2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Şimdi gaza geldim zeytini bir yerlerime değdireceğim🤣🤣
İnşallah kuzum hala bir ümit var🥰🥰
Ah çok amin kuzum 😊 nasip bakalım umudim S Snglmhmt ti yanlış hatirlamiyorsam onada ilk erkek demişlerdi sonra kız olmuştu 15. Haftada artık umudum bu yönde bakalım 😅
Yaa nasil düşünemedim bunu ben😅
[/QUOTE]
Evet canım seninde öyle olacak bence
[/QUOTE]
Yaa ağzın bal yesin 😍 ay insallah öyle olur sağlıklı hayırlı bir kız nasip etsin rabbim bana ve tüm isteyenlere 🙏

Ya acıdım bi ara sanki🤣🤣 bu sefer de tekrarasyanın peşini bırakmıyor manyak imkansızın peşinde rahat batmış buna 😂
Derin çok sığ boş bir karakter meme popo var o kadar. Asya çok cool akıllı mesleğinde başarılı donanımlı bir kadın. Tabi yerini dolduramıyodur.

Demir boşanıyormuş, Müjgan da Demir de vazgeçti ve demir çok duygusal konuşmalar yaptı ağladım yaa😔
Züleyha Leyla'yı da bırakıyor konakta arada bir görecek nasıl anne ya hani çocuklarından ayrılmazdı 3 sezon boşuna mı izledik😐
Filmin adı bence bir zamanlar Çukurova değil bir zamanlar Züleyha olmalıydi😅 aman kız çocuklarını dusunse Yılmaz diye diye herkesi mutsuz etmezdi çocuklarını büyüten adama saygı duyardi😅
[/QUOTE]
Ay kız o değilde ben kaçayım herkes çocuğuyla vedalaşıyor ben kaçırmamam bu sahneyi herşey bitiyor artık😂😂
[/QUOTE]
Bende açayım artık Yılmaz'ın ölümünü kaçıramam😅

Filmin adı bence bir zamanlar Çukurova değil bir zamanlar Züleyha olmalıydi😅 aman kız çocuklarını dusunse Yılmaz diye diye herkesi mutsuz etmezdi çocuklarını büyüten adama saygı duyardi😅
Ay kız o değilde ben kaçayım herkes çocuğuyla vedalaşıyor ben kaçırmamam bu sahneyi herşey bitiyor artık😂😂
[/QUOTE]
[/QUOTE]
😂😂 Giderlerken ben niye ağladım yaa😂😂

[/QUOTE]
[/QUOTE]
Su saniye beni çok mutlu ediyor bu filmdeki en muhteşem karakter😅 onlar giderken ben çok mutlu oldum ikisininde sonunda hayatı kararcak bide sevdanın hayati kararla tamamdir😅

[/QUOTE]
Su saniye beni çok mutlu ediyor bu filmdeki en muhteşem karakter😅 onlar giderken ben çok mutlu oldum ikisininde sonunda hayatı kararcak bide sevdanın hayati kararla tamamdir😅
[/QUOTE]
Ayy evet ya kimse Hünkarın tahtına oturamaz herkes haddini bilsin😂😂
Ben demire üzüldüm yaa herşey bitti artık..
Züleyhaya şaşırdım bide kızını bıraktı Yılmaz için

Benimde ağrısı azaldı arada sizi giriyor büyüme bendede çok olmadı koyulaşmada yok🤭 sadece kahverengi kalkası büyüdü o kadar
Yanlız değilmişim en azından.😂
Hamilelikte yorulmayacak kadar yürüyün diyor diyetisyen
Havalar soğudu şuan yürüyemem ama biraz ısınınca her gün mutlaka yürüycem inşallah. 😊
Hepsi farklı canım ılk kızımda boyle bişey olmadı bunda oldu 🤷🏻‍♀️
haklısın cidden. Takmamak lazım sanırım.

[/QUOTE]
[/QUOTE]
Demire üzüldüm zuleyhaya sasirmadim zaten hep karaketersizdi😅
Bende bir tek sadakatsiz ve bazen seksenler:)
Yaa seksenleri kacirmam kolay kolay
Hatta tekrarini gece gunduz boş zamanımda hep izlerim 😅 üzerine dizi tanımiyorum 😅

Kizlar bugun kontrolum vardi cinsiyetleri belli oldu 1 kiz 1 erkek dedi doktor cokk sevindik cok sukur farketmezdi saglikli olduktan sonra ikiside yoktu yillardir 1 evlat icin ugrasiyorduk bu tam bonusu oldu sukurler olsun rabbime elimizi bos birakmaz insallah
Allah kucağına aldırmayı nasip etsin hayirli olsun :)

Kizlar bugun kontrolum vardi cinsiyetleri belli oldu 1 kiz 1 erkek dedi doktor cokk sevindik cok sukur farketmezdi saglikli olduktan sonra ikiside yoktu yillardir 1 evlat icin ugrasiyorduk bu tam bonusu oldu sukurler olsun rabbime elimizi bos birakmaz insallah
Oyyy maşallah ne güzel olmuş 😍 sağlıkla gelsin minikler❤❤

[/QUOTE]
Demire üzüldüm zuleyhaya sasirmadim zaten hep karaketersizdi😅

Yaa seksenleri kacirmam kolay kolay
Hatta tekrarini gece gunduz boş zamanımda hep izlerim 😅 üzerine dizi tanımiyorum 😅
[/QUOTE]
Saniye iyi yaptı ama serayı yerle bir ederek🤭

X