2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ceyda ceza yememiş de bence üyeliğini kapattırmış gibi geldi.
Bu konu onu çok üzdü insanlar da baya üstüne geldi kaldıramadı bence.
Inşallah geçici süreliğine gitmiştir numarası falan olsaydı mesaj atardık:KK43:
Malesef bu tarz konularda olumlu olumsuz her türlü yoruma açık olmak gerekiyor

Kızlar bende rüyamda altın alyansımı gördüm yüzüğüme bakıp duruyordum cinsiyetle ilgisi var mıdır 🥰😅😅😅

Kızlar bende rüyamda altın alyansımı gördüm yüzüğüme bakıp duruyordum cinsiyetle ilgisi var mıdır 🥰😅😅😅
rüyada altın yüzük görmek erkek bebek olduğu için deniyor canım. ama doğrulu var mı yok mu bilmiyorum. bende bugün bir çok altın yüzük gördüm. 🤷🏽‍♀

Selam güzel anneler uzun zamandır yazamadım ama sık sık okudum sohbetlerinizi.Benimde kontrolüm vardı bugün özele gidiyorum bende ama biz eşimle girdik bi sorun olmadı almıyoruz falan demediler hiç.kontrol sorunsuz geçti şükür 12+3 günü gününe uyumlu ama bizim miniğin öyle bi duruşu vardı ki odada hepimiz krize girdik gülmekten hiç birşey göremedik tam amuda kalkmış duruyordu 😂😂naptıysak pozisyon değiştirmedi.İkili test ben istemeyecektim ama kendisi yapalım deyince tamam dedim normalde sağlık ocağında yaptırırdı tahlilleri para ödemeyin diye bunu isteyince ok dedim sadece ense kalınlığımıza bakabildi normal çıktı haftaya sonuç çıkınca tekrar bakalım duruşu değişince dedi.Sizlerdende güzel haberler okudum sağlıllı sıhhatli büyüsün inş.bebişler foto atıcam yorum yapacak olan varsa beklerim🥰
C6DEAE9C-FE9E-4996-9AB2-AF1EFA066743.jpeg
CB3DF89E-5359-45EE-AB13-DBF2175E3B55.jpeg

hanımlar bugün rüyamda kendimin alyansıda dahil bir çok altın yüzük gördüm. Aynı rüyada çerez ve emzirdiğim bir kız bebek gördüm. Rüyada altın görmenin farklı anlamları varmış. Sizde gören oldumu daha önce merak ettim.
Canım kizin olacak derler yüzük bilezik görenlerde tam altın gören de oğlu olur derler

Selam güzel anneler uzun zamandır yazamadım ama sık sık okudum sohbetlerinizi.Benimde kontrolüm vardı bugün özele gidiyorum bende ama biz eşimle girdik bi sorun olmadı almıyoruz falan demediler hiç.kontrol sorunsuz geçti şükür 12+3 günü gününe uyumlu ama bizim miniğin öyle bi duruşu vardı ki odada hepimiz krize girdik gülmekten hiç birşey göremedik tam amuda kalkmış duruyordu 😂😂naptıysak pozisyon değiştirmedi.İkili test ben istemeyecektim ama kendisi yapalım deyince tamam dedim normalde sağlık ocağında yaptırırdı tahlilleri para ödemeyin diye bunu isteyince ok dedim sadece ense kalınlığımıza bakabildi normal çıktı haftaya sonuç çıkınca tekrar bakalım duruşu değişince dedi.Sizlerdende güzel haberler okudum sağlıllı sıhhatli büyüsün inş.bebişler foto atıcam yorum yapacak olan varsa beklerim🥰Eki Görüntüle 2736438 Eki Görüntüle 2736439
Sporcu olacak çocuk ana karnında belli olur 😀

Ceyda bence yani üzülmeskme gerek yok. Yani burda be tutup kimsdye ne darilir ne kirilieim. Anam degil babam degil yani beni kirabilecek olan. Bence nor al katilsin bize yine. Yazik kendisine hamile zaten

Selam güzel anneler uzun zamandır yazamadım ama sık sık okudum sohbetlerinizi.Benimde kontrolüm vardı bugün özele gidiyorum bende ama biz eşimle girdik bi sorun olmadı almıyoruz falan demediler hiç.kontrol sorunsuz geçti şükür 12+3 günü gününe uyumlu ama bizim miniğin öyle bi duruşu vardı ki odada hepimiz krize girdik gülmekten hiç birşey göremedik tam amuda kalkmış duruyordu 😂😂naptıysak pozisyon değiştirmedi.İkili test ben istemeyecektim ama kendisi yapalım deyince tamam dedim normalde sağlık ocağında yaptırırdı tahlilleri para ödemeyin diye bunu isteyince ok dedim sadece ense kalınlığımıza bakabildi normal çıktı haftaya sonuç çıkınca tekrar bakalım duruşu değişince dedi.Sizlerdende güzel haberler okudum sağlıllı sıhhatli büyüsün inş.bebişler foto atıcam yorum yapacak olan varsa beklerim🥰Eki Görüntüle 2736438 Eki Görüntüle 2736439

Bende özel muayenehaneye gidiyorum. Dr kendisi mi yapıyor 2’li testi; yoksa hastaneye mi gönderiyor? Bende yarın gidicem de doktora. Bir de ultrason dışında başka kan verme vs gibi işlemler yapılıyor mu

Bende özel muayenehaneye gidiyorum. Dr kendisi mi yapıyor 2’li testi; yoksa hastaneye mi gönderiyor? Bende yarın gidicem de doktora. Bir de ultrason dışında başka kan verme vs gibi işlemler yapılıyor mu
Canım özel ofisi değildi benimki özel hastanede kendisi oyüzden direkt kanımı verip çıktım hastaneden sonuç haftaya dedi ☺️

Kızlar ilk gebeliğimde benim hep sütüm geliyordu biliyor musunuz? Sabah uyanıyordum sol tarafım ıslak ama bir karış kadar kocaman ıslak. 20 haftalıkken falan başlamıştı diye hatırlıyorum 🥰

Ayy maşallah 🧿 totişine bak 😄😄

X