2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Günaydın. 💓
Aynı şeyi ben yazıcaktım benim bebekte pek uyumuyor genelde hareket halinde. Hani anne karnındaki bebekler çoğu vaktini uyuyarak geçiriyordu? 🥱

Çok iyi ninni söylemisi , fiyatıda uygun aklımda olsun teşekkür ederim canim. eşime de göstereyim bakalım karar verelim 🤗
Aynen canım bakın detayları farklı diğer park yataklardan incelerseniz mağazadan bakarsanız daha detaylı anlatıyorlar ve gösteriyorlar

Bnm normali 10a 6 olurdu 15+9 u gordum 3 tane limon diliyorum anca düşüyor kulagimda sürekli kalp atışı sesi neden oluyor pzrtesi rndevm vr bakalim kalp atisida 120 te çıktı bugün tansiyon la
Ya o sesten bende de var kafayı yiycem gece gündüz hiç geçmiyor sadece sol kulağımda aceba hamilelikte bağlantısı var mı yoksa kulak la ilgili bir sorun mu bilemiyorum ya

Günün nasıl geçti canım
Kendini sıcak tutmaya dikkat et, ayakta çok kalma.
Önceki gün ben de kötü oldum, kızımı dışarı çıkarmıştım, hem yoruldum hem üşüttüm galiba, aşırı sancım oldu.
Sırtüstü yattım, ayaklarımın altına da yastık koyup doğum çatalında gibi bacaklarımı dizlerden yanlara açtım bu şekilde çok rahatladım. Afedersin gaz çıkardıkça karnım yumuşadı ve sancım azaldı, yorganı da çektim yattım sıcak da iyi geldi, ısındıkça ne kadar üşüdüğümü fark ettim
Bende yatarken bile çorapla yattım ağrı geçiyor da bazen yine oluyor canım geçer heralde bikaç güne. İlk gün gibi değil çok şiddetli adet sancısı gibiydi doğum yakın olsa doğuruyorum derdim kesin.

Ya o sesten bende de var kafayı yiycem gece gündüz hiç geçmiyor sadece sol kulağımda aceba hamilelikte bağlantısı var mı yoksa kulak la ilgili bir sorun mu bilemiyorum ya
Bende de oluyor ama ayakta çok durunca oluyor yatınca geçiyor doktora sordum normal dedi hamilelikte olabiliyormuş ilk gebeliğimde olmamıştı.

Bende de oluyor ama ayakta çok durunca oluyor yatınca geçiyor doktora sordum normal dedi hamilelikte olabiliyormuş ilk gebeliğimde olmamıştı.
Ya sanki çocuğun kalbi kulağımda atıyormuş gibi tamamen ultrasondaki kalple birlikte ses oluyor ya tam onu yaşıyorum sadece uyuyunca geçiyor kalktğım an tekrar devam

Yemin ediyorum aynısı bende de var sol kulağım. Doktora gitmedim covidden dolayı

X