2021 Nisan Anneleri

Günaydın kızlar bende biraz önce dr dan çıktım kilo 2400 boy 44 dedi net ye girdim orda nabız biraz yüksek çıktı 3 gün sonra tekrar çağırdı moralim biraz düştü Rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın 🤲
Nstde bebekler sıkılıyo canm ya bağlanınca sinirleniyolar benimkide öyle yaptı konuşup sakinlestiriyom 120 130lra iniyo nabız bırakınca itekliyo itekliyo kurtulamayınca 160 170lere cikiyo nabzı sinirleniyolar ondandır hiç bozma moralini :KK36:

Ben baslamadim canim duzgun emzirirsem yara olmaz insallah oyle umut ediyorum😊 bi kitap okuyorum orda ssdece suyla yikayin sütünüzle ovun yaziyodu o sekil denicem bide ayva cekirdegi jeli diyodu kizlar onu denerim
Ben 1 haftadr tahinin ustundeki yagi sürüyorum cok iyi geldi kabuk baglayip aciyordu hepsi gecti suanda 😊

Günaydın kızlar. Ne cok sey konuşulmuş 🥰 hiç atlamadan sıkılmadan okudum. @pissa canım dun aldik bizde bu kremi başladım ben cok uyarmadan sürmeye. İlk oğlumda göğsüm yara olmaya başladıktan sonra almıştım. Bende işe yaradı cok iyi geldi. Bunda o eziyeti çekmeden kullanayım dedim. Ben 36+4 deyim
Benim ilk doğumum öyle acemi geçti ki bebek te iştahsızdı emziremedim şimdi çok hevesliyim. O kremi de almıştım ama sağdığım için göğsüm yara olmamıştı bebek emmediği için. Bu seferde alırsam küçük boy alayım diyorum. Avent başlıkta aldım inşallah becerebilirim bu sefer😌

Nstde bebekler sıkılıyo canm ya bağlanınca sinirleniyolar benimkide öyle yaptı konuşup sakinlestiriyom 120 130lra iniyo nabız bırakınca itekliyo itekliyo kurtulamayınca 160 170lere cikiyo nabzı sinirleniyolar ondandır hiç bozma moralini :KK36:
Bilmem ki canım inşallah öledir bi sorun çıkmasında

kizlar sutlu kahve latte felan iciyor musunuz?
Ben her gün kafeinsiz filtre kahve içiyorum :KK51: Tat olarak filtre kahveyle alakası yok :olamaz: ama filtre kahve içiyorum moduna girdiğim için bana psikolojik olarak iyi geliyor:KK37:

haftada iki günde normal Türk kahvesi içiyorum sütlü kahveleri sevmiyorum :KK51:

Bebegimin adı yok eşim tutturmuş akşam bu çocugun yatağı yokk😁😁😁😬😬🤦‍♀️🤦‍♀️😅

Canım eşim yataş da çalışıyor bu model çok beğeniliyormuş. Bizde park yatağı için bu yatağı aldık

Eklentiler

• Screenshot_20210315-104745.png
    Screenshot_20210315-104745.png
    267,7 KB · Görüntüleme: 46
Kızlar ya bu tırtıl sanki çıkmaya çalışiyor gibi, bayagi batma oluyor vajinada elini çıkaracak gibi. Oluyor mu sizde de???
Dun gece bende de oldu. Hatta o kadar sanci girdi ki vajinama olduğum yerde çöktüm, geçmesini bekledim. Bugun de zor yuruyorum cok baski yapiyor

Ben öğrendiğimde beri kahve çay tüketmiyorum benim diğer hamileliklerde de aynı beslenme düzenini uygulamıştım. Bir nevi alışkanlık benim ki. Normalde günlük tükettiğim kahve miktarı çok fazlaydı ama hamilelikte mola veriyorum. Bazı çalışmalar okumuştum geçmişte. Ama doktorlar bile günlük belirli bir miktara izin veriyorlar tüketen çok gebe var.

Dun gece bende de oldu. Hatta o kadar sanci girdi ki vajinama olduğum yerde çöktüm, geçmesini bekledim. Bugun de zor yuruyorum cok baski yapiyor
Aynen ya ayyy diye çığlık attim bir iki kez eşim iyi misin diyor, delecek bir yeri valla diyorum, ayaga kalkıp yürüyorum ama çok zorlaniyorum bir de ayaklarını taaa karnimda değil yan taraflarıma belime doğru uzatıyor, bir yerlerimi yırtmadan doğsa vakti gelse... sığmıyor sanki daha, carsamba günü 36 haftaya giricem daha vaktimde var 🤰

Canım günaydın evet limonla sarımsakla düştü çok şükür. Bugün kontrole gideceğim söylerim doktoruma da
Cok geçmiş olsun canim tansiyon korkutuyor cok ya... Ben de dün mısır patlamıştım kızlarla netflix akşamı yapmıştık, offf sabah uyandım.bir bitkinlik ağırlık var diye tansiyonu ölçtüm 12/9 ne saçma bir değer biri normal biri anormal. Limonlu su icicem. O da midemi mahvediyor...

Ben 1 haftadr tahinin ustundeki yagi sürüyorum cok iyi geldi kabuk baglayip aciyordu hepsi gecti suanda 😊
Aaaa çok mantıklı ve doğal bende yapim bari onu
Ben bu gebeliğimde Türk kahvesinden tiksindim amaç 3ü1 arada filan içiyorum zararını bilsemde içtiğim oldu çaysız yapamam zaten çayda içiyorum cola da içtiğim oldu şalgamda ben herşeyi yedim ya😂 bunda baya saldım

X