaki alttan muayeneyi Doğum başlangıcı sayıyorum ona göre hazırlandım

Ben 37+6 da 3400 Doğum yapmıştım cnm, bu seferki geçecek 3400ü doktorum öyle dedi bende irilikten korkuyorum o sebeple alttan muayene yapsın istedim hızlandırsın süreci diye yoksa her geçen gün büyüyor tatlı patatesler

Benim ilk Gün zor geçti sadece 2. Gün rahattım. Yinede sezeryan tercih edilecek bir sey değil vajinal dogum yapilabilecekse. Eskisi gibi değil fakat cok çabuk toparlaniyirsun 2. Gün bagdac kurup emziriyirdum oğlumu.

T Tugba4444 canım nasilsin

S Sns34 Gözün aydın kuzum hayırlı haberlerle gel

@Ysmnondr senin beyazdı hali demi hatırladım iyi olmuş güle güle kullan
İyiyim kuzum çok şükür biran doğuracağımı düşündüm sonra hafifledim ama umarım ki 38+ Larda doğururum hiç 40ları görmek istemem hatta hiçbirimiz o kadar beklemeyelim sen kendinden pek ümitli olmadan da ben senden de ümitliyim

Kızlar benim gece çok sancılarım oldu hiç uyuyamadım hatta dogurucam kesin dedim 10 dk da bir belden ve kasiktandi. Şimdi daha iyiyim geçti ağrılarım ama ne yalan söyleyeyim çok korktum
Ah canım benim hepimiz diken üstündeyiz resmen ya ama o tarz durumlarda artık korkma hayırlısıyla bu saatten sonra bebişlerimiz gelse bile sağlıkla kucağımıza alırız artık kiloları çok iyi hepsinin

Sağol canım aklımda olsun

Keskenbende umutlu olsam bak iste panik yapmayın diyoruz

Siz benden bir hafta öndesiniz. Size göre bana da muhtemelen haftaya değil sonraki hafta mudahale edecek. Herşey kilo değil ki işte ciğer gelişimi falan da önemli..

Benim ilk Gün zor geçti sadece 2. Gün rahattım. Yinede sezeryan tercih edilecek bir sey değil vajinal dogum yapilabilecekse. Eskisi gibi değil fakat cok çabuk toparlaniyirsun 2. Gün bagdac kurup emziriyirdum oğlumu.
Çok büyük olunca da bebek vajinal doğum zorluyor. Ondan çekincem, yoksa ben anesteziden bayağı çekiniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…