2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ahahah annem böyle ben kızımda pilates yaptım bunda da devam ediyorum . Deliriyo çocuğa bişey olcak Allah’a emanet doğuyorlar diyo 😂😂

youtube dan mı yapıyorsun pilatesi? Takip ettiğin bir video var mı?
Ben de yoga yapıyorum bir hocayla. Evde de kendi kendime 1 gün pilates yapayım diyorum.

• Beğen
Reactions: H E
Ben de erkek zannediyordum.kiz olacagini duyunca benim.icin en buyuk supriz.oldu. kiz bebek cok.istiyordum. ben simdi.instagramda bir sayfa takip.ediyorum hastanede bebek ve benim.icin tac , terlik modeli.begendim en azindan ona karar kilmis oldum. Bir de hamile yogasi yapiyorum whatsapp grubunda yaklasik 70 kisi var 9 aylik hamile olanlar falan inanilmaz fikirler veriyorlar.

aaa kiminle yapıyorsun merak ettim.
bir de o instagram sayfası neymiş taç terlik için bize de fikir olsun. ☺️☺️

Kızlar merhaba,
Bugün kahverengi akıntı geldi çamaşırıma çok az. Normal mi acaba? Ütü yapıyordum 2 saatten fazla süredir ayaktaydım. Dün de yoga yaptım, ikea ya gittim üstüne pazara falan gittim torba taşıdım bayağı enerjiktim bu hafta ve yüklendim sanırım.
Olabiliyor hala böyle akıntılar değil mi? Benim ilk defa oldu da.
Canim istersen doktora git bi cunku bende de oldu 3 hafta once sonra doktoruma gittgimde kahvrengi olsada dusuk belirtisi olabilr dedi ve dusuk onleyici ilac yazdi onun icin bir doktora gorunmekte fayda var

Canim istersen doktora git bi cunku bende de oldu 3 hafta once sonra doktoruma gittgimde kahvrengi olsada dusuk belirtisi olabilr dedi ve dusuk onleyici ilac yazdi onun icin bir doktora gorunmekte fayda var
Ne yazdı ilaç canım? Ama acil değildir dimi pazartesi giderim. Progestan da kullanıyordum. Bu hafta hiç kullanmadım bir de sıkıldım. Off :KK43:

Ne yazdı ilaç canım? Ama acil değildir dimi pazartesi giderim. Progestan da kullanıyordum. Bu hafta hiç kullanmadım bir de sıkıldım. Off :KK43:
Bende progestan kullaniyorm canim duzenli olarak belki duzenli kullansn lekelnmen olmaz sen bilirsin tabi ama istersn bi doktoruna gorun

Plates yoga gibi egzersizlerin ciddi faydaları oluyormuş normal doğum için. Bende başlamak istiyorum. Başlayan arkadaşlar takip ettiğiniz bi youtube videosu falan varsa ya da egzersizleri gösteren tablo falan paylaşırsanız sevinirim .

12. Hafta da ayni agrilari cekiyordum senin cektigin agrilar rahim buyumesi bu daha garip nasil.anlatsam karnimda gergin bir lastik var gibi dusun iki tarafli cekiliyor ve o gerginlikte biri karnimin icinde baloncuklar patliyo gibi 😄 anca bu kadar anlatabildim
Her hafta yaşadıklarımız değişiyor.hamilelik cok değişik bir surecmis 😊 daha neler göreceğiz bakalim

Canım eşinle yakinlastiysaniz da olabiliyormuş bazılarında. Ama torba kaldırmak falan bunları yapmaman lazım

Canım eşinle yakinlastiysaniz da olabiliyormuş bazılarında. Ama torba kaldırmak falan bunları yapmaman lazım

hiç cinsel ilişki yaşamadım gebe olduğumu öğrendikten sonra 🙈 psikolojim el vermiyor.
Hasta değilim ya abartmayın diyordum herkese şu an deli gibi korktum. ☹

hiç cinsel ilişki yaşamadım gebe olduğumu öğrendikten sonra 🙈 psikolojim el vermiyor.
Kahverengi akıntı normal canım hatta benim Dr ağrısız kan lekesi de normal diyo ama seni rahatsız eden ağrı yada başka durum varsa görün doktoruna için rahatlasın maksat sonuçta konunun uzmanı değilim sadece tecrübeme dayanarak soyledim inşallah herşey yolundadir Allah in izniyle ❤️

Bir an önce hareketlerini net hissetsek bu kadar evham yapmayız aslında.
Hareket ediyor iyi deriz en azından.
Ben bugün net 3 tekme hissettim ama henüz aktif hareket yok o kadar.

Plates yoga gibi egzersizlerin ciddi faydaları oluyormuş normal doğum için. Bende başlamak istiyorum. Başlayan arkadaşlar takip ettiğiniz bi youtube videosu falan varsa ya da egzersizleri gösteren tablo falan paylaşırsanız sevinirim .
Aslında evet arkadaşlar ya paylaşabilirseniz tum topik yapardık ne güzel olurdu 😍

Bir an önce hareketlerini net hissetsek bu kadar evham yapmayız aslında.
Hareket ediyor iyi deriz en azından.
Ben bugün net 3 tekme hissettim ama henüz aktif hareket yok o kadar.
Sabah bende hisseder gibi oldum kendi kendime sacmalama ela çok erken dedim ama çok tekme gibiydi bilemedim acaba hissettim mi boşuna mı heyecan yaptım 😂

X