2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Doktor kontrolünden geldim 37. Haftadayim bebeğin suyu sınırda dedi endiselenmeli miyim sizce.
Hayır kuzum bu hafta için normal.
Doğuma hazırlandığı için zaten sınıra inmiştir.
Hareket takibi yap.
Doktorun tehlikeli birşey görse bu saatten sonra almakta çekinmezdi zaten.

kızlar kan pıhtılaşması iğnesi kullanan arkdaşlar a teşhis nasıl konuldu. bana yapılmadı çünkü. neyden şüphelenip yapıyorlqr

Ben doldurdum benimki sezaryen olacak form normal doğumla alakalıydı daha çok yinede katkım olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı günler canlar 😇
Nasılsıniz?
Güneşli ☀ bir Ankara gününden selamlar 🌺
Biz bugün abimizle kardeşimizi görmeye gittik. MaşaAllah keyfi yerinde minnağımızın 32+1 olduk
1900 gr 42 cm çıktı ölçülerimiz doktor haftası ile uyumlu dedi geçen hafta 2gün gerideydi yakalamıs gününü. Başı aşağıda Nst ye başladık hiç tık yok yerini sevdi anlaşılan, 😇 2 haftada bir kontrole devam kan idrar verdim geldim hava o kadar güzel ki içim açıldı resmen oralarda havalar nasıl kızlar biz çok özlemiştik güneşli havaları 🌺🌺

kızlar kan pıhtılaşması iğnesi kullanan arkdaşlar a teşhis nasıl konuldu. bana yapılmadı çünkü. neyden şüphelenip yapıyorlqr
Bnm 3 kimyasal gebelik sonrasında 8 haftalık bi kaybın olunca genetik test yapıldı pıhtılaşma tesisi kondu ilk hamileligimde de bundada hamileligimi ogrendigim günden beri hem iğne hem ecoprin kullanıyorum doğuma kadar da kullanacağım

Mrb kizlar dogum giderken normal pijama takimimi alayim yoksa gecelik tarzimi alayim karar veremedim ya😕
Hastane icin 3 farkli gecelik ve 1 sabahlik koydum, hastane cikisi icin de tayt ve tisort koydum. Doguma giderken de uzerimde muhtemelen yine ince bir tayt olacak diye hayal ediyorum cunku disari cikarken artik en rahat ettigim altlar ince esnek kumas taytlar.

Hastane icin 3 farkli gecelik ve 1 sabahlik koydum, hastane cikisi icin de tayt ve tisort koydum. Doguma giderken de uzerimde muhtemelen yine ince bir tayt olacak diye hayal ediyorum cunku disari cikarken artik en rahat ettigim altlar ince esnek kumas taytlar.
Çıkış için hamile kıyafeti alıcam ben yine. Çünkü hemen inmiyor şişlikler. Aksine sezaryen sonrası bacaklarda ödem de olabiliyor. Birde kanamanın olması durumuna karşı rahat edeceğim ( dışarı taşar falan arabada☺️) kıyafet alacağım

Bnm 3 kimyasal gebelik sonrasında 8 haftalık bi kaybın olunca genetik test yapıldı pıhtılaşma tesisi kondu ilk hamileligimde de bundada hamileligimi ogrendigim günden beri hem iğne hem ecoprin kullanıyorum doğuma kadar da kullanacağım
Ecoprin kaçlık ve kaçıncı haftaya kadar kullanıcaksınız. Sağlıkla alın kucağınıza 🙏

Benimki 35 te kesti 0,4 Oksopar devam ama ve endişeliyim. Normal doğum mu olcak sizin?
Sezeryan olacak ilk dogumumda 35 de kesmişti doktor zaten 36 da doğdu kızlarım doktordan doktora değişiyor sanırım bazıları doğumdan sonrada iğne kullanmış bn ilk dogumda kullanmamıştım bu defa henuz konusmadim birsey söylemedi doktorumda

X