2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ücretli mi bu uygulama

İlk sıçrama beşinci hafta diye biliyorum bizim geçti bi huysuzluk yaşamadık. Yani sürekli memede olma isteği huysuzluk sayılmaz bence çünkü farklı haftalarda olan herkes yaşıyor. Bakalım diğer atağa tutulacak mıyız

Beklenen doğum tarihine göre hesaplandığı için herkeste 5. Hafta değil diye biliyorum bizim için 45. Gün civari başlayacak mesela

Valla bizim öyle kucağıma gelince uyuyor herkes alıştırmışsın diyo halbuki ilk günden beri böyleydi.

Çooook güzel oluyor cidden o çekimler. Benim de hevesimin olduğu ama hâlâ yaptırmadığım bi şey. Belki ben iki oğlumla birden yaptırırım diye düşünüyorum zaten. Çok güzel anı cidden

Kızlar ya ben çok kötüyüm bugün ağladım.Bebeğim hiç doğru düzgün uyumuyor kendimi çok kötü hissediyorum. Aç mı tok mu anlamıyorum gaz yüzünden mi bilmiyorum Bugün misafir geldi ve bi zahmet edip maske de takmamışlar herşey bunalttı beni.Gece ağlamaya başlıyor kızım saatli gibi.

Ah ne diyim bilemedim canım.Bugun ben de bağıra bağıra ağlamak istiorum.Evi b*k götürüp,kızım memeden ve kucaktan indiği an aglio,deli gibi sütüm vardı şimdi sağmak istiorum 30cc anca cikio ona ayrı sinirlerim bozuluo.Kizim aralıksız emio acaba ondan mı süt cikmio diorum.Dolmasına fırsat birakmio ki.Bak şimdi ayağımda salliodum beş dakika olmadı yatağına kotalı kıpırdanma ya başladı bile.Doymuo mu acaba diorum doymasa günde 6 7 defa nasıl kaka yapiomama verelim diorum eşim izin vermio.Alisirmis anne sütü alsinmis.Ya ben napicam ya hiç bilmiorum.

Bizim göz yaşları başladı, nesnelere de bakıyor uzun uzun yüzümüze bakıyor inceliyor bir de artık sürekli uyumaktan sıkılıyor daha çok uyanık kalmak istiyor belki de atlattık bilmiyorum bu bir iki haftayı takip edeceğim

Evet bir kerelik ödüyorsunuz ücret. Ama uygulamaya birden fazla bebek ekleniyor dilerseniz isim ve doğum tarihi söyleyin size özel takvimi atayım. Doğum tarihi beklenen doğum tarihi olacak ama doğduğu gün değil
3 aralık, alin kızımın adı da❣ olmadi indireyim bende merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…