2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Çok teşekkür ederim canım Benim zaten bi sorun var gibiydi ama ben gitmedim inşallah öyledir yoksa atlatalım inşallah bu donemlerimizi mutlaka baktırıcam

Selam kızlar. Kontrolüm vardi 11 de. 2.kızım geliyor inşallah %99
İkili test için kan verdim. 4 gün sonra çıkacakmiş. Burun kemiği mevcut. Ense kalinliği normal çıktı. Hayirlisi
Maşallah canım Sağlıcakla alırsınız inşallah kucağınıza hayırlı olsun

Çıkıntısı paralel duruyor kız bence erkek olunca çıkıntısı dik oluyormuş
ilk defa siz kız dediniz hayırlısı olsun inşallah yarın öğrenirsem mutlaka yazıcam sanki sizinle başka konuda da beraberdik 3 çocuğunuz mu vardı yoksa 3. ye mi hamileydiniz tam hatırlayamadım kusura bakmayın❤

Merhaba hanımlar bebeğin doğacı muhtemel tarih nasıl ekleniyor acaba bende yapmak istiyorum

Evet 3. Cuye hamileyim 2 oğlum var ben sanırım piskolojik her bebeği kız görüyorum benimki erkek çıkacak

Selam kızlar. Kontrolüm vardi 11 de. 2.kızım geliyor inşallah %99
İkili test için kan verdim. 4 gün sonra çıkacakmiş. Burun kemiği mevcut. Ense kalinliği normal çıktı. Hayirlisi
Hayırlı olsun canım. Gözün aydın. Banada aynılarını söyledi dr. Çok şükür bi sıkıntı yok dedi. Kan verdim 3-4 güne çıkarmış sonuçlar. Cinsiyeti erkeğe benzetti ama %100 diyemem dedi tabiki de. Hakkımızda hayırlısı olsun. Sağlıklı olsunlar da yeterki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…