2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ayy baya cahilim ben bu konularda onu anladım siz konuşunca Islak mendille silinir hep sanıyordum su pamukta mı oluyormuş

Dün dr gittim bebeğim bacak arasını açmadı saolsun cuma yeniden gidicem ayrıntılıya kadar bekleyemem yani bide benim dr um hareketlendi mi artık oynaması lazım dedi bende çok küçük ve sık sık deil dedim tamam dedi 16+3 tüm 17+1 göründü alışknz benim oğlanlar hep önden gidiyor ortanca 7-10 gün en küçüğüm 10-14 gün hep ilerden gitti bide gebelik şekerim var tabi oda ufak bir etki ediyor.. Ayrıntılı için dr bir yere yönlendirdi 350tl 2 sene önce 250 yaptırmştım bana uygun geldi zamı düşünürsek.

Evet cok zam yapmamıslar hayret inşallah gorursunuz bi dahakine

Çok uygunmuş ya burda 600 diyorlar en az

Evet canım çoğu arkadaşım pamuk su kullandı ama bana çok zor geldi erindim ben ona
Benim için daha zoru aylarca corap dahil her kıyafetını utulemekti Normalde ütü cıkarmayız pek evde minnacık sürekli emen bebekle ütü mücadelesi verdim ve reflüde oldugu ıcın 2 gunde makıne doluyordu şimdi ütüye falan hiç niyetim yok hastaneye gidecekleri ütülerim

Yaaa yaramaz En kisa zamanda gosterir kendini bir tahmininiz var mi daha once tahminde bulunmus muydu doktorunuz?

Akintidir canım renksiz sıvı şeklinde de olabiliyormuş bende de ara ara oluyor idrar kaçırmış gibi doktor normal demişti
Birde arkadaşım hamileyken eşiyle ilişkiye girince ertesi gün senin yazdığın gibi ıslaklık olmuş apar topar doktora gitmişti ilişkiden kaynaklı demiş doktor

Aynen bende il bir yıl Prima kullandım sonra geceleri Prima gündüzleri sleepy kullandım sonrasında tuvalet eğitimine kadar tamamen sleepy kullandim çok da memnun kaldım pişik Vs yapmadı bunda da Prima ile başlayıp ara ara sleepy denerim baktım pişik Vs yok onla devam ederim inşallah molfix bir kere denedik çok kalın mahvetmisti poposunu tavsiye etmem

O zaman sleppy prima gibi ince

Canım selam ben çok benzer modelleri lcw hamileden aldım. Çok rahatlar. bi bak istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…