2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben de tavsiye ederim. Vucudumun acildigini hissettim. Hele nefes egzersizler cok ama cok basarili. Hamileyiz diye hic bir hareket yaptirmiyorlardi. Yoga yaparken gorseler buyukler sok yasarlar☺
Kız o ne çocuğu düşüreceksin falan derler
Ben araştırmaya başlayayım şu işleri, çok hoşuma gider veya nefes nefese kalıp boşveririm

Cinsiyetini öğrenen anneler birşey sormak istiyorum çin takvimi yapmışmıydınız ? Tuttumu cinsiyet

Kizlar 12. Haftada yapilan cinsiyet tahmini degisir mi ya ? (Kiz dedi doktor herkesede soyledik smdi erkek cikarsa diye sey ediyoruz )
Ablamın ilk çocuğuna kendi doktoru kız demişti sonra yanımıza geldi bir doktora gidelim biz de görelim dedik doktor erkek dedi ben de tam o an video çekiyordum aaa ne demişiz doktor ilk defa sevinmeyen gördüm demişti
Benimde en korktuğum şey o ama değişmez büyük ihtimalle gerçi @Snglmhmt değişti ama o istisna saymam

Karantina olmasa da çıkmıyorum kibazen sitenin bahçesinde yürüyüş falan o kadar yine diş çıkardığı için huysuz mu minik ne güzel ömür boyu dursun mu isterdin kurtulduk bulantıdan
Biz çıkıyoruz ya parka hergün ya da kapı önünde yürüyüş kız hava alsın diye Ama bugünde yaptık bunu kapı önünde kimse bişey demiyor

Kızlar ben hamile kıyafetlerini beğenemiyorum çok saçma sapan süslü şeyler var benim tarzım değil. Bol eşofman takımları, sweat falan aldım hep sizce 9 ayı böyle geçirebilir miyim? İşe gitmiyorum kendi ofisimize gidiyorum elbise, takım giymeme gerek yok yani.

Gayette güzel gecirirsin bence güle güle kullan benim pijamalarımla başım dertte xs dan m a gectim resmen karnım acayip şiş üstü dökülüyor bolluktan beli sıkıyor herşeyin bazılarına makas attım yandan iş yerinde de hamile formasına gectim şimdilik böyle gidiyor iç çamaşırlarım da sıkıyor onları da değiştirmek zorunda kaldım ben 4 kilo aldım umarım zorlanmadan geciririz bu dönemlerimizi

Hepinizi sonradan gördüm zaten arkamda bir ordu varmış gibi hissettim
Olsun kız cansın sen
Sende cansın
Evet kuzum saol hepimize hayırlı olsun hala rüyada gibiyim valla yüzümde aptal Bi sırıtmayla dolaşıp duruyorum
Sanırım kız derse Dr bende öyle olucam
İlk öğrendiğinde öyle oluyor
Ay kızın olacak ciddi ciddi darısı E Elayagiz in başına
Amin balım çok çok amin
Kizlar 12. Haftada yapilan cinsiyet tahmini degisir mi ya ? (Kiz dedi doktor herkesede soyledik smdi erkek cikarsa diye sey ediyoruz )
Bence değişmez bu sene kız yılı
MahidevranSultan beni de tabloya ekler misin kız olarak

Kizlar boyle yavastan karniniz ciktimi Benim cikti sizlerde durum ne bakalim
Çıkmadı sanki benim ama kilo aldım
Merhaba beni de ala bilir misiniz aranıza?Uzun yıllardan somra tekrar buradayım.
Ya uğur getirsin bu topik sağlıkla gelsin minik inşallah hoşgeldin
En güzel kıyafet de moda da içinde rahat hissettiklerimiz gayette güzel olur

Kızlar merhaba,
Bugün kahverengi akıntı geldi çamaşırıma çok az. Normal mi acaba? Ütü yapıyordum 2 saatten fazla süredir ayaktaydım. Dün de yoga yaptım, ikea ya gittim üstüne pazara falan gittim torba taşıdım bayağı enerjiktim bu hafta ve yüklendim sanırım.
Olabiliyor hala böyle akıntılar değil mi? Benim ilk defa oldu da.

Bende hamile yogası yapmak istiyorum yaa hem doğumu kolaylaştırır ilkinde yürüyüş dışında birşey yapmamıştım pişmanım doğum kolay olsun diye herşeyi yaparım şu an

2. doğum daha kolay olur heralde.
Ben de yoga başladım. umarım işe yarar. Haftada 2 gün bizim evin yakınında bir hocayla yapıyorum. herkes işsiz resmen bayağı uygun fiyata geldi. Squat tarzı hareketler kalça açıcı egzersizler yapıyoruz daha çok.
Şu serinin baştan 2. Pozu çok gerekli diyor hocam.
Doğal doğum pozisyonu imiş :)

Eklentiler

• 7A044344-D16F-4B38-8405-80C8C68F8E6C.jpeg
    37,9 KB · Görüntüleme: 34
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…