2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Molfix in pure olanı vardı onu kullanmıştım en son memnundum beyaz paketti . Bizde de sleepy pişik ve taşma yapmıştı çok . Arkadaşın dediği gibi bebeğe göre değişiyor demekki denemek lazım. Primayla başlarsanız çıtayı yüksekten başlamış oluyorsunuz diğer bezlere cildinin alışması zor oluyor ona göre 😊

Molfix in pure olanı vardı onu kullanmıştım en son memnundum beyaz paketti . Bizde de sleepy pişik ve taşma yapmıştı çok . Arkadaşın dediği gibi bebeğe göre değişiyor demekki denemek lazım. Primayla başlarsanız çıtayı yüksekten başlamış oluyorsunuz diğer bezlere cildinin alışması zor oluyor ona göre 😊
O yenımı cıktı bende trendyolda bakarken gördüm iyi yorumları vardı. Göbek oyuntusu vardır inşallah bunlarda :) kızımda prima premium care ile baslayıp arada cok bez denemıstım ama prima süper sabaha kadar taşırma falan yapmıyor yapısı falanda cok guzel ınce gözümde üstüne bez yok ama son fiyatlar malumunuz 🤷‍♀️

Eklentiler

• Screenshot_20210603-150458.jpg
    Screenshot_20210603-150458.jpg
    63,8 KB · Görüntüleme: 23
Benim için daha zoru aylarca corap dahil her kıyafetını utulemekti 🤦‍♀️ Normalde ütü cıkarmayız pek evde 😀 minnacık sürekli emen bebekle ütü mücadelesi verdim 🤦‍♀️ ve reflüde oldugu ıcın 2 gunde makıne doluyordu 🤷‍♀️ şimdi ütüye falan hiç niyetim yok hastaneye gidecekleri ütülerim 😍
Ben 1 buçuk yaşına kadar herşeyini ütüledim senin gibi çorapları bile çok yorulmuştum :KK43:

O yenımı cıktı bende trendyolda bakarken gördüm iyi yorumları vardı. Göbek oyuntusu vardır inşallah bunlarda :) kızımda prima premium care ile baslayıp arada cok bez denemıstım ama prima süper sabaha kadar taşırma falan yapmıyor yapısı falanda cok guzel ınce gözümde üstüne bez yok ama son fiyatlar malumunuz 🤷‍♀️
Biz bezi bırakalı 2 yıl oluyor o zaman da vardı. Ben de primadan sonra çok bez denedim.

Kızlar benim bu gün bulantım öğle yemeğimden sonra daha da arttı kusmuyorum ama çok bulanıyor başka bir sıkıntı yoktur değil mi uyudum uyandım devam ediyor halen

X