2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Valla bizim öyle kucağıma gelince uyuyor herkes alıştırmışsın diyo halbuki ilk günden beri böyleydi.
Benim kv de de senin nefesine alışmış bu diyor beraber yattığımız için 9 ay içimde taşıdım herbişeyime alışkın o demedim biraz önceki bilimsel açıklamayı yaptım keşke ilkini söyleseydim🤣🤣

İlk sıçrama beşinci hafta diye biliyorum bizim geçti bi huysuzluk yaşamadık. Yani sürekli memede olma isteği huysuzluk sayılmaz bence çünkü farklı haftalarda olan herkes yaşıyor. Bakalım diğer atağa tutulacak mıyız 😅
5. haftadayım dün gece beşikte de pışpış istedi sürekli, sıçrama mı değil mi bilmiyorum bazı günler istiyor böyle ama bu sefer sürekli istedi.oyuncak pışpışını kabul etmedi canlı pışpış istedi 😂
Güne güzel başladık ama şimdi huysuz şekilde memede 😅 bırakamıyorum gündüzler hep böyle, sömürdü süt kalmadı, mama vermek istemiyorum ya😔 mamayı azaltıp bırakmaya çalışırken gündüz sürekli memede kalması beni zorluyor.Süt birikmiyor gibi geliyor 🥺🥺🥺 Nasıl halledeceğiz bu işi bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

d0c78227-532a-436d-b6f0-c3d36c712912-png.2965279

Aynı gün doğum yapmışız bu arada 😊
Çok çok teşekkürler

Ah ne diyim bilemedim canım.Bugun ben de bağıra bağıra ağlamak istiorum.Evi b*k götürüp,kızım memeden ve kucaktan indiği an aglio,deli gibi sütüm vardı şimdi sağmak istiorum 30cc anca cikio ona ayrı sinirlerim bozuluo.Kizim aralıksız emio acaba ondan mı süt cikmio diorum.Dolmasına fırsat birakmio ki.Bak şimdi ayağımda salliodum beş dakika olmadı yatağına kotalı kıpırdanma ya başladı bile.Doymuo mu acaba diorum doymasa günde 6 7 defa nasıl kaka yapio😭😭😭😭mama verelim diorum eşim izin vermio.Alisirmis anne sütü alsinmis.Ya ben napicam ya hiç bilmiorum.
Ben de beşiğine katıyorum uyanıyor. Neyseki beşiğinde sallamaya başladım. Emmeden uyumayı biraz olsun öğretebilsek çok iyi olucak. Yoksa o kısır döngü hiç bitmiyor.Mama aldıracağım bende evde bulunsun bu gece vereceğim bakalım ne olacak.Allah yardımcımız olsun.Sütleri bol olsun inşallah.Geçecek inş. bugünlerde😐🤲❤️

Gazı olunca da çok emmek ister bebekler benim kızımın özellikle gaz sancısı çok olduğunda uykuya dalamadığında.Ama bugün sanki bende bi azalma hissettim kızım hiç doğru düzgün uyumadı şu an hala memeden ayrılmak istemiyor ben de mama almaya göndersem eşimi diye düşünüyodum. Çokta kusuyor belki o yüzden süt yetmiyor.😔Kesinlikle ısırgan otunun çok faydasını gördüm tavsiye ediyorum.Ben 2 gündür içmiyordum azaldı gibi tekrar demledim içmeye devam.
Sanirim gazi olunca da emmek istyrlar ben de dun gece baya emziriyorum emriziryorm uyumadi sonunda uyudu

Ah ne diyim bilemedim canım.Bugun ben de bağıra bağıra ağlamak istiorum.Evi b*k götürüp,kızım memeden ve kucaktan indiği an aglio,deli gibi sütüm vardı şimdi sağmak istiorum 30cc anca cikio ona ayrı sinirlerim bozuluo.Kizim aralıksız emio acaba ondan mı süt cikmio diorum.Dolmasına fırsat birakmio ki.Bak şimdi ayağımda salliodum beş dakika olmadı yatağına kotalı kıpırdanma ya başladı bile.Doymuo mu acaba diorum doymasa günde 6 7 defa nasıl kaka yapio😭😭😭😭mama verelim diorum eşim izin vermio.Alisirmis anne sütü alsinmis.Ya ben napicam ya hiç bilmiorum.
Küçük sallanan bi beşik alsan canım yada kendi sallanan bişeyler.Ben de bi araştırma yapıp almayı düşünüyorum.Bence bebeği sakinleştirir.Kakalı bez sayısına bakarsan doyuyor içinde şüphe olmasın bence. Ben emziği veriyorum ağzına uykuya dalsın diye maalesef miğdesini bulandırıyor almak istemiyor.Arkadaşım 40.dan sonra emzik vermeye başlamış şu an emziksiz durmuyor alışmış.Ben de sallanarak uyutmaya çalışıcağım hiç olmazsa biraz bebişi oyalar.Bu şekilde hep bizim kucağımızda memede başkasında da durmuyor.🥴🤷

Kızlar ya ben çok kötüyüm bugün ağladım.Bebeğim hiç doğru düzgün uyumuyor kendimi çok kötü hissediyorum. Aç mı tok mu anlamıyorum gaz yüzünden mi bilmiyorum Bugün misafir geldi ve bi zahmet edip maske de takmamışlar herşey bunalttı beni.Gece ağlamaya başlıyor kızım saatli gibi.😔😔😥
Ayni durumdayiz canim. Sabah okul yolunda uyumustu eve gelince 20-25 dakika daha uyudu derken yok baska uyku yuzu goremedik. Hep memede arada cikiyor agliyo falan 😟 susadimm cok susadim oylee bekliyorum uyuyacak su doldurucam

Ayni durumdayiz canim. Sabah okul yolunda uyumustu eve gelince 20-25 dakika daha uyudu derken yok baska uyku yuzu goremedik. Hep memede arada cikiyor agliyo falan 😟 susadimm cok susadim oylee bekliyorum uyuyacak su doldurucam
Ben de hiç bir şey yiyip içememiştim. Umarım düzene girerler inş.🤲❤️Dışırda çok daha güzel uyuyorlar ilkbahar yaz olsa dışarı çıkıp hava alırken bebişler de bebek arabasında uyurdu.Tekrardan evham yapmaya başladım ben sütüm mü yetmiyor diye acaba.😔

Küçük sallanan bi beşik alsan canım yada kendi sallanan bişeyler.Ben de bi araştırma yapıp almayı düşünüyorum.Bence bebeği sakinleştirir.Kakalı bez sayısına bakarsan doyuyor içinde şüphe olmasın bence. Ben emziği veriyorum ağzına uykuya dalsın diye maalesef miğdesini bulandırıyor almak istemiyor.Arkadaşım 40.dan sonra emzik vermeye başlamış şu an emziksiz durmuyor alışmış.Ben de sallanarak uyutmaya çalışıcağım hiç olmazsa biraz bebişi oyalar.Bu şekilde hep bizim kucağımızda memede başkasında da durmuyor.🥴🤷
Aynen canım ben de sallanan bisiler almayı dusunuorum.Ayagimda sallayınca da sakinleşir uykuya dalıp ama eşim ayağında salladiginda katiyen durmuo yaygara kopario.Sling alicam baglicam üstüme en son çare.

Kızlar bı defa mama verip kızımı denemek istiorum sakinlesicek mi diye.Bi defa mama verilince alışır mi,bı daha memeye donduremez miyim?

Kızlar bı defa mama verip kızımı denemek istiorum sakinlesicek mi diye.Bi defa mama verilince alışır mi,bı daha memeye donduremez miyim?
Bebeğim doğduğundan beri mama takviyesi yapıyorum ben günde 2 ya da 3 kere mama da veriyorum ve her defasında memeyi büyük bir iştahla emiyor. Şuan için meme reddetme durumu olmadı çok şükür. Bir kereden hiç olmaz merak etme🧡 o stresi yaşamaktansa verip denemekte fayda var. Mama yer yatarsa zaten kıyaslama yapılır süt içtiğinde neden uyumadığı ile ilgili

Ben de hiç bir şey yiyip içememiştim. Umarım düzene girerler inş.🤲❤️Dışırda çok daha güzel uyuyorlar ilkbahar yaz olsa dışarı çıkıp hava alırken bebişler de bebek arabasında uyurdu.Tekrardan evham yapmaya başladım ben sütüm mü yetmiyor diye acaba.😔
Yok yok canim yetiyodur sadece surekli emince birikmiyor ondan. Az once tam uyuttum kizim geldi kardesinin yaninda ses yapti uyandi bende cildiricam

X