2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Kalça ultrasyonu na ne zansn gittiniz 62 günlük gidilir mi

Bizim de süt ürünlerini keseli daha düzenli ve güzel uyuyor gibi. Ben de cesaret edemem şu an yemeye zaten. Ama kakasında bir gelişme yok maalesef. Hatta iki gündür yeşil ve mukuslu geliyor. Yumurtayı da bırakıyorum bu gün itibariyle. Bakalım neler olacak. Neyse ki kilo kaybı yok çok şükür gayet güzel gelişimi.

Ben canım hem mama hem anne sütü veriyorum. 61 günlük kızım 3-4 saatte bir 75 CC veriyorum bazen 90veriyorum
75 2 tane kaşık mı koyuyorsun 30n60 90 120 diye gider biliyorum

Kızlar bide aklıma geldi tamamlayıcı saglık sigortası yaptıran var mı ben yaptırdım kızımla bana özel aşıları karşılıyor mı rota menenjit gibi biliyor musunuz..

Kızlar bide aklıma geldi tamamlayıcı saglık sigortası yaptıran var mı ben yaptırdım kızımla bana özel aşıları karşılıyor mı rota menenjit gibi biliyor musunuz..
Tamamlayıcı özel aşıları karşılamıyor diye biliyorum .

Son düzenleme:
Ben yaptırmadım ama hastaneye sormuştum aşıları karşılamıyor demişlerdi.

Haklısın canım teşekkür ederim önerilerin için.Dediğin gibi yeterli ama annelik işte. Dobişko olsun istiyoruz:) kendim gibi

Yok yok denerim dediğini. Biberonla mı veriyorsun peki? Emdikten sonra genelde uyumuş doymuş oluyor olmadı uyandığında verirm

Yok yok denerim dediğini. Biberonla mı veriyorsun peki? Emdikten sonra genelde uyumuş doymuş oluyor olmadı uyandığında verirm
Sen bilirsin tabi ama süt sağma da mama hazırlamak da öff çok zahmetli geliyor bana sen sık sık emzir emzirme sıklığını arttır, hele gece sütü bol yağlı oluyor gece emmesini ihmal etme bi de öyle bak bakalım haftalık ne kadar kilo alacak.

Gece saat kurup emzireceğim. Ben sünnet yaptırdığımız için mi böyle acaba diye de düşünüyorum

Gece saat kurup emzireceğim. Ben sünnet yaptırdığımız için mi böyle acaba diye de düşünüyorum
Biz de bi sıkıntı olmadı ama emme aralığı nasıldı? Gece falan uyuyor emmiyorsa o da etkilemiş olabilir. Gerçi kilo alımı kötü değil ama alt sınırda kalmış. Diyorum ya kızım da 5 ay öyleydi hep sınırda gitti mama ve sağılmış süt takviye etmeme rağmen meğer çocuk normal yemek istiyormuş

Aynen canım hatırladım ben de. 1 yaş sonrası tek doz yaptırdık biz de. Doktor öyle söylemişti.

İnş daha iyi olur sizinki. Bizimki birileri ile bir araya gelince de aynı. Hatta daha da tozutuyor nerdeyse. Her şeye ağlıyor. En iyi yaş aralığı 2 3 derler Bi de. Kesinlikle hiç iyi değil

Gece 1 den sonra derin uykuya geçiyor ben kaldırıp emziriyorum. Bazen ben de uykuya kalıyorum.halbuki doktor bana daha ilk ayında uyandırma demişti

İlk başlarda Eds yapıyordum ama uzun zamandır biberonla veriyorum. Dediğin gibi uyandığında verirsin, zaten emmesi kuvvetlenecek büyüdükçe süt bırakmayacak memende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…