2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Karantinalı bir Cumartesinden selam olsun 🤣 yine berbat bi gece geçirdik neyseki annem bende 🤦🏼‍♀️
valla hamile olduğumu unutuyorum 😂 bide bulantı falan da gitti..

Ben bu platformu herşeyi ama herşeyi eleştirdikleri için sevmiyorum aslında. Yani haziran annelerine yazarken bile tereddüt etmiştim neyseki burda öyle bir sıkıntı yok. Bir derdini paylaşsan dışarda iki kelime konuşmayacağın, senden çok farklı statüde, eğitim seviyesinde olan insanlardan dünyanın lafını işitiyosun 🤣
Sende iyiki varsın üzme kendini böyle gereksiz şeyler için. 💓
Bazen sırf popüler olmak için veya birbirlerini güldürmek için insanları kırıcı şeyler söylüyorlar,ama evet takmaya gerek yok tanımam etmem,teşekür ederim kuzum beniiim seviliyorsun😍😍❤️❤️

Karantinalı bir Cumartesinden selam olsun 🤣 yine berbat bi gece geçirdik neyseki annem bende 🤦🏼‍♀️
valla hamile olduğumu unutuyorum 😂 bide bulantı falan da gitti..
Karantina olmasa da çıkmıyorum ki🤣bazen sitenin bahçesinde yürüyüş falan o kadar😅 yine diş çıkardığı için huysuz mu minik🥰🥰 ne güzel ömür boyu dursun mu isterdin kurtulduk bulantıdan 😅

• Beğen
Reactions: H E
Be ihmal ettim ya Demir ilacını içeyim artik içerken midemi bulndiriyor bi de kabizlik yapiyor diye almadim
Demir ilacının yan etkilerine zamanla alışırsınız bende artık tık yok,duygusuz bir şekilde alıyorum surat ifademi bile değiştirmeden😅

Kizlar benim ilk hamileligim. Karnimin altinda garip kasilmalar, gerilmeler var gaz sancisi dicem ama degil ozellikle aksamlari uzaninca oluyor. Bi de cok acmisim gibi geliyor, midem kaziniyor. sizde de boyle seyler var mi?
Benim de kasiklarimda batma ve sızlama gibi hafif ağrılar ve kuyruk sokumunda batma oluyor. Doktor rahim büyüdüğü için oluyor dedi ama yine de endişeleniyorum

Kizlar 12. Haftada yapilan cinsiyet tahmini degisir mi ya ? (Kiz dedi doktor herkesede soyledik smdi erkek cikarsa diye sey ediyoruz 😂😂)
Yüksek ihtimal doğru çıkıyor yanılma payı çok az oluyor benim bütün kuzenlerime o haftalarda söylediler hepside doğru çıktı . Sağlıkla kucağına alırsın inşaallah minik kizceni

Kizlar 12. Haftada yapilan cinsiyet tahmini degisir mi ya ? (Kiz dedi doktor herkesede soyledik smdi erkek cikarsa diye sey ediyoruz 😂😂)
Benimde en korktuğum şey o😂😂 ama değişmez büyük ihtimalle gerçi S Snglmhmt değişti ama o istisna saymam🤣🤣

İlk öğrendiğinde öyle oluyor😅
Ay kızın olacak ciddi ciddi 😍 darısı @Elayagiz in başına 🥰
Ay inşallah ona ve tüm isteyenlere
Benim değişti canım valla hiç ihtimal vermiyorum aslında doktorum da aynı doktor oğlumda 12. Haftada sölemişti değişmemiştir bu seferde erkek deyince kendimi alıştırmıştım amaaaaa bu hafta kız deyince çığlık alkış kıyamet doktor da şaşırdı😄😄😄

X