2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben ameriadayim ondanmi degisik acaba ilkinde detaylinin sonunda vajinal olcmuslerdi bu sefer olcturmek istemiyorum
Amerikada mı yaşıyorsun? Benimde akrabalarım var eşim illa doğuma oraya gidelim diyor ben cesaret edemiyorum hepimizin vizesi kalacak yerimiz var ama 11 saat uçakta olmak bilmediğim yerde doğum yapmak emin olamıyorum.

Bende 76 yla hamile kaldim sonra basta istahim acildi 2 kilo aldim simdide bulantilardn vermsm
70 kiloyla hamile kaldim. Bulanti, reflu basladi, kusma o kadar oldu ki reflu de ustune. Mide doktoru diyet onerdi. Hicbisey dilime bile vuramiyordum. Istah indi sifira, iki kilo verdim. Simdi ara ara reflu ve bulantilar oluyor ve istah yavas yavas yerine geliyor, eskisi gibi maymun istahli olmasam da bebegim icin yemeye calisiyorum.

Detayli ultrasinla kacinci haftada bakiliyor. Ben bu gun 12 haftayi doldurdum. Yarin randevum var. Cok heyecanli ve endiseliyim. Acaba yine bebegimi sag salim glrucem mi. Kusmalarim uca rahatliyorum. Bebek sag salim ki kusuyorum diye. Acaba yarin cinsiyeti de bilinir mi?

Şaka yapıyorum canım. Dizilerdeki gibi değildir tabii. Evet herkes sağlık sisteminden şikayet ediyor. Benim riskim var, şu an her hafta ultrasona giriyorum. Burada her şeye rahat ulaşılıyor. O kadar ki üst komşum Kadın doğumcu

Canım bızım teori sende de tuttu Ceyda da tutmuştu - 9 teorısı
[/QUOTE]
Canım sağlıkla gelsin inşallah sağlıklı olsunda belki sana süpriz yapar annesi

Yirmili haftalarda canım. Görürsün inşallah sağlıkla

Bdn kizim olursa Dilber, erkek olursa Kerim dusunuyorum.

Reactions: H E
Benimde yavas yavas istahim yeri geldi hatta 1 kilo aldim geri gibi hemn kilo alip hemen verebiliyorm simdilik bulantilrda gecti yavastan bal aylara gecis yapiyoruz

Ilk kizim zeynep
Ikinci Dila
Bunuda Dicle koycaz ins

diyer cocuklarimin ismi ümeyr, Ela ve Musa aslinda yigit Ali koycaktim saglikli dogsaydi ama kenarda tuttum eger saglikli bir oglum olursa ozaman koyarim diye
Benim ilk bebehim erkekmis. Ben de Bekir koydum. Dusen bebeklere bile isim koymak lazimmis Islamda sanirim. Ben de Bekir koydum yavruma.

B banu41 Huysuzd kızlar kan sulandırıcı iğne yapıyorsunuz ya siz, acaba göbekten mi yapıyorsunuz? Bir de diğer vuranlarda göbekten mi vuruyor? Benim bugün yaptığım iğne çok kan toplamış... morarmış baya.. bebeğe bişey olmuşmudur ki?

Ben de kullaniyorum, ama igneyi bulmak zor. Ilk hamileligimde sadece aspirin kullandim. Simdk ne yap et igneyi bul dediler.

Göbekten vuruyordum ben canım ve morarması gayet normal benimde mosmor olmuştu:)

Göbekten vuruyordum ben canım ve morarması gayet normal benimde mosmor olmuştu:)
Ya bu zamana kadar morarıyordu ama bugünkü kadar mosmor değildi, yoksa iki aydır vuruyorum onlarda vardı morluk, ama bugünkü çok fena olmuş ondan merak ettim

Ayni tecfube, ayni duygular. Iki kere basarisiz tup bebek, bir kere dusuk. Aybi senin gibiyim

Ya bu zamana kadar morarıyordu ama bugünkü kadar mosmor değildi, yoksa iki aydır vuruyorum onlarda vardı morluk, ama bugünkü çok fena olmuş ondan merak ettim
Hep aynı yere yapıyorsan ondan da olabilir yani göbeğe yapılacak ama her seferinde birazcık kaydırabilirsin

her gün kusma bulantı oluyor mu acaba bende çok evhamlaniyorumda iki gündür yok bulantım bisey mi oldu diye ?

Hep aynı yere yapıyorsan ondan da olabilir yani göbeğe yapılacak ama her seferinde birazcık kaydırabilirsin
Öyle yapıyorum canım. Bigün yukarı bigün aşağı bigün sağ bigün sol... dönüşümlü vuruyorum ama bugün göbeğimin altına vurdum uzun zamandan sonra.korkuyodum ordan vurmaya bebeğe yakın die.

Öyle düşünme canım. Sağlıkla doğduğu günleri hayal etmeye çalış. Ben de 37 ay bekledim. Tüp bebekle kavuştum. Karnım kocamanken bile hayal edemiyordum kucağıma almayı ama aldım çok şükür. Sen de alacaksın inşallah

Canım vurduktan sonra beş dakika kadar bastır. Sonra da altındaki kıyafetin lastiğini vurduğun yere denk getir. O da baskı yapsın. Kanın iyice sulandığı için morarıyor

Göbek altı geriyordu benide,bide daha hassas olunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…