2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Arkadaşlar selam, harika haftalar uygulamasını kullanan var mı? Bilmeyenler için söylüyorum sıçrama/atak haftalarını gösteriyor. O dönemlerde bebeklerimiz huysuz olacak öncesinde hazırlıklı olmakta fayda var:) bizim beş günümüz kalmış ilk sıçramaya 🤭
İlk sıçrama beşinci hafta diye biliyorum bizim geçti bi huysuzluk yaşamadık. Yani sürekli memede olma isteği huysuzluk sayılmaz bence çünkü farklı haftalarda olan herkes yaşıyor. Bakalım diğer atağa tutulacak mıyız 😅

Atak haftalarııı merak edenler için telefonuma hamileyken kaydettiğim ss leri paylaşayım dedim 🤩
26EB23B8-563E-4527-BD3B-33CD108B8E5B.jpeg
C0F6A084-6A1B-485C-9FDA-AC0123A67EE5.jpeg
33FA35FB-9AC4-428D-BE8F-15B8F0053B6D.jpeg
2E9B5C66-A031-4B7E-9345-2F8911069F45.png
E6F791BB-45F9-4216-8772-091799E80C64.png

İlk sıçrama beşinci hafta diye biliyorum bizim geçti bi huysuzluk yaşamadık. Yani sürekli memede olma isteği huysuzluk sayılmaz bence çünkü farklı haftalarda olan herkes yaşıyor. Bakalım diğer atağa tutulacak mıyız 😅
Beklenen doğum tarihine göre hesaplandığı için herkeste 5. Hafta değil diye biliyorum bizim için 45. Gün civari başlayacak mesela😊

Canlar bebeklerimizin ilk 3 ayı 4.trimester olarak geçiyormuş bebek bizden koptuğunu kabullenmek istemiyormuş hala bizim nefesimizi nefesi, sesimiz sesi kabul ediyormuş vücudunun bir uzantısıymışoz gibi. Ee nasıl kopsun bu bebek.. kucaklamaya devam 🤗🥰🥰
Valla bizim öyle kucağıma gelince uyuyor herkes alıştırmışsın diyo halbuki ilk günden beri böyleydi.

Hanımlar bizde dün stüdyo çekimi yaptırdık, basta covit filan cesaret edemiyordum, ama hepte hevesleniyirdum, neyse dayanamayip yaptrdim. O kadar minnos oldu ki, basta istemeyen eşim bile iyiki yaptırdık diyor. Gusel bi ani oldu❣

Çooook güzel oluyor cidden o çekimler. Benim de hevesimin olduğu ama hâlâ yaptırmadığım bi şey. Belki ben iki oğlumla birden yaptırırım diye düşünüyorum zaten. Çok güzel anı cidden 🥰

Kızlar ya ben çok kötüyüm bugün ağladım.Bebeğim hiç doğru düzgün uyumuyor kendimi çok kötü hissediyorum. Aç mı tok mu anlamıyorum gaz yüzünden mi bilmiyorum Bugün misafir geldi ve bi zahmet edip maske de takmamışlar herşey bunalttı beni.Gece ağlamaya başlıyor kızım saatli gibi.😔😔😥

Kızlar ya ben çok kötüyüm bugün ağladım.Bebeğim hiç doğru düzgün uyumuyor kendimi çok kötü hissediyorum. Aç mı tok mu anlamıyorum gaz yüzünden mi bilmiyorum Bugün misafir geldi ve bi zahmet edip maske de takmamışlar herşey bunalttı beni.Gece ağlamaya başlıyor kızım saatli gibi.😔😔😥
Ah ne diyim bilemedim canım.Bugun ben de bağıra bağıra ağlamak istiorum.Evi b*k götürüp,kızım memeden ve kucaktan indiği an aglio,deli gibi sütüm vardı şimdi sağmak istiorum 30cc anca cikio ona ayrı sinirlerim bozuluo.Kizim aralıksız emio acaba ondan mı süt cikmio diorum.Dolmasına fırsat birakmio ki.Bak şimdi ayağımda salliodum beş dakika olmadı yatağına kotalı kıpırdanma ya başladı bile.Doymuo mu acaba diorum doymasa günde 6 7 defa nasıl kaka yapio😭😭😭😭mama verelim diorum eşim izin vermio.Alisirmis anne sütü alsinmis.Ya ben napicam ya hiç bilmiorum.

Haha kesinlikle😅 aslında becerileri okuyunca heyecanlanıyorum🤭 ilk gözyaşı oluşacakmış bu dönemde her ağladığında kontrol ediyorum nerde bu gözyaşları diye 😅 ama gördüm çok az ıslanıyor gözünün etrafı. Şuan için takip ettiğim iki becerisi var biri nesnelere uzun süre bakma diğeri ise daha fazla uyanık kalma
Bizim göz yaşları başladı, nesnelere de bakıyor uzun uzun yüzümüze bakıyor inceliyor ☺️ bir de artık sürekli uyumaktan sıkılıyor daha çok uyanık kalmak istiyor ☺️ belki de atlattık bilmiyorum bu bir iki haftayı takip edeceğim 🥰

X