2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bende romantik komedi severim aşk gençlik müzikal aksiyon macera😂 dram korku gerilim hiç benlik değil 😂
Ohoo gençlik aşk üçgeni falan diyorsan sana eskiden daha doğrusu lisedeyken izlediğim ve içimin kıpır kıpır olduğu diziler tavsiye ederim,ama entrika ve fantastik diziler de seviyorsan 😂😂

İzledim onuda 2020 de başımıza öyle birşey gelseydi de şaşırmazdım😂
Bende baya bir tırstım ama çok güzel biraz karışık ilk başlarda beynim yandı 🤣
Bıçaklar çekildi diye bir film var onuda tavsiye ederim korku değil:))
Aynen ya ben de niyeyse tırstım o filmden 😀 onu da aldim :) Her sey mübah zaten bu yıla vuhanda karantinayı yenmişler parti yapıyorlar biz de evlerde kaldık içim gitti 😅 bi yıl oldu oturalım böyle 😄

Ohoo gençlik aşk üçgeni falan diyorsan sana eskiden daha doğrusu lisedeyken izlediğim ve içimin kıpır kıpır olduğu diziler tavsiye ederim,ama entrika ve fantastik diziler de seviyorsan 😂😂
Aynen seviyorum onlarida 😂 korku gerilim hariç belgesel biyografi bile izlerim yani 😂 ama eşim sağolsun hep aksiyon savaş vurdulu kırdılı kanli silahlı bıçakla şeyler izliyoruz 😔😂

Ay nasıl izliyorsunuz kız korkuyu ben gece uyuyamiyorum izlememde sonra izlerken sıcrayip altima falan yaparım 😂🤭
Ben de eskiden cok izlerdim şimdi cok etkileniyorum ama gerilim o kadar degil böyle doğa üstü felan söylemeyim sonra etkileniriz bahsedince gece kötü oluyorum uyuyamıyorum rüyalar karabasan gibi:)

Ay nasıl izliyorsunuz kız korkuyu ben gece uyuyamiyorum izlememde sonra izlerken sıcrayip altima falan yaparım 😂🤭
İzlediğim gece karabasan çöktü zaten😂 dizide meşhur bir "eğri boyunlu kadın" var onu gördüm rüyamda 😂 ama çok seviyorum ya ekşınlı😅😍

Aynen seviyorum onlarida 😂 korku gerilim hariç belgesel biyografi bile izlerim yani 😂 ama eşim sağolsun hep aksiyon savaş vurdulu kırdılı kanli silahlı bıçakla şeyler izliyoruz 😔😂
Aksiyon bende sevmem ya aksiyonlu değil sıkıcı bana göre:KK43: o zaman the vampire diaries tavsiye ederim ama Netflix de değil ve ilk başta ergen dizisi gibi gelebilir:)
Bide gossip girl var o da ilk başta ergen dizisi gibi gelir,hatta öyle sanırırm ama bu diziler benim en eski en güzel dizilerim çok anılarım var bu dizilerle😂😂

Aynen ya ben de niyeyse tırstım o filmden 😀 onu da aldim :) Her sey mübah zaten bu yıla vuhanda karantinayı yenmişler parti yapıyorlar biz de evlerde kaldık içim gitti 😅 bi yıl oldu oturalım böyle 😄
Ay evet ya şu iş bittikten sonra çini bombalayalım😂😂 biz burada onların yediği yarasanın bedelini ödeyelim onlar partilerde:KK43:

Aksiyon bende sevmem ya aksiyonlu değil sıkıcı bana göre:KK43: o zaman the vampire diaries tavsiye ederim ama Netflix de değil ve ilk başta ergen dizisi gibi gelebilir:)
Bide gossip girl var o da ilk başta ergen dizisi gibi gelir,hatta öyle sanırırm ama bu diziler benim en eski en güzel dizilerim çok anılarım var bu dizilerle😂😂
The walking dead üzerine tanımam ya 😅 aranda bi bağ kuruyosun resmen karakterlerle geçen gün the 100 final yaptı.

Vampriliyi izlemem kız onları genelde kitapta seviyorum korku ağı diye stephan kingin romanını okumuştum gözüm geceleri camdaydı ya uçarak vampir gelirse fena etkilemişti 😂 korku romanında bile tırsıyorsam filmleri hiç bana göre değil 😂

Vampriliyi izlemem kız onları genelde kitapta seviyorum korku ağı diye stephan kingin romanını okumuştum gözüm geceleri camdaydı ya uçarak vampir gelirse fena etkilemişti 😂 korku romanında bile tırsıyorsam filmleri hiç bana göre değil 😂
Ben korkunca kapıyı birisi açıp bakacakmış gibi hissediyorum kırmızı gözlü 😂😂 Nereden esti acaba çocukluktan beri 😅

Kızlar iyi geceler bu paket servislerinin 8 e kadar olması bana hic yaramadı :KK43: gecenin bir vakti canım birseyler cekiyor. Bu arada elim bos durmadi yeni bir oyuncak yaptim ikinci oyuncağım :)
IMG-20201217-WA0006.jpeg

X