2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben online ders aliyorum videodan cok saglikli olacagini dusunmuyorum. Cunku farkinda olmadan yanlis hareket yapiyoruz sanal ortam dahi olsa hocalar uyarida bulunuyor.

Benimde en korktuğum şey o ama değişmez büyük ihtimalle gerçi @Snglmhmt değişti ama o istisna saymam
Yaaa insalllah degismezz annm ve kayinvalidem sok yasarlar uzuntuden,
Yaa senin degisim guzel olmus bzim ilk cocuk kizda kalir ins saglikkla

5 haftalik hamileyim ve yogun kahverengi akintim var hatta buhun kirmiziya dondu ara ara.
Belim cok siddetli agri var
Bu durumda oldunuz mu yada olan var mi
Yardimci olur musunuz

5 haftalik hamileyim ve yogun kahverengi akintim var hatta buhun kirmiziya dondu ara ara.
Yardimci olur musunuz
Canım bence bir doktoruna haber ver,yani panik yapma ama kanama ve şiddetli ağrı normal değil bildiğin gibi önlem amaçlı bildir

Ben bayılıp kalırdım sanırım bende gideceğim ama yaa eğlenceli olur veya youtube dan bakarak,ilgimi çekti:)) inşallah kolay olur

Canım bence bir doktoruna haber ver,yani panik yapma ama kanama ve şiddetli ağrı normal değil bildiğin gibi önlem amaçlı bildir
Dr gittik progesteron verdi fitil olarak kullan dedi adet kani gb fazla kan gelirse sikinti olabilir dedi.
Ama korkuyorum bugun belim baya agriyor cunku ve fitil kullaninca artti akinti
Dr mu degistirsem bilemedim

Yardimci olur musunuz
Canım hemen acile falan git... Allah korusun korkutmak gibi olmasın ama düşük tehliken olabilir... ona göre bi tedavi uygularlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…