2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kizlar boyle yavastan karniniz ciktimi Benim cikti sizlerde durum ne bakalim

Merhaba beni de ala bilir misiniz aranıza?Uzun yıllardan somra tekrar buradayım.

Kizlar boyle yavastan karniniz ciktimi Benim cikti sizlerde durum ne bakalim
Ooo cikmaz mii catim cok dar oldugu icin hemen belli etti gobek kendini. 3 ayim bitti r. Aydayim sadece 1 kilo.almisim ama gobegim hic oyle demiyor siz bebisler icin hic alisveris yaptiniz mi.cok mu erken sizce? Baktim hersey ates pahasi yavas yavas biseyler alayim diyorum.ama erken mi.diye hep geri duruyorum.

Ben almak için çok heyecanlanıyorum bebeğim kız olacağı için herşeyi sil baştan alcam ama öyle erkeğe alışmışım ki daha ne bakıcamı bile bilmiyorum tuhaf

Benim de kasiklarimda batma ve sızlama gibi hafif ağrılar ve kuyruk sokumunda batma oluyor. Doktor rahim büyüdüğü için oluyor dedi ama yine de endişeleniyorum
12. Hafta da ayni agrilari cekiyordum senin cektigin agrilar rahim buyumesi bu daha garip nasil.anlatsam karnimda gergin bir lastik var gibi dusun iki tarafli cekiliyor ve o gerginlikte biri karnimin icinde baloncuklar patliyo gibi anca bu kadar anlatabildim

Bende de aynı durum. Haziran sonunda 11 haftama gircekken bebegimin 9 haftası da kaıbi durdugunu oğrendim.Yıllar sonra ilk hamiıeligimdi.

Ben almak için çok heyecanlanıyorum bebeğim kız olacağı için herşeyi sil baştan alcam ama öyle erkeğe alışmışım ki daha ne bakıcamı bile bilmiyorum tuhaf
Ben de erkek zannediyordum.kiz olacagini duyunca benim.icin en buyuk supriz.oldu. kiz bebek cok.istiyordum. ben simdi.instagramda bir sayfa takip.ediyorum hastanede bebek ve benim.icin tac , terlik modeli.begendim en azindan ona karar kilmis oldum. Bir de hamile yogasi yapiyorum whatsapp grubunda yaklasik 70 kisi var 9 aylik hamile olanlar falan inanilmaz fikirler veriyorlar.

Ben cinsiyeti allahtan birsey olmazsa 12 ocakta ogrencem o gun belki esimle ilk berabwr cinsiyetine gore birsey aliriz

Ben kilo almadm ama abla norml gobetkn ayri karnim cikti biraz tabi cok aman aman yok ama belli oluyo hafiften
Hiç kilo almadıysan o şişkinliktendir büyük ihtimalle bu zamanlarda kendini göbek gibi gösteren sinsi bir şeytandır kendisi
Sen yinede hamile pantalonu al o yakında çıkar

Bende hamile yogası yapmak istiyorum yaa hem doğumu kolaylaştırır ilkinde yürüyüş dışında birşey yapmamıştım pişmanım doğum kolay olsun diye herşeyi yaparım şu an

Bende hamile yogası yapmak istiyorum yaa hem doğumu kolaylaştırır ilkinde yürüyüş dışında birşey yapmamıştım pişmanım doğum kolay olsun diye herşeyi yaparım şu an
Ben de tavsiye ederim. Vucudumun acildigini hissettim. Hele nefes egzersizler cok ama cok basarili. Hamileyiz diye hic bir hareket yaptirmiyorlardi. Yoga yaparken gorseler buyukler sok yasarlar☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…