2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Aynı durumdayız canım.Bi ara sağayim dedim iki damla anca çıktı.Bi on dakika bekledim gelmeye başladı.Sanirim aralıksız emdiği için süt birakmadi.Dolmasi için de 3 saat dio internette.Ama bizimki 3 saat imkanı yok durmaz.Cok yoruldum,çok uykum var ama bebeğim hala cin gibi🥺
Eşime zorla mama aldırdım çünkü devamlı emince süt olmuyor 3 saat doluyor aynen öyle hatta 1 saatte bile idare eder süt geliyor dünden beri sütüm bitince akabinde verdim 80 cc içti bekleye bekleye içtik bayağı ipe yaradı kıyamıyorum da öyle aç aç bağırınca sanki ben meraklısıyım mamanın evdekiler daha şimdiden verirsen diyorlar onlara kalsa açlıktan bağırsıb

Kızımın 12 günde düşmüştü...durumu ne peki kurumuştur baya düşmek üzeredir
Böyle klipsin tuttuğu yer kurudu ama sanki onun alt tarafında bu göbeğinin üstündeki yer daha göbek bağı renginde gibi sarı. İlk bebeğim nasıl olduğunda kurumuş oluyor görüntüsü nasıl olmalı hiç bir şey bilmiyorum 😔

Sen denedin mi onları cnm...ben bi video görmüştüm nette tektek bezleri gösteriyordu oradan goona karar vermiştim zaten
Bende tam simdi izledim bi tane sana yazmak icin geldim. Ben ince bir bez olsun istiyorum baby turco sleepy gibi ince ceken kadin uc marka cekmis diger ikisi onlem ve canbebe. Onlem parfum kokuyormus. Baby turcodan cok memnun kalmis. Evlibayann Evlibayann da onu kullaniyordu. Ben primada almistim suan elimde bezler var bundan sonra birde baby turcoya sans vereyim diyorum fiyatta uygun

Bende tam simdi izledim bi tane sana yazmak icin geldim. Ben ince bir bez olsun istiyorum baby turco sleepy gibi ince ceken kadin uc marka cekmis diger ikisi onlem ve canbebe. Onlem parfum kokuyormus. Baby turcodan cok memnun kalmis. Evlibayann Evlibayann da onu kullaniyordu. Ben primada almistim suan elimde bezler var bundan sonra birde baby turcoya sans vereyim diyorum fiyatta uygun
Bende ince seviyorum aklımda olsun bu bezde

Arkadaşlar bugün 12 günlük olduk ama henüz göbek bağımız düşmedi. Sizlerin kaçıncı günde düşmüştü böyle düşmeyen var mı hala?
Bizim 11.gün düştü ilk kızımda 7.gün düşmüştü normal dedi hemşiremiz. Ben ilk kızımı doğumdan 1 gün sonra yıkadım bunda 1 hafta bekledim belki o etki etmiştir bilemiyorum.

Bende baby turko aldım çok memnunum inceliği ve dokusu çok iyi pamuk gibi ilk kızımda sleepy kullanmıştım yine memnundum ama bu daha ince fiyatı da uygun netten sipariş veriyorum ben çoklu paketlerden uygun a geliyor

Bende baby turko aldım çok memnunum inceliği ve dokusu çok iyi pamuk gibi ilk kızımda sleepy kullanmıştım yine memnundum ama bu daha ince fiyatı da uygun netten sipariş veriyorum ben çoklu paketlerden uygun a geliyor
Bende ebebek magazsinda bakayim yoksa internetten siparis edeyim sanirim anca gelir. Gec geliyor yazmislar yorumlarda sizin ne kadar surdu gelmesi

Kizlar ilk günden prima premium kullanıyorum asiri pisik olmadı hiç doktorumuz da sakin bez değiştirme dedi hatta normal primaya bile geçme dedi.1 yaşa kadar bunu kullanacağım ilk cocugumda da böyle yaptım hiç pişik sorunumuz olmadı.

Arkadaşlar selam, harika haftalar uygulamasını kullanan var mı? Bilmeyenler için söylüyorum sıçrama/atak haftalarını gösteriyor. O dönemlerde bebeklerimiz huysuz olacak öncesinde hazırlıklı olmakta fayda var:) bizim beş günümüz kalmış ilk sıçramaya 🤭
Ben de indirdim bizim de ilk sıçramaya 4 gün kaldı diyor ama 1-2 hafta oynama yapabiliyormuş bakalım 4 gün sonra neler yaşayacağız şimdiden stres sebebi 😂

Ben de indirdim bizim de ilk sıçramaya 4 gün kaldı diyor ama 1-2 hafta oynama yapabiliyormuş bakalım 4 gün sonra neler yaşayacağız şimdiden stres sebebi 😂
Haha kesinlikle😅 aslında becerileri okuyunca heyecanlanıyorum🤭 ilk gözyaşı oluşacakmış bu dönemde her ağladığında kontrol ediyorum nerde bu gözyaşları diye 😅 ama gördüm çok az ıslanıyor gözünün etrafı. Şuan için takip ettiğim iki becerisi var biri nesnelere uzun süre bakma diğeri ise daha fazla uyanık kalma

Arkadaşlar selam, harika haftalar uygulamasını kullanan var mı? Bilmeyenler için söylüyorum sıçrama/atak haftalarını gösteriyor. O dönemlerde bebeklerimiz huysuz olacak öncesinde hazırlıklı olmakta fayda var:) bizim beş günümüz kalmış ilk sıçramaya 🤭
Ücretli uygulama sanirim

X