2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Günaydın. Ben adres değişikliği yaptım da buradaki sağlık ocağına daha gitmedim bilmiyorum o yüzden gidicem bir ara ama. Teşekkür ederim.

Cimcime napiyor? Keyfi nasıl hanımefendinin.?
Ne yapsın kuduruyor adını değiştir negatifi çekiyorsun dediler. Değiştirdim ama bakalım etkisi olacak mı
Senin bebiş nasıl?

Merhaba babyjem markasının banyo desteğini kullanan var mı? Tek başıma yıkamak için almayı düşünüyorum ama üstünden kendini atar mı emin olamadım.

Eklentiler

• 7C2CF609-F63D-4E97-8562-9BD5B72B8E24.jpeg
    60 KB · Görüntüleme: 27
Olabilir Canım yumurta alerji yaptı bizde 2 gün verdim kustu kestim rahatız şimdi

Kizlar , influenza yakalandım malesef . Oksurugum fena dun geceden beri atesim yok şimdilik geçiren var mi hamilelikte?

Dualarınızı bekliyorum

Slm hanımlar nasılsınız? Büyüttük valla bebişleri ya benim bebeğim günde iki öğün ek gıda yiyor haricinde emiyor ve ben hala adet olmadım. Normal mi bu? Sizlerde durum nedir?

Slm hanımlar nasılsınız? Büyüttük valla bebişleri ya benim bebeğim günde iki öğün ek gıda yiyor haricinde emiyor ve ben hala adet olmadım. Normal mi bu? Sizlerde durum nedir?

Merhaba, bende gecen hafta doktora gittim kontrol amaciyla ve hala adet olamamistim. Doktor emzirmekle alakali bu durum hazirana kadar olmazsan gel ama 2 3 ay sonra olursun az kalmis dedi. Merak etmeyin hala olamayanlar var

Bende hala olmadım. Göbekte gitmiyor ondan mı acaba. O kadar diyet te yapıyorum 2,5 ayda 5 kg verdim ancak. Millet nasıl veriyor diyet yapmadanbu kiloları anlamıyorum

Bende hala olmadım. Göbekte gitmiyor ondan mı acaba. O kadar diyet te yapıyorum 2,5 ayda 5 kg verdim ancak. Millet nasıl veriyor diyet yapmadanbu kiloları anlamıyorum

Cook uykusuzluk gece yarim saatte bir uyanma, gun icinde ben en son ne zaman oturmustum diye dusunerek gunu bitirmek ve kucakta sallayarak uyutma bir de emzirmek var tabii deli gibi emzirmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…