2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Yorulduğun zaman olabilir progestan alırsın bu gece dinlen dr gidersin için rahat eder koyu olmadıgı sürece korkmaya gerek yokmus aslında
Aslında tam tersi değil midir ? Koyu renk akıntı yada leke içeride biriken kanın taze kan olmadığı gösterir. O yüzden korkmayın derler. Ama kırmızı renk tazedir ve kanama vardır demektir diye biliyrm ben

Yedinci ayda hic giyemezsin ama normalde besinci aylarda başlar hic belli değildi ilk hamileligimde beş aylıkken ama yine de gergin oluyordu lastiklide olsa giyemezdim
Genelde ilk hamilelik pek belli olmuyor 2. Hamilelikte göbek erken şişiyor sanırım. Neyse bende hamile eşofmanı alırım. Dar bodyler falan sevmiyorum.

Koyu dememden kasıt kahve değil zaten kırmızı. Eski kan demek için biraz geç daha başlarda gelir ben de öyle olmustu.

Genelde ilk hamilelik pek belli olmuyor 2. Hamilelikte göbek erken şişiyor sanırım. Neyse bende hamile eşofmanı alırım. Dar bodyler falan sevmiyorum.
Benim normalde yok ama arada şişkinlik olmasına göre değişiyor tabi. bi de onların ayarları var yukarda düğme ile büyüyene kadar öyle idare edersin.

Omega 3 ismi ne acaba teşekkür ederim ben de decavit Demir d3 alıyorum.
Doktor efa1200 verdi.
ben sorvagen high dha diye bir şey aldım biraz araştırınca.
efa içerisinde yağ asitleri miktarı iyi ama epa>dha. Ama gebelikte önemli olan dha imiş beyin gelişimi için. Epa kalp damar hastalıkları için öneriliyormuş. Sorvagen high dha ürünü de zaten gebelik için muhtemelen içerisindeki dha miktarı bayağı tatmin edici geldi.

D vit ve Demir ilacı kullanıyo musun canım. Kızlar bi de omega3 takviyesi alan var mı ekstra ?
Omega-3 bunu kullanıorm. İçinde folikasitte varmış

Eklentiler

• E39169EE-C16E-484C-82B1-82250840561B.jpeg
    147,4 KB · Görüntüleme: 26
aaa kiminle yapıyorsun merak ettim.
bir de o instagram sayfası neymiş taç terlik için bize de fikir olsun.
Mommy_accessoeries sitenin adi. Yogayi online ders ile yapiyorum dila bayrak cok tatli birisi.doktor furkan kayabasoglu var senelerdir instagramdan onu takip ediyordum onun tavsiyesi uzerine dila hanimi tanidim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…