2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Yaa ama bende birşey olmadı,banane ya yicem ben🤣🤣 ama tamam çatalla yerim bundan sonra nolur nolmaz😂😂

Ye ye bende yiyorum 😃 şifa olsun miniğine inşallah 🤩
Sadece dokunmamaya çalış, nolur nolmaz vücudunda doğum lekesi olursa kesin çilekten diye vicdan azabı çekeriz 😃
Körün taşı misali 😃

İlk gebelikte bende çilek falan dikkat etmiştim ama zeytini duymamiştim yemiştim demekki bişey olmuyormuş rahatliği var artik şu ankinde 😀😀

İlkler öyle olur ya zaten 😃
Doğunca da özenle dikkatle titizlikle büyütülür ikinciler hep salınır kendi haline 😃😃
Demekki ikinci gebelikte de öyle oluyo 🤭

Ye ye bende yiyorum 😃 şifa olsun miniğine inşallah 🤩
Sadece dokunmamaya çalış, nolur nolmaz vücudunda doğum lekesi olursa kesin çilekten diye vicdan azabı çekeriz 😃
Körün taşı misali 😃
İnşallah seninkinede kuzum😍 doğru valla çatal kullan önlemini al😅
Benim sırtımda var bir tane küçük,anneme hesap sormaya gidiyorum hemen😂😂

Bende regenesis kullanıyorum aynısını bende dedim içinde ama folik asit var diye bir sorun olmaz olsa kimseye vermezdik dedi bütün hastalarım bunu kullanıyor dedi bu arada kızçende hayırlı olsun sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin rabbim
Çok teşekkür ederim canım ilaç konusunda da içim rahatladı hepimiz kucaklarımıza sağlıkla alalım inşallah 🙏❤️

Bugün kızımın hareketlerini net bir şekilde hissettim eminim artık çok şükür 😍😍 öncekiler gibi belli belirsiz değildi bu sefer tamdı🥰❤️

İnşallah seninkinede kuzum😍 doğru valla çatal kullan önlemini al😅
Benim sırtımda var bir tane küçük,anneme hesap sormaya gidiyorum hemen😂😂

Ay ben yaptım 😃😃
Bileğimde doğum lekesi var çileğe mi dokundun yada ne aşerdin de yemedin diye 😃 garibim şaşırdı cevap veremedi ciddiyim sandı 😃

Sağol canim kesinleşti inş iyi yapmişin 🥰🥰 Daha isime hiç karar veremedik ikna edicez artık bi sekilde 😅 Sen kararlısın demi Masalımızda😊
Amaan daha çok var ikna edersiniz prensesi olmazsa da Çilek koyuverirsiniz canım ne olacak 🥰😅
Yok valla değilim pazar günü gıcık kaptığım yakın bir akrabamız koydu sinir oldum koymayacağım😅
Başka isim arayışındayım😂

Çok teşekkür ederim canım ilaç konusunda da içim rahatladı hepimiz kucaklarımıza sağlıkla alalım inşallah 🙏❤️
Bende pregnom diye bir balık yağı kullanıyorum. Doktorum 36. haftaya kadar kullan diyor. İçinde folik asit var. Bende hiç sormadım vardır bir bildiği şeklinde ilerliyorum. Doktora sağlık ocağının yaptığı aşıyı soracaktım unuttum. Herkes yaptırdı mı acaba?

Bugün kızımın hareketlerini net bir şekilde hissettim eminim artık çok şükür 😍😍 öncekiler gibi belli belirsiz değildi bu sefer tamdı🥰❤️
Ben bugün doktoruma bunu da sordum ne zaman hissederim diye en en en erken 18 haftadan önce hissedemezsin dedi. Ortalama 20-22 haftada hissedersin dedi. İlk Çocugum benim

Ay ben yaptım 😃😃
Bileğimde doğum lekesi var çileğe mi dokundun yada ne aşerdin de yemedin diye 😃 garibim şaşırdı cevap veremedi ciddiyim sandı 😃
Ayy kıyamam 🥰🥰😅
Bende sordum şimdi herşeyi yedim valla dedi😂

Bende pregnom diye bir balık yağı kullanıyorum. Doktorum 36. haftaya kadar kullan diyor. İçinde folik asit var. Bende hiç sormadım vardır bir bildiği şeklinde ilerliyorum. Doktora sağlık ocağının yaptığı aşıyı soracaktım unuttum. Herkes yaptırdı mı acaba?
Tetanoz asısı canım daha cagirmadilar yaptirmadim

Masallah 😇 nelere dikkat ediyorsun nasil besleniyorsun canim yazabilir misin? Ben hep yetersizmisim gibi hissediyorum..
Sağ ol canım. Hiç yapay vitamin kullanmadım çok şükür 🤲 bulantım olmadığı için rahatça beslendim.

Her gün yediklerim: Yumurta, muz, maden suyu, 1 kase yoğurt, bir bardak süt, peynir, kuru yemiş, 3 litre su ( bunları her gün kesin yiyorum ama yanındaki sebzeler değişiyor. Brokoli, karnabahar, pırasa vb.)
Haftalık yediklerim: iki kez somon, iki kez kırmızı et, iki kez bakliyat

Kullandıgım ilaçları söyledim ekstra balık yağı alırsan dvit demir decavite cok ağır olur dedı. decavit yerine regenesis max almamı söyledi içinde folik asit var diye almadım dedim bi sorun olmazmış yıllardır bu sekilde kullandırıyorum dedı başka kullanan var mı :)
Üçlü öneriyorum dedi onuda yaptirdik :)
178 gr olmus minnosum boyunu sormayı unuttum 😊 bi sürü değer yazıyor hepsini ayri ayri ölctü. Kizimi disciye götürücez arada yazim dedim
Regenesis max banada verdiler kullanıyorum ama midem bulanıyor. Sağlıkla kucağına al ilk doğuranlardan biri olacaksın sanırım 🤗

Sağ ol canım. Hiç yapay vitamin kullanmadım çok şükür 🤲 bulantım olmadığı için rahatça beslendim.

Her gün yediklerim: Yumurta, muz, maden suyu, 1 kase yoğurt, bir bardak süt, peynir, kuru yemiş, 3 litre su ( bunları her gün kesin yiyorum ama yanındaki sebzeler değişiyor. Brokoli, karnabahar, pırasa vb.)
Haftalık yediklerim: iki kez somon, iki kez kırmızı et, iki kez bakliyat
Canim cok tesekkur ederim masaallah cok guzel, ben de buna uymaya calisiyorum baligi 1 kez yiyebiliyorum sadece ama insaallah yemeye devam edebilirim. Tam duzenli olmuyordu son sira ama bu yazdigini bir kagida yazip asicam buzdolabina :) cok tesekkur ederim, Allah saglikla sihhatle kucagina almayi nasip etsin 🤲

X