2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Evet canım 4 kat muslin diye geçiyor trendyoldan aldım. Kullandım canım kızımda ilk 1 sene prima kullanmıştım sonra fiyatı artınca sleepye geçtik çok güzel bir bez. En son sleepy külot bezle bez seruvenini tamamlamıştık. Molfix de kullandık çok kısa bir süre o pişik yaptı bıraktık daha naylon gibi gelmişti

Bulantı değil de bu hafta başladı bende yemek yiyorum karnım patlayacak gibi oluyo şişiyo zaten göbeğim de bu hafta çıktı bariz belli oluyo artık hamile olduğum
Benim hala belli olmuyor disaridan ya pantolon ve tişört giyince sadece cok yemisim de biraz gobek yapmisim pandemi sirasinda gibi sadece ciplak karnimda net belli oluyor

Kızlar hepinize merhaba korktum biraz idrar yaparken kasık ağrım var doktor progestan başla dedi tit bakacak enfeksiyondur diye düşünüyordum progestan deyince çok korktum

Hemen girdim prima premium care e baktım 1 numarası 210 lu 205 lira nerdeyse 1 lira tanesi sleepy ise 50 kuruşa denk geliyor
Baya baya fark var ya bir kerelik birşeyde degil. En temel ıhtıyac. Sızdırma vs konusunda prima cok basarılıydı ikisinide kullanan biri olarak sleepy de iyimi canım?

Kızlar hepinize merhaba korktum biraz idrar yaparken kasık ağrım var doktor progestan başla dedi tit bakacak enfeksiyondur diye düşünüyordum progestan deyince çok korktum
Önlem amaclı vermiştir. Ama enfeksiyondan şüphe ediyorsan bir test yaptır istersen

Kesinlikle iyi canım hiç yaşamadık diyebilirim sızdırmayı külot bezide harikaydı.

Kesinlikle iyi canım hiç yaşamadık diyebilirim sızdırmayı külot bezide harikaydı.
Süper o zaman böyle fikirlesmek cok iyi oluyor ıslak mendil ne kullanıyordun? kızımda uni baby yenıdogan harikaydı.. Son zamanlarda getir de falan baya ındırımde görüp sasırıyordum nasıl bu fiyatta kalmıs diye meger içerigi degişmiş
Oyy Rabbim o günleri göstersin

Dimi böyle fikirleşmek çok iyi oluyor. Onuda sleppy yenidoğan ıslak havlu kullanıyordum. En başta rengi kırmızı mavi birşeydi kullananlar bilir sonra bambu falan oldu ama ıslak havlu tamamen çok temiz içeriği yine bundan alırım.

Eklentiler

• 11217411932210.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 14
Tam bir sleppyci aklımda kalacak buda kızımda ilk zamanlar su pamuk yapmıstım hatta baya aylarca sadece dısarıda ıslak mendıl kullandım. Hamile kalmadan önce bir daha cocıgum olursa kolaya kacıcam dedim ama bilmiyorum naparım

Benim hala belli olmuyor disaridan ya pantolon ve tişört giyince sadece cok yemisim de biraz gobek yapmisim pandemi sirasinda gibi sadece ciplak karnimda net belli oluyor
Benim de öyle dışarda belli olmuyo genelde bol tarzda giydiğim için ama evde tişörtle duruyorum göbek çıkmış oluyo biraz hele de yemek yiyince daha çok şişiyo sanki

Kızlar tüm mesajları okuyamadım. Ama bez ve ıslak mendil birazda bebeğe göre alınmalı. Öyle şimdiden stok falan düşünmeyin bence. İlk paketi az sayılı alıp pişik yapıp yapmayacağına bakmalısınız. İlk oğlumda kullandığım bez diğer oğluma pişik yapmıştı mesela. Mecbur başka marka denemiştim. Sonra malesef elinizde kalıyor

Tabi bak bu yazdığında doğru kesinlikle stok yapılması taraftarı değilim. Belki oğluma iyi gelmeyecek o yüzden 1 paket 1 numara dursun başkada almam

Dogru birer paket almak mantıklı zaten numara işide belli olmuyor bazı bebekler hemen 2 numaraya geciyormus. Kızımda en kucuk paket almıstım. Tabi oda sürekli bitiyordu 3 gunde bir bez al

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…